Mapka swiata

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Mapka swiata

Wiadomośćprzez Dipear » Wt cze 14, 2005 8:07 pm

Mam niewielkie problemy z orientacja :/ Moze by dalo sie naszkicowac jakas tam prosta mapke dla poczatkujacych (takich jak ja ) ? Z gory dzieki za pomoc
Dipear
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 8:04 pm

Wiadomośćprzez Reif » Wt cze 14, 2005 8:20 pm

Mapy calego muda nie ma. Za to mapy miast (w ktorych mozesz zaczac gre latwo dostac). Dwie z nich masz na stronie Laca, trzecia mozna otrzymac od pewnego moba. Mapy niektorych krain mozna tez kupic tak jak i drogi do poszczegolnych krain.

Polecam przeczytac:
http://lac.pl/?strona=jak_grac

Pozdrawiam,
Reif :roll:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Wt cze 14, 2005 8:44 pm

http://kwak.host.sk/lacIIbop.jpg
http://kwak.host.sk/drimithIIzoo.jpg
Leander i Drimith, nie do końca aktualne, nie zachowują odległości, ale jak chcesz złapać rozeznanie co mniej-więcej gdzie jest (zaznaczam, ze są spore nieścisłości).
Ostatnio edytowano Wt cze 14, 2005 9:43 pm przez Gerino, łącznie edytowano 4 razy
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 14, 2005 9:33 pm

Fajnie Gerino, ale mi żaden z tych linków nie działa, więc pytanie, czy innym działa?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Wt cze 14, 2005 9:40 pm

Dziala, tylko zamiast klikac te linki skopiuj je do paska adresu i otworz.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Februs » So cze 18, 2005 9:44 pm

Najlepiej to łaź po całym mieście najpierw, a gdy się zgubisz weź /, albo ewentualne popełnij samobójstwo. W końcu miasto wejdzie ci "w krew", a w krainach będziesz musiał jednak radzić sobie sam.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Thail » So cze 18, 2005 10:14 pm

Z tym samobójstwem, to trochę przegięcie...
Po prostu czytaj opisy w lokacjach, których jesteś, a dość szybko nauczysz się rozpoznawać określone krainy po mobach, które tam występują i lokacjach.
Co do innnych krain, to jeśli nie chcesz ryzykować głupich zgonów, a widzisz, że jakiś gracz jest bardziej doświadczony niz Ty i jest na podobnym poziomie, to możesz poprosić Go o grupkę. Wtedy masz podwójną korzyść: uczysz się i zdobywasz dś.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » N cze 19, 2005 12:40 pm

Ale uważaj na grupy z nieodpowiednimi graczami, bo możesz dostać nie dś, a kosą pomiędzy łopatki.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron