POMOCY!!!!!

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

POMOCY!!!!!

Wiadomośćprzez Pablinks » So lip 02, 2005 11:52 am

prosze o pomoc .
jestem poczatkujacy i jestem w miescie Tolaria. Wlazlem do lochow podmiejskich i teraz nie wime jak wyjsc bo nic nie widze i nie moge znalezc wyjscia na gora ;(
Pablinks
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So lip 02, 2005 11:46 am

Wiadomośćprzez Alu » So lip 02, 2005 11:59 am

Wpisz "/". Radzę przeczytać to.

ps: Dam Ci dobrą radę, nie używaj takiej kretyńskiej ilości wykrzykników. =P
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Nifir » So lip 02, 2005 12:10 pm

a ja radzę się zabić ;]. Polecenie "m z sie", z podmiejskich tunelów nie można się przywoływać. Wejście którym przyszłeś było zamknięte (był tam właz lub drzwi), więc wchodząc do pomieszczenia nie będziesz widział możliwości wyjścia w górę, dlatego proponuję skanować (?skan) pomieszcznia (skrót: "sk").

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » So lip 02, 2005 12:15 pm

Pablinks, prawie z każdego miejsca na Lacu możesz przywołać się do swojej rodzimej miejscowości z której się wywodzisz. Są jednak miejsca na których spoczywa przekleństwo, które nie pozwala Ci się przywołać do miejsca skąd pochodzisz. Jeśli jest to otwarta przestrzeń możesz szukać wyjścia na farta, jeśli zamknięte masz trzy możliwości:
1) Zabić się, popełnić samobójstwo, czyli Morduj zabij s, a ja zawsze używam mord zab <imię mojej postaci>,
2) Poprosić kogoś na PP o pomoc, być może którys z graczy znajdzie sposób, aby Ci pomóc,
3) Jeśli zobaczysz jakiegoś boga, to truj mu tyłek dopóki mu się nie znudzi i Ci nie pomoże :wink: (Oczywiście żart! Ale dla upartych...)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » So lip 02, 2005 12:56 pm

Ja, jak wchodziłam do tuneli, to zapamiętałam drogę na zewnątrz. Dziwne, że raz udało mi się stamtąd przywołać (jakaś luka w klątwie? :wink: ). Drzwi nie były zamknięte. Hmmm...

Jak już wyczerpiesz możliwości, to się morduj :sad:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Nifir » So lip 02, 2005 12:58 pm

Widocznie były wyważone.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Khrell » N lip 03, 2005 12:41 am

Inni gracze na pewno Ci pomoga.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pn lip 04, 2005 5:23 pm

Ja baaardzo dawno temau, kiedy zaczynałem trafiłem na pajęczynę. Po prostu kiedyś kluczyłem po śwecie i znalazłem eliksirki niewidzialności. Póxniej chciałem je jeszcze raz znaleźć i tyle. Poprosiłem ulryka, żeby mnie stamtąd wyciągnął i się zgodził. Koniec opowiadanka. Także czasem pomagają :D.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Val » Pt lip 08, 2005 12:07 pm

Sprostowanie: Przywołaniem da się wydostać z kanałów pod Tolarią, prowadzących do lochów. Z samych lochów nie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron