Jedzenie picie czas

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Jedzenie picie czas

Wiadomośćprzez Maxin » Cz sie 04, 2005 1:36 am

Czy istnieje jakas komenda ktora automatycznie powodowalaby zeby moja postac jadala i wypijala to co ma w plecaku? Troche psuje mi dobra zabawe w swiecie Laca ciagle wpisywanie zjedz suchara co 5 min I drugie pytanie czy jest w ogole mozliwosc zwolnienia uplywu czasu ? Ledwo sie rozejrze po lokacji a tu juz mi h z zycia uplynela Pozdro i dzieki z gory za pomoc :smile:
Maxin
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 1:27 am

Wiadomośćprzez Gerino » Cz sie 04, 2005 2:02 am

No cóż, jak zapewne zauważyłeś, to gra dla wielu graczy, więc czas musi pozostać taki sam dla wszystkich - nie muszę chyba tego wyjaśniać =)

Co do jedzenia - możesz jeść bardziej sycące posiłki, np. chleb (jest w piekarni w każdym większym mieście), albo Magicznego Gofra (pytaj o nie magów i kleryków). Możesz także zrobić sobie alias (pomoc alias) na jedzenie, np. alias 1 jedz chleb - oszczędzi ci to rutynowego pisania.

A dlaczego nie może być automatycznie - bo nie zawsze są tu suchary, bo nie zawsze chcesz być najedzony, bo nie zawsze fizycznie możesz, bo nie zawsze chcesz zjeść akurat to, bo to ty kontrolujesz postać, a nie ona sama się.

To chyba tyle :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Maxin » Cz sie 04, 2005 2:44 am

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz! :applause:
Maxin
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 1:27 am

Wiadomośćprzez Gerino » Cz sie 04, 2005 3:08 am

Nie ma jak bezsenność ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron