Mało zycia.

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Mało zycia.

Wiadomośćprzez Sparky » N sie 14, 2005 4:46 pm

Ostatnio, jak zginąłem to sie troche wkurzyłem i wyłączylem odrazu gre (jak bylem w czyścu). Gdy na drugi dzień właczyłem gre to ciała oczywiście nie było. Ale zauważyłem że mam mniej zycia. Miałem 80 a teraz mam 68. Czy to moze mieć jakiś związek?
Moja postac to Shorius, człowiek złodziej, poziom 6

Zauważyłem tez że jestem słabszy od gracza o poziom niższy.
SPARKY
Sparky
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Cz sie 11, 2005 10:16 am

Wiadomośćprzez Thail » N sie 14, 2005 4:50 pm

W Twoim ciele prawdopodbnie były przedmioty, które dawały do pu, czyli podwyższały Ci sztucznie :grin: Twoją żywotność.
Prawdopodobnie, ten gracz ma więcej pu niż Ty i dlatego przy rozważaniu tak wyszło jak napisałeś.
Następnym razem nie denerwuj się, bo to dopiero początek Twojej dłuuuuugiej drogi. Nie raz, nie dwa zginiesz, ale jeśli się podniesiesz, wykarzesz cierpliwością i upartością, to gwarantuję Ci, że zrobisz 100 poziom, a nawet więcej :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » N sie 14, 2005 4:55 pm

+12 pu to na pewno zasługa dwóch różowych pierścionków. Zakręć się w karlim przedszkolu w Vergardzie, jeśli chcesz je odzyskać.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Sparky » N sie 14, 2005 4:57 pm

Hmm, dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Ale raczej nie przypominam sobie zebym miale jakies przedmioty które podwyższają pu. Hmm, a moze ten naszyjnik od Konferansjera z cyrku?
SPARKY
Sparky
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Cz sie 11, 2005 10:16 am

Wiadomośćprzez Kethrax » N sie 14, 2005 5:05 pm

Być może. Pamiętaj o tym, że po śmierci powinieneś odszukać ciało i wziąć z niego swoje przedmioty. Jeżeli tego nie uczynisz w stosownym czasie, licz sie z tym, iż Twoje ciało zgnije i wszystko co posiadałeś przed śmiercią przepadnie.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » N sie 14, 2005 5:31 pm

To był właśnie ten naszyjnik, który otrzymałeś po wykonaniu zadania. Niestety drugi raz nie wykonasz tego samego zadania w tej samej setce, tak więc dlatego jednak najlepiej zabierać wszystko z ciała.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alu » N sie 14, 2005 8:01 pm

Thail napisał(a):To był właśnie ten naszyjnik, który otrzymałeś po wykonaniu zadania. Niestety drugi raz nie wykonasz tego samego zadania w tej samej setce, tak więc dlatego jednak najlepiej zabierać wszystko z ciała.

Czemu nie? =P ?restart - poziom 6 nie jest aż tak duży, żeby nie można było się zrestartować i ponownie zrobić zadania. (chociaż nie widzę powodu, dla którego Sparky miałby to robić, ten naszyjnik i tak był gówniany =P)

[edit]Co do wiadomości poniżej, zrestartowanie na np. 1 poziomie nie jest rozpoczęciem nowej setki (gdyż żadnej setki się nie skończyło), setka jest nadal TA SAMA (pierwsza, z ukończeniem której uzyska się 100 poziom).[/edit]
Ostatnio edytowano N sie 14, 2005 11:25 pm przez Alu, łącznie edytowano 1 raz
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Thail » N sie 14, 2005 9:22 pm

Alucard, naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem cytuję:
...Niestety drugi raz nie wykonasz tego samego zadania w tej samej setce, tak

Gówniany dla Ciebie, ale dla nowego i nie tylko gracza daje dość dużo.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron