Glupia sprawa z helmem z zadania

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Glupia sprawa z helmem z zadania

Wiadomośćprzez joerg » Pn sie 22, 2005 3:11 pm

Mishara poprosila mnie o wykonanie dla niej zadania, w ktorym chodzilo o odnalezienie dla niej helmu, ktory podobno zostawila Twierdzy. Udalem sie wiec tam po jakims czasie, ale na miejscu odnioslem wrazenie, ze doszedlem nie tam, gdzie trzeba. Blakalem sie wiec po jakiejs lokacji (pozniej okazalo sie, ze jest to wlasnie Twierdza, ktorej to szukalem) i w pewnym momencie odnalazlem ten helm, ale... nie skojarzylem go z zadaniem :grin: Cale moje nieszczescie polega na tym, ze oddalem ten helm postaci stojacej w bezpiecznym pomieszczeniu, a ona mi tego helmu nie chce oddac dobrowolnie.

Co robic?
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 22, 2005 4:10 pm

Sprawa jest właściwie przegrana. Jesteś skazany na wysłuchiwanie jej pytań o hełm do końca gry, o ile będziesz ją odwiedzał. Nie martw się, ona się nie obrazi i z chęcią dostosuje Ci inne przedmioty, więc nic się nie stało :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez joerg » Pn sie 22, 2005 4:18 pm

Ale ja chce wykonac zadanie!
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 22, 2005 4:35 pm

Zawiodłeś. Nie wykonałeś powierzonego zadania. Ciesz się, że Ci nie odebrało doświadczenia! ;) Ale o karze już wspomniałem - będzie Cię męczyła przypomnieniami, że miałeś szukać hełmu, współczuję :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Pn sie 22, 2005 4:40 pm

Ech, aj tak samo miałam. Zapomniałam, że to hełm z zadania i go sprzedałam. Teraz, niestety, już go raczej nie odzyskam, bo jest na poziom 99 :wink: .
Ostatnio edytowano Pn sie 22, 2005 6:27 pm przez (Ja)Szczurzyca, łącznie edytowano 1 raz
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn sie 22, 2005 5:41 pm

Odzyskasz (chyba) O ile pamietam zadania niewykonane są aktywne tak długo, jak długo w graczu kołacze się zycie. Spróbuj jeszcze raz odwiedzić lokację i poszukać tego przedmiotu. Zauważ, ze po wyjściu gry tracisz przedmioty, które w znaczący sposób przewyższają Twój poziom. Nie oznacza to (chyba), że zadanie pozostaje dla Ciebie niedostępne.

W dwóch momentach wpisałem chyba, jeżeli się mylę, proszę o sprostowanie błędów.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez joerg » Pn sie 22, 2005 8:10 pm

To moze bedzie ktos chetny zeby od niego odkupic taki helm? :smile:
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Februs » Wt sie 23, 2005 9:22 am

Eeeee tam. IMHO nie opłaca się wykonywać zadania, chyba, że dla samej satysfakcji. Niepotrzebna bieganina dająca parę pkt zadań, których z których i tak pożytku nie ma :/.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Wt sie 23, 2005 11:34 am

Februs już nie gra. Ponadto pisze błędnie; pisze o czymś o czym najwyraźniej nie ma pojęcia.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez joerg » Wt sie 23, 2005 2:45 pm

Februs napisał(a):Eeeee tam. IMHO nie opłaca się wykonywać zadania, chyba, że dla samej satysfakcji. Niepotrzebna bieganina dająca parę pkt zadań, których z których i tak pożytku nie ma :/.

Za jedno zadanie dostalem bodajze 45 (jesli sie myle - poprawcie mnie, ile sie dostaje za bieganine za latarnia dla simona i miesem dla zolnierza). Za dostosowanie cwiekowanej obrozy - zebym mogl ja zalozyc - zaplacilem 4 punkty zadan. I pewnie bedzie jeszcze kilka sprzetow, ktore bede chcial dostosowac, wiec ja uwazam, ze jak najbardziej oplaca sie robic zadania.

Ale rzeczywisice, satysfakcja rowniez sie pojawia... A jak sie nie uda zrobic zadania i nie ma juz wyjscia, to sie pojawia smutek i z tego powodu uparlem sie zeby zrobic zadanie z helmem (bez skutku).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt sie 23, 2005 2:48 pm

Joerg, jeśli dojdziesz do 100 poziomu i się zrestartujesz będziesz mógł o zadanie poprosić jeszcze raz. Tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron