Kat

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Kat

Wiadomośćprzez Kathal » So sie 27, 2005 12:32 am

Pytanie: jak mogę zabić kata?
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Thail » So sie 27, 2005 12:38 am

Najlepiej być nieśmiertelnym i mieć 103 poziom.
Innym rozwiązaniem jest posiadanie wypasionej postaci na poziomie 101-102, a jeszcze innym pomysłem jest posiadanie przepasionej postaci na poziomach 90-100 :grin:
Po prostu trzeba być odpowiednio przygotowanym, mieć niezłą taktykę i farta:P
Ale ja na Twoim miejscu poprosiłbym kogoś o pomoc.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kathal » So sie 27, 2005 12:53 am

Rozumiem. Ale mi chodzi raczej o sposób, ponieważ w moim przypadku komenda "z kat" nie działa (kwestia mojego imienia) - po jej użyciu, atakuję sam siebie. Czy mogę to jakoś obejść?
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez zydek » So sie 27, 2005 1:07 am

jesli wpisdz z kat pojawi sie napis "Jeśli na pewno chcesz się zabić, użyj polecenia "morduj"." wiec w zadnym razie nie bedziesz atakowal sam siebie i wydaje mi sie (pewnie blednie), ze jesli wpiszesz z kat to jednak zaatakujesz kata
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gawain » So sie 27, 2005 1:17 am

możesz także napisać zabij 2.kat :) Czasem w rozmowach trzeba tak pisać jak sie pojawiają na Lacu Gawain i Gaw ;)
CzErWoNy DiAbeŁ ! ! !
Emblemat użytkownika
Gawain
 
Wiadomości: 102
Dołączył(a): Cz paź 23, 2003 8:20 pm
Lokalizacja: Mielec

Wiadomośćprzez Kathal » So sie 27, 2005 8:44 am

zydek napisał(a):jesli wpisdz z kat pojawi sie napis "Jeśli na pewno chcesz się zabić, użyj polecenia "morduj"." wiec w zadnym razie nie bedziesz atakowal sam siebie i wydaje mi sie (pewnie blednie), ze jesli wpiszesz z kat to jednak zaatakujesz kata


O to mi chodziło. Pojawia się właśnie ten komunikat i za nic nie mogę kata prasnąć. Ale muszę wypróbować pomysł Gawaina :-)
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron