Pomocy!

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Pomocy!

Wiadomośćprzez Bohun » So wrz 17, 2005 9:16 pm

Cześć, mam takie pytania które zadam żeby nie mieć wątpliwości.
A więc zainstalowałem ten program który trzeba było zainstalować. Teraz chcę grać nie wiem jak to robić więc wchodze na strone klikam pomoc tam połącz się i mam takie okienko gdzie wpisuje te słowa<gram> czy bez tej instalacji tego programu nie mógłbym tego zrobić? bo jak go włączam to pisze coś tam po angielsku i nie wiem o co chodzi i po co jest ten program?. jak się z niego korzysta? a teraz jeszcze jedno pytanko gram i jestem gdzieś wogule nie wiem gdzie doszedłem do jakiegoś sklepu i udało mi się kupic tylko jedną bułkę. jak chce wyjść to nie moge pisze że jestem w jakimś tam dziwnym miejscu gdzie mogę sie wcielić w coś tam i wyjść chyba z gry i cały czas umieram z głodu i pragnienia co robic? prosze o pomoc podpowiedź czy coś takiego
Emblemat użytkownika
Bohun
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So wrz 17, 2005 9:00 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So wrz 17, 2005 9:21 pm

Rzuć Laca, weź się do nauki.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » So wrz 17, 2005 9:31 pm

przeczytaj dział jak grać na stronie laca.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Kethrax » N wrz 18, 2005 11:07 am

Sugeruję lekturę pomocy zamieszczonej na stronie. Jej autorem jest bardzo doświadczony gracz (Morfoth), a ostatnie usterki, jakie w niej zauważyłem - zostały usunięte. Oznacza to, iż jest to całkiem dobry przewodnik dla nowicjusza i jestem przekonany, że znajdziesz tam odpowidzi na nurtujące cię pytania.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

ok spoko

Wiadomośćprzez Bohun » N wrz 18, 2005 1:35 pm

no tak już wiem o co chodzi, ale nie wiem jeszcze jak ustawić literki żeby były polskie - jeśli gram przez ten program bo jak odpalam ze strony to mam polskie znaki. ustawiałem te literki na początku i ustawiłem coś nie wiem co jak gram przez ten program i piszę "polskie" to pisze że polskie napisy dostępne są w dos-latin-2 nie kumam jak ustawić polskie?
prosze o pomoc
Emblemat użytkownika
Bohun
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So wrz 17, 2005 9:00 pm

Wiadomośćprzez Gerino » N wrz 18, 2005 1:41 pm

“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron