co po śmierci?

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

co po śmierci?

Wiadomośćprzez Scytalus » N paź 02, 2005 5:34 am

Cześć, jeszcze jedno pytanie. Zginąłem w banalny sposób na 4 [poziom?], więc jeszcze na czyściec się nie załapałem. Czy po śmierci trzeba podnieść swoje ciało? Jest do tego jakaś specjalna komenda, czy ono sobie po prostu leży, tam gdzie padłem? Pytam, bo doszedłem tam, ale ciała nie było...po jakim czasie znika? Czy doszedł ktoś z Was do setnego [poziom?] nie ginąc ani razu? Czy jest to możliwe, bo muszę przyznać, ze trochę mnie drażni ta jedynka przy ilości zgonów;) Pozdrawiam.
Scytalus
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Pt wrz 30, 2005 9:43 pm

Wiadomośćprzez Val » N paź 02, 2005 8:19 am

Po pierwsze nie [poziom?], a poziom;). Dwa: po zgonie nie musisz szukać swojego ciała po świecie. Kiedy umrzesz na poziomie 1 - 4, pojawisz się obok niego, w pomieszczeniu "Sąd Ostateczny". Tam musisz wpisać 'wez wsz cia', 'zal wsz'. Na wyższych poziomach te komendy warto wpisać dwa razy, bo może coś przypadkiem zostać. Kiedy masz poziom piąty lub wyższy, musisz po śmierci pokrążyć chwilę po czyśćcu, aż znajdziesz notkę. Wtedy spójrz na nią i idź dokładnie tak jak Ci każe. I tu powtórz komendy z sądu ostatecznego. Pozdrawiam.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » N paź 02, 2005 10:02 am

Czy doszedł ktoś z Was do setnego [poziom?] nie ginąc ani razu? Czy jest to możliwe, bo muszę przyznać, ze trochę mnie drażni ta jedynka przy ilości zgonów;)


Na pewno byli tacy gracze. A co do jedynki - ja za pierwszym razem jak robiłem 100 poziom, to tam miałem liczbę dwu, jeżeli nie trzycyfrową :).
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Diivo » Pt paź 07, 2005 5:21 pm

Denerwujace jest to szukanie notki, no ale. Wiecej nie zgine :roll:
Diivo master of white magic
Emblemat użytkownika
Diivo
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So paź 01, 2005 6:13 pm
Lokalizacja: Łowicz

Wiadomośćprzez Gerino » Pt paź 07, 2005 5:50 pm

Wiecej nie zgine

Taa, jasne ;}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt paź 07, 2005 6:14 pm

Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Pt paź 07, 2005 7:15 pm

Proszę nie wypróżniać się na dział "Nowicjusze", to nie miejsce na ekskrementy.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron