Emblemat

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Emblemat

Wiadomośćprzez Seri » N paź 02, 2005 9:21 pm

Przepraszam, że znów rozpoczynam ten temat ale mam problem. Znalazłam sobie emblemat i zapisałam go na pulpicie. Gdy próbowałam go ustawić jako emblemat wyskoczyło mi, że nie spełnia wymogów, a wszystko sie zgadzało. Próbowałam tak robić z innymi obrazkami ale też nie wchodziło. Wybrałam więc z galerii to zielone coś co mam teraz
i to weszło. Wtedy zapisałam to zielone coś na pulpicie i próbowałam ustawić jako emblemat przez opcje "przeglądaj własne" czy coś w tym stylu, w profilu. (oczywiście potem usune ten obrazem z komputera ;) )
To coś też sie nie zapisało jak emblemat i także wyskoczyło mi, że nie spełnia wymogów, chociaż ten obrazek był w galerii i spełniał wymogi.
Czy to ja coś źle robie? Może powinnam wysłać to do galerii albo zapisać w jakimś formacie (chociaż ten zielony stforek wchodził w swoim foramcie z galerii)? Prosze o odpowiedź :)
Zawsze Cie znajdą, gdziekolwiek będziesz :)
Emblemat użytkownika
Seri
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 5:04 pm
Lokalizacja: z innej krainy

Wiadomośćprzez Lam » N paź 02, 2005 10:11 pm

Pomijając sprawy formatów i tak nie działa wgrywanie emblematów z dysku. Przyklejony temat na forum o nazwie "www.lac.pl", pierwszy od góry. Idź tam w końcu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron