Witam jestem nowy.

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Witam jestem nowy.

Wiadomośćprzez Arios » So paź 08, 2005 11:17 pm

Jak w tytule, jestem nowym graczem i chciałbym wszystkich powitać. :smile:
Gram elfem paladynem
Wlaśnie zacząłem grę i mam kilka pytań:
1. Jak zdobyć sesje ćwiczeń (pytanie pewnie banalne ale ja naprawde jestem nowy :oops: )
2.w co najlepiej awansować moją postacią
3.Czy elf paladyn to nie głupi wybór (bo ponoć elfy słabo się biją a ja lubie i elfy i paladynów :cool: )
Arios
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So paź 08, 2005 11:05 pm
Lokalizacja: Sanok

Wiadomośćprzez Gerino » So paź 08, 2005 11:30 pm

Przeczytałeś pomoc (Jak grać) na stronie http://www.lac.pl ?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Eth » N paź 09, 2005 9:02 am

Gerino napisał(a):Przeczytałeś pomoc (Jak grać) na stronie http://www.lac.pl ?


a ty czytales?
i czytales pytania ktore zadal?

jak sie ma "wez" "daj" "sk" "p" do pytan ktore zadal Arios?

Tam nie znajdzie odpowiedzi na pytanie czy elf paladyn to dobre polaczenie. Znajdzie tam tylko podpowiedz by czytal plakaty w szkole muda.



Arios 1 - sesje cwiczen zdobywasz osiagajac 1000, 2000, 3000, 4000 itd... punktow doswiadczenia. mozesz zdobyc do 9 sesji cwiczen a ich ilosc zalezy od tego jaka posiadasz madrosc.

Gdy twoja postac posiada madrosc:
7-18 - zdobywasz 4 sesje cwiczen.
19-20 - 5 -"-
21-23 - 6 -"-
24-25 - 7 -"-
26-27 - 8 -"-
28-29 - 9 -"-

Maksymalna madrosc jaka moze osiagnac twoja postac zalezy od tego jaka grasz profesja/rasa. psionik sektoid bedzie mogl miec madrosc duzo wieksza niz krasnolud wojownik.
Trenujac na poczatku atrybut - pamietaj tez ze nie da sie go wytrenowac do konca. mozliwe bedzie podniesienie wartosci atrybutu przedmiotami ktore maja takie wlasciwosci. sa w swiecie przedmioty ktore podnosza np madrosc o 2. zrecznosc o 2 itd...

2. w co najlepiej awansowac twoja postacia?
zbytnio nie rozumiem pytania...
awans - to wg mnie osiagniecie wyzszego poziomu.
wtedy na poczatku gry najkorzystniejszym rozwiazaniem jest trenowanie atrybutow. tutaj akurat odeslal cie gerino w dobre miejsce :)
na poczatku trenuj madrosc a pozniej juz jak kto woli :) rozne sa strategie .) wiekszosc cwiczy jako 2 atrybut - budowe.
po osiagnieciu bodajze 3 poziomu - masz mozliwosc wydawac sesje cwiczen zdobywane co poziom na umiejetnosci ktore posiada twoja profesja.
im wieksza inteligencja tym szybciej opanujesz umiejetnosc. majac inteligencje na poziomie 25 lub wyzszym uczysz sie umiejestnosci od razu na 75%
powyzej 75% - mozna je juz tylko cwiczyc - krozystajac z danej umiejetnosci. im wieksza inteligencja tym szybciej bedzie ci sie udawalo zdobyc kolejny %.

3. czy elf paladyn to glupi wybor? nic sie nie stanie gdy sprawdzisz sam.
widywalem juz: elfow paladynow, pol-elfow paladynow, ciemnych elfow paladynow, krasnoludow paladynow a nawet wampira paladyna :)

Ja osobiscie gdybys pytal o to mnie (majac na uwadze to ze lubisz elfy i paladynow) polecilbym ci pol-elfa na profesje ktora chcesz grac.
sa minimalnie silniejsze i maja wiecej budowy od elfow za to sa mniej madre i inteligentne oraz troszke mniej zreczne :)
ale to zalezy jak kto lubi :) niektorzy preferuja np zrecznosc nad budowe a inni odwrotnie... chyba nie ma schematu :)
najlepiej przekonaj sie sam.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Gerino » N paź 09, 2005 10:52 am

Z wypowiedzi Etha powinno zostać tylko jedno zdanie:
"Najlepiej przekonaj się sam".
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » N paź 09, 2005 11:34 am

Eth napisał(a):Gdy twoja postac posiada madrosc:
7-18 - zdobywasz 4 sesje cwiczen.

Zdecydowanie miało być "17". Przy 7 dostaje 1.

Elf się śwetnie nadaje na paladyna MSZ.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khori » N paź 09, 2005 12:48 pm

Też twierdze, że elf nadaje się na paladyna. Jestem paladynką elfem przez co dostaje dużo ptk.ćwiczeń co poziom ale mniej życia, więc w razie czego moge zamienić ptk. ćwiczeń na życie :).
Khori
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 5:32 pm

Wiadomośćprzez Kathal » N paź 09, 2005 1:15 pm

Pkt. nie ptk. (bo nowicjusze nie skumają co to za tajne oznaczniki) :-)
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Diivo » N paź 09, 2005 3:39 pm

Ja rozumiem :)
Diivo master of white magic
Emblemat użytkownika
Diivo
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So paź 01, 2005 6:13 pm
Lokalizacja: Łowicz


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron