Poziom

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Poziom

Wiadomośćprzez Sarven » Cz lis 10, 2005 11:09 am

Jak mogę podnieść swój poziom. w jak grać pisze że po ukończeniu szkoły powinienem mieć 3 [poziom?] a ja mam wciąż 1 i nie wiem co z tym zrobić.
pozdrawiam
Nekromanta, chciałem zostać klerykiem. do 5 poz. jeszcze było dobrze, mogłem zdobywać [doświadczenie?] na arenie, ale potem już dostaje się 1 lub 2 [doświadczenie?], a wilki są dla mnie zdecydowanie zbyt słabe, a kto chce się zadawać i pomagać 5 [poziom?] klerykowi... :(
Emblemat użytkownika
Sarven
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 11:28 pm
Lokalizacja: Głogów Młp/ k. Rzeszowa

Wiadomośćprzez Lam » Cz lis 10, 2005 12:36 pm

Zdecyduj się, co masz, a co chcesz podnosić. Poziom 1 po ukończeniu szkoły to nic nienormalne, potem wyłazisz na arenę i kończysz. W poradniku napisano, że jest sens tam zarabiać do 3 poziomu, choć byli tacy, co 6 robili powolutku.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eth » Cz lis 10, 2005 8:06 pm

Poziom sam ci sie nie podneisie.
Musisz zdobyc 2000 zeby osiagnac poziom 2.
3 tysiace - trzeci.
itd.
Modlitwa tez nic nie da :>
Za to wiele da zabijanie mobow ;]
na poziomie 1 sprobuj na arenie w szkole muda... slimaczki kroliczki liski dziki i inne tego typu niewinne stworzonka... wszystko co sie rusza...
warto tez zapoznac sie z poleceniem rozwaz ( = ) - ?rozwaz

Zdobyc doswiadczenie mozesz cwiczac takze umiejetnosci ktore posiadasz jednak za kazdy procent umiejetnosci zdobywasz 10 punktow doswiadczenia. Rachunek jest prosty :) Zdobywanie doswiadczenia cwiczac czary jest metoda zbyt czasochlonna - co moim zdaniem jest bzdura, no ale coz takie juz sa zasady :)
duzo latwiej i szybciej zabic moba za ktorego dostaniesz kilkadziesiat pkt doswiadczenia.
Takze zycze powodzenia na sciezce mordu kleryku ;p
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Sarven » Pt lis 11, 2005 6:32 pm

A jak umrę? co wtedy?
Nekromanta, chciałem zostać klerykiem. do 5 poz. jeszcze było dobrze, mogłem zdobywać [doświadczenie?] na arenie, ale potem już dostaje się 1 lub 2 [doświadczenie?], a wilki są dla mnie zdecydowanie zbyt słabe, a kto chce się zadawać i pomagać 5 [poziom?] klerykowi... :(
Emblemat użytkownika
Sarven
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 11:28 pm
Lokalizacja: Głogów Młp/ k. Rzeszowa

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 11, 2005 7:15 pm

Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron