Zadania

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Zadania

Wiadomośćprzez Shorin » Pt lis 11, 2005 9:59 pm

Gdzie powinienem szukać zadń? Przeszedłem juz podstawowe przeszkolenie w Szkole Muda i chciałbym znaleć sobie jakieś bardziej ambitne zajęcie. Byłem we własnej gildii jednak tam chyba niczego ode mnie nie chcą :(. Błądziłem także po mieśćie, ale jakoś nie spotkałem nikogo potrzebującego moich usług. Proszę o wskazówki.

P.S. Gram złodziejem jeśli to coś zmienia.
"No one 'plans' on being a Thief, but the ones I have known, the ones who enjoy it, they never turn back."
-Kalag the Black, Upstanding Citizen
Emblemat użytkownika
Shorin
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Wiadomośćprzez Eth » Pt lis 11, 2005 10:25 pm

zadania w tym mudzie sa elementem dodatkowym...
to nie wrota baldura gdzie kroczymy od zadania do zadania...
a jako ze sa czyms co jest dodatkiem nie ma ich zbyt wiele i nie zostana ci powierzone tak czesto jak mozna by sie spodziewac...

gdzie szukac zadan?

wystarczy po prostu grac a zadania same sie "nawina" ;]
wedrujac po krainach w ktorych bedziesz chcial zdobywac poziomy spotkasz moby ktore powierza ci pewne misje.
pisales ze szukales takowych w miescie...
nie wiem ktore z miast jest twoim macierzystym jednak w kazdym z miast sa moby powierzajace zadania :)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Shorin » Pt lis 11, 2005 10:30 pm

Dzięki za słowa wyjaśnienia. Moja krainą jest Leander. Postaram sie pokrążyć jeszcze troch, skoro mówisz że się powinny "nawinąć" to pewnie tak będzie.
"No one 'plans' on being a Thief, but the ones I have known, the ones who enjoy it, they never turn back."
-Kalag the Black, Upstanding Citizen
Emblemat użytkownika
Shorin
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 11, 2005 10:52 pm

Warto zauważyć, że większość zadań wymaga pewnego poziomu doświadczenia, aby zlecający dostrzegł dla Ciebie szansę na jego wykonanie. Szkoła w Leanderze zawiera jedno minizadanko na 1 poziom, w Midgaardzie na 2 poziomie dowiesz się o pierwszym możliwym zleceniu. Jeśli go nie zdobyłeś, nie odnajdziesz tego :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eth » Pt lis 11, 2005 10:53 pm

skoro twoim miastem macierzystym jest midgard to moge ci napisac iz slyszalem ze w jednym z budynkow ktos kiedys potrzebowal pewnej przyslugi.
powodzenia.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Shorin » So lis 12, 2005 1:28 am

To zadanko pierwszopoziomowe wykonałem, ale do drugiego narazie jeszcze nie dotarłem (niestety). Rozejrze się po budynkach aby je znaleźć. Dzięki za pomoc.
"No one 'plans' on being a Thief, but the ones I have known, the ones who enjoy it, they never turn back."
-Kalag the Black, Upstanding Citizen
Emblemat użytkownika
Shorin
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron