Gdzie mogę zdobyć doświadczenie?

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Gdzie mogę zdobyć doświadczenie?

Wiadomośćprzez Gejda » So gru 31, 2005 2:43 pm

Witajcie. Jestem skrytobójcą na czwartym poziomie i nie bardzo opłaca mi się już latanie za jaszczurkami na arenie ... Gdzie mogę zdobywać doświadczenie?
Emblemat użytkownika
Gejda
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 5:37 pm

Wiadomośćprzez Lam » So gru 31, 2005 2:54 pm

Jesteś z Tolarii, możesz więc wyjść na miasto (papuga, śmieciarze, myszki w parku, żuki za miastem), ale chyba nie warto, bo strażnicy są czujni :) W takim razie najbardziej oczywiste krainy to gnomia wioska, twierdza i podmiejskie tunele. No i ewentualna podróż na kontynent.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez zydek » So gru 31, 2005 4:06 pm

a ja polecam polecienie kra dri
wysietli Ci sie spos wszystkich krain w drimitch a takrze poziomy na jakich najlepiej sie tam udac.
mozesz zrobic tez z kims grupe i udac sie na cos silniejszego.
ps. Byles juz w podziemiach szkoly, tam gdzie sa niedzwiedzie i nne potwory?
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gejda » N sty 01, 2006 2:21 pm

Byłam w podziemiach (dzięki czemu wreszcie zdobyłam 5 poz.) . I dziękuję za pomoc :)
Emblemat użytkownika
Gejda
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 5:37 pm

Wiadomośćprzez Tara » Cz mar 23, 2006 4:21 pm

a jakie prace na 5 poziom dla wojownika najlepiej wykonywac?(w Drimith)poza zabijaniem flory i fauny ?sa jakies alternatywy dla graczy nie expiarzy? :smile: zbieranie ziol, naprawianie sprzetu ni wim..cos z tych rzeczy
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez Reif » Cz mar 23, 2006 6:15 pm

Nie ma, to typowo bitewny mud, doswiadczenie jest tylko z zabijania (no i niewielka ilsoc za trenowanie umiejetnosci), chodzi o to zeby zabijac i nie dac sie zabic.

Oczywiscie mozesz robic kupe innych rzeczy - mozesz szukac zadan, otworzyc sklep... od czego masz wyobraznie? Pomysl.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Tara » N mar 26, 2006 6:17 pm

nie chce zakladac specjalnie nowego tematu to tu spytam ^^
jak mozna wydostac sie z powrotem do miasta(Drimith,Tolaria) z tuneli podziemnych?
jestem tam od rilowego tygodnia i droge do wyjscia na powierzchnie zgubilam.sa jakies mapy? :oops: trafiam na straznice jakas i studnie oraz pomost a wrocic do samej stolicy nie moge=/ przepraszam jesli problem z tych banalnych ale kiepsko u mnie z orientacja w terenie,takze na mudach :wink:
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez Cahir » N mar 26, 2006 8:48 pm

Po prostu pomódl się o przeniesienie do świątyni - wpisz komendę "/".
Cahir
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Nilfgaard

Wiadomośćprzez Arhen » N mar 26, 2006 10:55 pm

Możliwe, że "/" nie będzie tam działać. Są takie miejsca w świecie, o których Bogowie nie pamiętają lub nie chcę pamiętać (Otrzymasz wtedy komunikat "Bogowie Cię opuścili"). Z tego co pamiętam w kanałach staraj się kierować ku górze (ale odkrywcze:) Ostatecznie możesz popełnić samobójstwo. Wpisz m z sie (skrót od morduj zabij sie). Wtedy po prostu umrzesz i pojawisz się w czyścu.

Pozdrawiam Arhen
Arhen
 
Wiadomości: 17
Dołączył(a): Pn lut 07, 2005 4:04 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron