Kosmetyka aukcji :)

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Kosmetyka aukcji :)

Wiadomośćprzez Volmanti » Śr mar 22, 2006 12:58 am

Nie wiem czy to w ogole mozliwe ale czy mozna by wprowadzic do aukcji dodatkowy parametr a mianowicie poziom przedmiotu lub krotki opis w ktorym wlasciciel moze napisac na jakim poziomie jest przedmiot bo takie kupowanie w ciemno jest troche kiepskie sam kilka razy kupilem przedmiot na wyzszym poziomie niz ja sam posiadam :) takie male pytanko :P no i oczywiscie co o takim pomysle sadzicie bylo by milo gdyby ktos odpisal hehe :)
Emblemat użytkownika
Volmanti
 
Wiadomości: 32
Dołączył(a): Śr mar 22, 2006 12:43 am

Wiadomośćprzez Thail » Śr mar 22, 2006 1:11 am

Volmanti, przedmiot na aukcji ma podstawowe dane w tym i poziom oraz właściwości. Wystarczy w czasie trwania aukcji wpisać słowo: aukcja.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Volmanti » Śr mar 22, 2006 2:08 am

wiem juz wiem pol godziny po napisaniu tematu ktos mnie o tym uswiadomil moj blad tematu nie ma :))) taka wpadka male niedopatrzenie i masz a juz myslalem ze wpadlem na cos madrego :/
Emblemat użytkownika
Volmanti
 
Wiadomości: 32
Dołączył(a): Śr mar 22, 2006 12:43 am


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron