Regulamin

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Regulamin

Wiadomośćprzez Delin » Cz mar 23, 2006 8:39 pm

Mam pytanie - chodzi mi o to że korzystam z klienta terminala pod liuxa i tak skonfigurowałem powłokę że wystarczy że kliknę na ikonkę i automatycznie łączy mnie z lacem i wpisuje haslo mojej postaci. Niechcący kliknąłem dwa razy i do tej samej postaci mnie dubeltowo zalogowało. Oczywiście zaraz wyloowałem z jednego okienka.

Czy złamałem w ten sposób regulamin? Bo ponoc za takie rzeczy kasujecie postacie.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 23, 2006 8:55 pm

Aj tam, nie ma strachu. Musisz naprawdę jawnie i w sposób rażący pomagać swoim postaciom czy robić inne tego typu rzeczy, by coś ci się stało...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 23, 2006 10:04 pm

Co więcej, ta sama postać nie może być w grze dwa razy, jedna z nich mogła najwyżej otrzymać informację, że poprzednia już gra.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron