Umiejętności

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Umiejętności

Wiadomośćprzez Grafit » Pn cze 19, 2006 1:08 pm

Można się wycwiczyć we wszystkich umiejętnościach, czy każda postać może mieć ich tylko kilka?
Co zrobić by wyćwiczyć się od 75% do 100%? czy wystarczy używać ów umiejętności/czaru?
A jeśli mam "x" umiejętność na 100% to czy nieużywając już jej bendzie ten wskaźnik spadał?
Ilość otrzymanych punktów umiejętności po awansie jest procętowym odzwierciedleniem jakiegoś atrybutu?... inteligęcji, mądeości?
Mam krasnoluda - wojownika, jakie umiejętności polecacie dla tej postaci...
Wiem że najlepsza taktyka rozwoju to ta własna. Ale może ktoś z większym doświadczeniem napisze tu jakie umiejętności by proponował a jakie odradza. To chyba wszystko jeśli chodzi o um. Dzięki za odp. :lol:
Grafit
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): N cze 18, 2006 9:30 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn cze 19, 2006 1:59 pm

Lista wyświetlana poleceniem 'umiejętnośći' pokazuje wszystkie dostępne ci umiejętności. Możesz wyćwiczyć się w każdej z nich. Wojownik nie ma ich zbyt wiele do wyboru, więc nic strasznego się nie stanie, jak wyćwiczysz wszystkie na maksymalny poziom (75%), a potem sam zobaczysz. Jeżeli będziesz czegoś używał, po pewnym czasie samo wzrośnie, po 1% aż do 100.

Ilość pkt umiejętności na poziom zależy bezpośrednio od mądrości. Ilość procent jakie ćwiczysz za każdym razem zależy od inteligencji.

Umiejętnośći nie "spadają" z czasem.

PS Jedyne co woj tak naprawdę może sobie darować to wbijanie kołka, i jeżeli nie zamierzasz grać w grupie (ponoć jednak lepiej grać razem), ratowanie.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron