Bezbożne słowa

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Bezbożne słowa

Wiadomośćprzez Orin » So lip 15, 2006 9:57 pm

Wiem że to jest dla początkujących ale nie wiem gdzie zadać to pytanie.

Sprawa wygląda tak, przez pomyłkę dzisiaj skasowałem sobie opis i teraz próbuje go odtworzyć.

i kiedy piszę "opis + jego reku pojawia się kula ognia i zanim zdazysz zareagowac mknie juz w twoja strone, jednak nie rani cie tylko przelatuje niezwykle blisko"

to mi się pojawia "Nie mozesz uzywac tak bezboznych slow! Jestes tak przerazony swym niecnym
postepkiem, ze przez chwile nie mozesz niczego napisac. Aby uniknac tego w
przyszlosci, pisz poprawnie. W szczegolnosci:
-> tak."

Hmm czy ktoś mnie może oświecić które słowo jest bezbożne, nie mówie tu o braku polskich znaków bo to jest cel zamierzony, nie chce mi się bawić i robie kopiuj wklej. Rok temu jak robiłem ten opis nie miałem z tym problemu.
Emblemat użytkownika
Orin
 
Wiadomości: 26
Dołączył(a): Śr maja 07, 2003 3:08 pm

Wiadomośćprzez Lam » So lip 15, 2006 11:35 pm

Żadne z powyższych. Z wrażenia nawet dodałem tę linię do własnego opisu, kopiując myszką. Wszystko działa. Ewidentnie pomyliły Ci się linie opisu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez joerg » So lip 15, 2006 11:41 pm

Ale ten opis kłamie!
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Orin » So lip 15, 2006 11:57 pm

Do Lam :U mnie dalej nie działa, i też teraz skopiowałem z forum i znowu to samo?

Do joerg: O co ci chodzi z tym, że opis kłamie? Mi się wydaje zabawny :)
Emblemat użytkownika
Orin
 
Wiadomości: 26
Dołączył(a): Śr maja 07, 2003 3:08 pm

Wiadomośćprzez joerg » N lip 16, 2006 12:19 am

Bo kiedy będziesz spał, też będę mógł spojrzeć na ciebie i też przeczytam tenże opis. Ale to będzie kłamstwo, bo przecież nie dość, że śpisz, a nie rzucasz we mnie kulami ognia, to jeszcze wcale nie czarujesz (bo by ci manę zjadło, gdybyś czarował).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » N lip 16, 2006 12:23 am

Może masz alias na "opis"? :) Wejdź Orinem jeśli nie śpisz, aż zobaczę, co robisz nie tak.

A opis jest jako taki sprzeczny z zasadami w pomocy pod hasłem opis. W skrócie: nie wolno kłamać we własnym opisie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Orin » N lip 16, 2006 8:33 am

Od kiedy panuje ta zasada? Kiedyś jej nie było.
A zresztą w takim razie to już nie ważne, będe musiał poprostu wymyślić nowy opis i tyle. Tylko mam nadzieję że znowu nie wpadne na bezbożne słowa.
Emblemat użytkownika
Orin
 
Wiadomości: 26
Dołączył(a): Śr maja 07, 2003 3:08 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron