Komunikacja miedzy graczami

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Komunikacja miedzy graczami

Wiadomośćprzez pioti » Pn wrz 18, 2006 12:58 am

Jak porozumieć się na odległość z innym graczem? Chodzi mi o sytuację, gdy widzę, że jest w grze postać na zbliżonym poziomie i chcę zaproponować jej przyłączenie do kompanii, ale nie wiem gdzie się znajduje. Nie wiem kiedy znajdzie się poza światem i na jak długo. Telepatii jeszcze nie mam.
pioti
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): N wrz 17, 2006 11:48 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn wrz 18, 2006 1:21 am

Jeśli ów osobnik jest gdzieś naprawdę daleko, bez telepatii niczego nie wskórasz. Na niskich poziomach powinien kręcić się po mieście i bardzo bliskich okolicach, więc łatwo go namierzysz (?gdzie), widząc go w jednej krainie możesz do niego krzyczeć (?krzycz).

Jeśli jest poza postacią (PP), musisz sam tam iść (?wyjdź), możesz tam normalnie mówić bez telepatii (?powiedz) lub używać kanałów (?gawęda).

Jeśli jest w postaci i nie możesz go znaleźć w żadnej z krain, możesz go próbować bipać, ale wątpliwe, aby zrozumiał o co chodzi. Lepiej wtedy wyjść poza postać i napisać delikwentowi notę - powiadomienie o nocie otrzyma od razu, a jeżeli mu ono nie umknie, być może wyjdzie, aby ją przeczytać. W przypadku nowicjusza może się to nie udać, ostrzegam :)

Najprościej jednak czatować na niego w mieście/szkole, tacy na niskich poziomach często wracają do domu. A do pomieszczenia zapewne potrafisz mówić.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron