Jak dobić 100 pomysłów kilka

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Jak dobić 100 pomysłów kilka

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » N wrz 24, 2006 9:48 am

Cóż żadną nowością nie jest że każdy chce dobić choć raz tego upragnionego 100 poziomu. Wiadomo także że wielu osobą sie to nie udało więc postanowiłem dać tutaj malutki poradnik jak dobrze grać. Oczywiście jeśli doświadczeni gracze by tutaj dodali coś od siebie byłbym wdzięczny. (prosze o podpowiedzi w miarę ogólne i sprawdzone. Sam zacytuje te które usłyszałem od graczy po 2 restartach)

-Urządzajcie wyprawy. Kupcie jakieś jadło na droge napełnijcie bukłak i ruszajcie w świat. ktoś kiedyś powiedział że najwięcej doświadczenia dają moby z najodleglejszych częsci laca i najmniej zaludnionych.

-Dowiedz sie co powinieneś najpierw rozwijać i staraj sie poprowadzić swoją postać odpowiednia drogą. Dobierz odpowiednio rasę i profesję. Hobbit wojownik to raczej kiepskawy pomysł.

-Porównój kazdy sprzęt jaki wpadnie ci w ręce. Sprawdzaj urne często znajdziesz tam coś ciekawego. Staraj sie jak najlepiej wyposarzyć swoją postać. Możesz taż np. zapłacić jakiemuś graczowi za przyniesienie odpowiedniego przedmiotu.

-Nie rób sobie wrogów. Bo może sie okazać że to będzie w przyszłości twoja zgóba.

Dobra a reszte napewno ktoś dopowie. Jeśli coś przekręciłem poprawcie mnie.
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 24, 2006 9:52 am

Chcę tylko napisać, że hobbit wojownik to akurat jedno z najlepszych połączeń, a także, żebyś ściągnął OpenOffice.org Writera i sprawdził pisownię. Dziękuję za uwagę.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N wrz 24, 2006 10:48 am

Tu jest najlepszy pomysł: http://lac.pl/?strona=jak_grac
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron