Czemu klany nie chcą sie zakładać i co się stało z poprzedni

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Czemu klany nie chcą sie zakładać i co się stało z poprzedni

Wiadomośćprzez Azog » N wrz 24, 2006 10:19 am

Czemu klany nie chcą sie zakładać i co się stało z poprzednim tematem o tym? ( jesli to admin go skasowal to przepraszam, ale ja do niego zajrzalem dopiero teraz, a teraz juz tematu w ogole nie ma wiec nie moglbym widziec ewentualnej informacji ze zostanie skasowany...)
Sprawa wyglada tak : pisze "?Klan" a Lac pisze mi tO: "Napisz KLAN POMOC, aby uzyskać pomoc na temat polecenia KLAN." , gdy to wpisze to nic sie nie dzieje a gdy wpisze samo polecenie "klan" to pisze: "Ta wersja Laca nie pozwala zakładać klanów" czy jakoś tak. Jeśli był taki temat, albo chcecie go skasować to proszę o powiadomieie mnie mailem gdzie ten temat juz byl ( bo ja nigdzie takiego znalezd nie moglem )
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Aha i jeszcze jedno

Wiadomośćprzez Azog » N wrz 24, 2006 10:25 am

Słuchajcie przepraszam że jestem upierdliwy, ale bardzo chciałbym założyć swój klan, więc chce znać opowiedź na to co napisalem w powyższej wiadomości ... BŁAGAM :cry: :cry:
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez Gerino » N wrz 24, 2006 10:28 am

Nie możesz założyć klanu od strony technicznej, możesz go założyć od strony rpg-owej...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Tzn

Wiadomośćprzez Azog » N wrz 24, 2006 10:31 am

Tzn. nie mogę w lacu miec klanu ale moge udawac ze ja i jacys ludzie mamy klan grupując sie i udajac ze mamy klan tak?
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 24, 2006 10:40 am

Bardzo dobrze zrozumiałeś, przy czym tak naprawdę to, czy "masz klan" czy "udajesz, że masz klan" nie zależy wcale od tego, czy Lac o tym wie i czy udostępnia klanowym kanał, klanowe konto itp.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

A co zrobic zeby miec klanowy kanal i konto?

Wiadomośćprzez Azog » N wrz 24, 2006 10:42 am

A co zrobic zeby miec klanowy kanal i konto? :roll:
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » N wrz 24, 2006 10:46 am

Chciałem sie tutaj wtrącić bo słyszałe że jak klanik jakiś zbierze odpowiednio dużo pz to może je wymienić na siedzibę. Czy to prawda? Oczywiście jak klan bedzie miał więcej niż 4 członków w przypływie.
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Thail » N wrz 24, 2006 10:47 am

To nie jest prawda, siedzibę trzeba sobie zrobić, a pz, to można co najwyżej płacić za jej utrzymanie.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N wrz 24, 2006 10:48 am

Azog: na razie nie można mieć
Wojowniku: tak jak mówił Thail, siedzibę można sobie napisać i jeżeli będzie zgodna ze standardami itp to najpewniej wejdzie do gry.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Dziękuję

Wiadomośćprzez Azog » N wrz 24, 2006 11:01 am

Dziękuję za odpowiedzi jakbym miał jeszcze jakieś problemy to będę pisał. :smile: [/i]
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron