wyszczerbiony miecz

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

wyszczerbiony miecz

Wiadomośćprzez Gobhe » N paź 29, 2006 10:41 pm

witam! dopiero zaczalem grac w lac'a i mam pytanie. mam postac na 6 poziomie, i zdarzylo mi sie ze zaatakowal mnie jakis mistrz i wytracil mi miecz. zeby nie zginac ucieklem, a pozniej nie dalem juz rady wrocic w to miejsce (po drodze dwa razy zabil mnie wilk) a z piesciami raczej wiele zdzialac nie mozna. I teraz blakam sie po miescie, obejrzalem rzeczy w zbrojowni i w gildii jakie moge kupic, ale wszystko to sa albo drogie bronie, albo nawet jesli mnie na nie stac to nie moge ich jeszcze uzywac (najslabsza bron byla dla 12 poziomu), oczywiscie dalsza gra bez jakiejs broni nie ma za bardzo sensu bo na gole piesci pewnie mnie nawet zwykly jelen pokona. Gdzie moge kupic jakas slabsza bron np taka jak ten wyszczerbiony miecz ktory ma sie od poczatku? Z gory dziekuje za pomoc.
Sometimes evil is drive a minivan.
Emblemat użytkownika
Gobhe
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:07 pm

Wiadomośćprzez Lam » N paź 29, 2006 11:08 pm

Jeśli masz bardzo niski poziom, standardowo polecamy polecenie WDZIANKO. Słabą broń można też zdobyć "na wrogu" w mieście lub jego najbliższych okolicach, jeśli będziesz potrzebował, napisz z którego jesteś miasta, a może ktoś poleci Ci łatwą do zdobycia broń w okolicy.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gobhe » N paź 29, 2006 11:23 pm

Dzieki za odpowiedz. Wiec tak, polecenie WDZIANKO juz na mnie nie dziala (poziom 6). Natomiast zdobycie broni poza miastem odpada, bo tak jak mowilem, z piesciami nawet wilk mnie zabija, probowalem wrocic tam gdzie powinien lezec moj miecz ale dwa razy zginalem (a i tak pomijam fakt ze pewnie ciagle stoi tam ten mistrz co mnie zaatakowal ;) ). Dlatego bylbym wdzieczny za jakas podpowiedz, bo obszedlem juz cale miasto (VERGARD) i raczej bez sensu bedzie chyba rzucac sie z piesciami na kazda postac jaka napotkam w nadziei ze ja pokonam i ze znajde w ten sposob jakas bron. Zginlabym tyle razy ze juz sam nie wiem czy nie szybciej byloby zrestartowac postac (czego bym nie chcial szczerze mowiac) :|
No przyznaje ze fakt iz nie podnioslem miecza zanim rzucilem sie do ucieczki to niewatpliwie moj blad i sam jestem sobie winien, ale nie spodziewalem sie ze uciekajac do miasta bede mial klopoty ze zdobyciem jakiejs prostej broni i "odkuciem sie".
Sometimes evil is drive a minivan.
Emblemat użytkownika
Gobhe
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:07 pm

Wiadomośćprzez Lam » N paź 29, 2006 11:29 pm

Możesz zacząć od szabelek z przedszkola w Vergardzie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gobhe » N paź 29, 2006 11:56 pm

Ale numer :D no rzeczywiscie sa szabelki (malo mnie pluszowe misie nie dojechaly no ale sie udalo) Dzieki za pomoc. pzdr.
Sometimes evil is drive a minivan.
Emblemat użytkownika
Gobhe
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:07 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn paź 30, 2006 1:36 am

Możesz też poszukać w urnie, często zostaje tam broń.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron