Ścieżka wojownika

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Ścieżka wojownika

Wiadomośćprzez Februs » Pn paź 30, 2006 9:32 am

No cóż, moje ponure przepowiednie o porzuceniu Laca okazały się płonne... wróciłem i to w dodatku pod tym samym imieniem. Do rzeczy jednak.

Tym razem chcę stworzyć silną postać wojownika o jak najbardziej opłacalnej ścieżce rozwoju. Prosiłbym o rady, strategie, etc, bo nie wiem czy na dłuższą metę bardziej opłaci się olewanie mniej znaczących umiejek na rzecz atrybutów... ale jakich? Wiem jedno, inteligencja odpada ;p.

I jeszcze dwa offtopowe prośby - może jakieś wskazówki, co do położenia smokingu i zardzewiałej zatrutej szabli?
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn paź 30, 2006 10:27 am

Ostatnio zauważyłem, że operator toalet chodzi w smokingu.

Musisz pilnować mądrości, bo będziesz trenował życie. Umiejętności ćwicz, 2 zyskane punkty życia nie są warte rezygnacji nawet z wbijania kołka :) Najważniejszym twoim atrybutem w walce jest zręczność - dzięki niej częściej trafiasz, a rzadziej trafiają ciebie. Potem siła z budową. Ogromna siła pozwala rozrywać sidła, poruszać się normalnie mimo otrucia, no i oczywiście mocniej bić. Wysoka budowa zapewnia większą wytrzymałość w walce. To tyle!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez zydek » Pn paź 30, 2006 2:16 pm

duch pianisty na nawiedzonym cmentarzu tez ma jakis ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Merfiuso » Pn paź 30, 2006 5:39 pm

Skorzystam. Gdy chce trenować mądrość pisze mi, że osiągnęła ona juz maksymalny poziom, a mam jej 18/26 (chyba 25). Czy już więcej nie moge jej trenować? Pozostaje tylko podwyższanie jej przedmiotami?
"Nie rozmawiaj z idiotą! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."
Emblemat użytkownika
Merfiuso
 
Wiadomości: 17
Dołączył(a): N paź 15, 2006 9:18 pm
Lokalizacja: Midgard

Wiadomośćprzez Morth » Pn paź 30, 2006 5:42 pm

Przedmiotami lub czarami.
Emblemat użytkownika
Morth
 
Wiadomości: 130
Dołączył(a): Śr lut 01, 2006 1:29 am
Lokalizacja: Zabrze


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron