Misje

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Misje

Wiadomośćprzez Aquila » Śr sty 03, 2007 1:32 pm

No więc dostałem pierwszą misję... Moja postać, drobny złodziejaszek z Midgaardu musi znaleźć kwiatki. No i mam problem... Szukam ziółek w ogrodzie - nic nie widzę. Czy złodziej może znaleźć zioła?

A tak w ogóle, gram w muda po raz pierwszy, ale w porównaniu do wielu rpg to naprawdę świetna gra... Chyba się uzależniłem :roll:
Aquila
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Cz gru 21, 2006 8:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » Śr sty 03, 2007 2:39 pm

Z ciekawości: gdzie niskopoziomowy złodziej z Midgaardu znalazł ogród?

A w temacie: na pewno nie znajdziesz ich w żadnym ogrodzie, bo te, o które chodzi, występują na stepach/polach na równinie na północ od miasta. Dostałeś taką podpowiedź, ale musiałeś jej nie zauważyć.

Na przyszłość, jeśli nie doczytasz, co Ci mówią postacie - masz do dyspozycji polecenie "ostatnie". Przeważnie wystarczy do dowiedzenia się, o co chodziło, jeśli nie doczytałeś i za szybko pobiegłeś szukać nie tam, gdzie trzeba :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Aquila » Pt sty 05, 2007 8:03 pm

Cóż, spaceruję tu i tam, w mieście nuda... Niziołek ma to do siebie że jak już opanuje uniki to nawet na 5 poziomie jest trudnym przeciwnikiem (prawie rozłożyłem złodziejaszka - rozbroił mnie kilka razy i nie zdążyłem podnieść na czas broni) no i łażę po okolicach miasta... na arenie walczę na pięści - więcej doświadczenia chyba mam za to? Czasem trafi się włóczęga obładowany towarem, za który można dostać w sklepie sporą sumkę... Potrafię takich rozwalać bez straty hp:) a ogród to w dolinie elfów. Po drodze zabiłem kilka wilków, za jednego (bez premi za kolejną setkę) dostalem 135 pkt... Ciekawie...
Aquila
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Cz gru 21, 2006 8:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » So sty 06, 2007 11:35 pm

Aquila napisał(a):walczę na pięści - więcej doświadczenia chyba mam za to?
Owszem, nie za dużo, ale zawsze więcej.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron