Nekromanta i walka

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Nekromanta i walka

Wiadomośćprzez Gubernator » Śr sty 03, 2007 11:44 pm

Mam problemy z walka jako nekro. Otoz juz mam 4 [poziom?] i w szkole [doświadczenia?] nie zdobede latwo i pieknie (bo po 10-15 pkt). Tak wiec jak czytalem poszedlem do Cyrku. No i fakt...tam ladnie [doświadczenie?] idzie ale..przewaznie przegrywam walki. Czy macie jakas dobra taktyke? Mam troche kasy moze jakies uzbrojenie kupic? Jakiegos czaru uzywac?

-Gubernator
Gubernator
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 11:40 pm

Wiadomośćprzez Aquila » Pt sty 05, 2007 8:13 pm

Noł łaj człowieku. Ja mam piąty i świetnego złodzieja, super broń - a cyrku nie ma polotu. Poćwicz w lochach na arenie, jeśli chcesz mieć dosyć wrażeń. Zapewniam - wilki, bestia i niedźwiedź na długi czas dadzą Ci rozrywkę... A potem idź (tylko w dzień!) załatw kilku włóczęgów, spienięż dobytek (a - uważaj, żeby w pobliżu nie było straży - złodziej ma łatwiej, bo zwykle to mnie mają za niewinnego), kup dobrą różdżkę i ruszaj do lasu na zachodzie - Jasiu Drwal i potężne wilczyska to rozrywka dla prawdziwego zabijaki... Ale nie zapuszczaj się za daleko, bo nie wrócisz o własnych siłach:)
Aquila
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Cz gru 21, 2006 8:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez joerg » Pt sty 05, 2007 10:19 pm

(a - uważaj, żeby w pobliżu nie było straży - złodziej ma łatwiej, bo zwykle to mnie mają za niewinnego)
Nie rozumiem. Czyżby się coś zmieniło i strażnicy nie bronili tych z wyższą moralnością? Czy czegoś nie doczytałem albo nie skojarzyłem?
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pt sty 05, 2007 10:53 pm

joerg napisał(a):
(a - uważaj, żeby w pobliżu nie było straży - złodziej ma łatwiej, bo zwykle to mnie mają za niewinnego)
Nie rozumiem. Czyżby się coś zmieniło i strażnicy nie bronili tych z wyższą moralnością? Czy czegoś nie doczytałem albo nie skojarzyłem?

on jest nowy i sam nie wie co pisze, wluczedzy maja zla moralke wiec jesli ich zabija to jemu rosnie w ten sposob gdy straznik wpadnie do lokacji atakuje wlasnie włuczege
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » So sty 06, 2007 8:46 am

Aquila napisał(a): załatw kilku włóczęgów

Zydek napisał(a):wluczedzy maja zla moralke

Nawet przepisać bez błędu nie umiesz?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gubernator » So sty 06, 2007 2:15 pm

super pieknie slicznie:) ale dyskutujecie kto co zle przepisal kto co zle powiedzial i ze jest to glupie:) a to nie jest to o co sie pytam. Zlodziej to nie to samo co nekromanta a on nie to samo co mag...kazdą klasą jest jakos inaczej. Wiec jesli jest ktos kto gral nekrosem moze sie madrze wypowiedziec?

Pozdrawiam
-Gubernator
Gubernator
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 11:40 pm

Wiadomośćprzez joerg » So sty 06, 2007 2:27 pm

Ja grałem nekrosem, ale tamtych czasów nie pamiętam :( Przypuszczam, że na tych poziomach robi się podobne rzeczy, jak na tych samych poziomach innymi profesjami. Pas siłacza, rzeczy ze sklepu w szkole muda, jakiś drążek linoskoczka i tym podobne powinny pomóc. A gdzie bić na jakim poziomie podpowie lista krain (polecenie KRAINY).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez zydek » So sty 06, 2007 10:45 pm

Gerino napisał(a):
Aquila napisał(a): załatw kilku włóczęgów

Zydek napisał(a):wluczedzy maja zla moralke

Nawet przepisać bez błędu nie umiesz?

jak widac nie
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Myisab » N sty 07, 2007 7:33 pm

Jesli jestes mieszkancem Midgaardu:
a)Zdobac 6 punktow zadan (Masz napisane w punktacji pod złotem) u marynarza (od placu targowego: s, 3w i s) i popros go o "zadanie" ('zadanie). [Wykonaj je --Lam]
b)od placu targowego:2n, w, 2n(w tym czasie mozesz poprosic sluge bogow o sile('sila), tarcze ('tarcza) i leczenie ('leczenie), w, 2n, w, 3d, s i kup:
-dwa zlote naszyjniki,
-dwie stalowe bransolety,
-zielona peleryne.
(Musisz miec 10000 zlotych monet!)
Jak juz to zalatwisz to zaloz na siebie wszystko i wtedy zobaczysz atrybuty(w punktacji pod wiekiem).
Naszyjniki daja +1 int i madrosci, Bransolety 1 sily, 10 ruchu i [tego nie widać na tych poziomach --Lam] a plaszcz 2 zrecznosci. Potem mozesz isc do Cyrku!
Cwiczenia.
Musisz miec wycwiczone:pogorszenie ochrony(patrz ?pogorszenie ochrony), porazajacy dotyk (?porazajacy dotyk) i mrozny dotyk (?mrozny dotyk). Obowiazkowo musisz miec sesje cwiczen!(Sprawdz je w punktacji pod atrybutami)
c)W cyrku masz dwie opcje
-Zostajesz na zewnatrz zabijac matki, ojcow i dzieci a takze przy darmowych okazach karlow, brodate kobiety itp itd.
-Kupujesz bilet u biletera i podazasz 4 razy na polnoc. Tam jest bramkarz.
dajesz bilet bramkarzowi. Wchodzisz do cyrku (polecam nozownika na poczatek. Od wejscia 3n i e. Mozna za niego dostac duzo doswiadczenia, jak sie go pokona). I wciskaj za kazdym razem = i przeciwnika, z ktorym chcesz walczyc (To moze Ci pomoc).
Mysle ze to koniec.
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Gubernator » N sty 07, 2007 7:44 pm

no i to jest odpowiedz na moje pytanie:) wielki szacun dla tego Pana:P pro jak dla beginer;) Biore sie za robote.

pozdrawiam
-Gubernator
Gubernator
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 11:40 pm

Wiadomośćprzez zydek » N sty 07, 2007 9:30 pm

Myisab napisał(a):J
a)Zdobac 6 punktow zadan (Masz napisane w punktacji pod złotem) u marynarza (od placu targowego: s, 3w i s) i popros go o "zadanie" ('zadanie). [Tu było rozwiązanie, Deliv nie musiał wklejać --Lam]

daj mu jeszcze kase, sprzet i pomagaj zabijac mobki

Gubernator napisał(a): pro jak dla beginer;)


staraj sie pisac po POLSKU moze byc z bledami ;) byle by bylo po polsku
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » N sty 07, 2007 11:16 pm

daj mu jeszcze kase, sprzet i pomagaj zabijac mobki

Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gubernator » N sty 07, 2007 11:37 pm

sorry ale operuje jezykiem diablo2;p
Gubernator
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 11:40 pm

Wiadomośćprzez muzgus » N sty 07, 2007 11:48 pm

ale my nie
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sty 08, 2007 12:17 am

My też nie.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn sty 08, 2007 8:03 am

A ja tak:). Jak masz problem, to bij do mnie na priva.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Vonsuu » Pn sty 29, 2007 10:14 am

Gdy idę z placu targowego s potem 3w i s trafiam na ulicę graniczną. Żadnego marynarza nie ma :(.
Vonsuu
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): N sty 28, 2007 7:19 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn sty 29, 2007 10:19 am

Myisabowi jak zwykle się pojebało, powinno być oczywiście s 3e s.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Vonsuu » Pn sty 29, 2007 10:58 am

Do czego służą punkty zadań? Mam 7.
Vonsuu
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): N sty 28, 2007 7:19 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sty 29, 2007 11:25 am

Dostosowywanie, niektóre przedmioty w sklepach.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Narquelie » Śr lut 14, 2007 9:14 am

Warto dodać, że bardzo dobre przedmioty. :wink:
Oczywiście, jak na początek...
Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła. Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje, czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko inne. - Terry Pratchett
Emblemat użytkownika
Narquelie
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Śr mar 08, 2006 6:16 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron