Kłopot z zadaniem w Vergard

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Kłopot z zadaniem w Vergard

Wiadomośćprzez Fabulej » Śr lut 07, 2007 1:30 am

Mam problem z zadaniem w Vergard. Łażą tam klijenci szukający swojego dziecka. Mówią do mnie telepatycznie czy im pomogę a ja nie umiem odpowiedzieć :???: Wcześniej wystarczylo powiedziec "zadanie" a teraz nic się nie dzieje. Próbowałem mówić ogólnie, bezposrednio do nich, telepatycznie i ogólnie wpisywać komende zadanie. Znalazłem tez dziecko ale te nic. Nie wiem co zrobic wiec prosze o pomoc. Aha, jeszcze jedno. Nie wiem czy to jakis blad wiec nie chcialem tego zglaszac. Mianowicie jest taka elfka ciemna w gildii magów, która siedzi w recepcji obok pokoi do wypoczynku- Frea. No i ja bawiąc się socjalnymi komendami robiłem z nią rózne fajne rzeczy ;] Całowałem się z nią, wyznawaliśmy sobie miłość, oświadczaliśmy się sobie itd. itp. Zazwyczaj jak tak robiłem to mnie odpychali albo policzkowali, a ona albo robi to samo co ja zrobilem albo sie usmiecha. Nie to ,żeby mi to przeszkadzało no ale... :cool: Z góry dzieki za odpowiedz.
Fabulej
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 1:18 am

Wiadomośćprzez joerg » Śr lut 07, 2007 1:38 am

Na porządne odpowiedzi będziesz musiał poczekać, tymczasem masz tu byle jakie. Po pierwsze spróbuj odpowiedzieć mamie czy tacie tego dziecka na pytanie, bo zdaje się, że pytają cię czy im pomożesz. Z tego, co pamiętam, wystarczy głośno powiedzieć "tak" za pomoca polecenia mów (czy tam apostrofu '). Wtedy ci powiedzą jak ma na imię ten, którego masz szukać. A skoro domyślasz się gdzie on jest, pójdź tam i zapytaj czy ma na imię tak, jak ci podał rodzic. Reszta powinna być prosta.

Co do całowania się z ciemnymi elfkami to chyba im to nie przeszkadza, jeśli jesteś ciemnym elfem, a z tego co widzę, to jesteś...
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Fabulej » Śr lut 07, 2007 1:45 am

Mi tez to nie przeszkadza a zaraz sprawdze ten quest.
Fabulej
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 1:18 am


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron