3 pytania dotyczące czarów

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

3 pytania dotyczące czarów

Wiadomośćprzez Mrover » So maja 05, 2007 10:19 am

witam.
Mam do Was 3 pytania:

Pierwsze- Dlaczego czasami nie mogę nie moge się zteleportować? Probuję, próbuję i nic.

Drugie- Dlaczego niektore moby mnie widzą mimo że mam na sobie czar niewidzialności. (na przykład mięsożerna roślina)

Trzecie- Byłem na statku (skąd nie mogłem się zteleportować, użyć przywołania, ani znaleźć wyjścia) kiedy on zaczął tonąć mimo że byłem pod wpływem czarów "oddychanie pod wodą" i "kontrola nad wodą" utonąłem :eek:

Pozdrawiam, Mrover
Mrover
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So maja 05, 2007 10:10 am

Re: 3 pytania dotyczące czarów

Wiadomośćprzez zydek » So maja 05, 2007 10:47 am

1. Niektóre miejsca są przeklęte i nie można sie z nich przywołać ani teleportować. Możesz tez mieć na sobie czar przekleństwo który uniemożliwia teleportowanie się przywoływanie ?klątwa. Są tez pomieszczenia z których po prostu nie można sie teleportować lub przywołać bo tak zażyczył sobie twórca krainki.

2. Widocznie maja czar wykrycie niewidki (?wykrycie niewidki)

3 No z tym statkiem to jest akurat bez sensu ale my nic na to nie poradzimy :( Jeśli statek tonie możesz iść PP. A na statku nie ma wyjść jeśli jest w drodze z Drimitch do Leanderu lub odwrotnie. Co do przywołanie to patrz punkt 1.
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 05, 2007 12:19 pm

Ad.2 Byłeś niewidzialny i roślina cię nie widziała. Generalnie, rośliny nie widzą. Za to mają najwyraźniej inne zmysły (magiczne?) które pozwalają im na badanie otoczenia. Nazwa czaru jest bardzo dokładna - niewidzialność, i nie oznacza ona bezzapachowości, nieemitowania ciepła etc. ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 05, 2007 1:33 pm

Co do 3 - czytaj z ekranu - wyraźnie miałeś napisane, że przypłynęły wygłodniałe rekiny. Kontrola nad wodą nie wystarczy.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez zydek » So maja 05, 2007 1:34 pm

Ale latanie powinno. Wtedy rekin raczej by nic nie mógł zrobić ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Lam » So maja 05, 2007 1:43 pm

Mimo latania trudno uciec lecącemu masztowi, nie zaplątać się w żagle, no i te ptaszyska... :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 05, 2007 1:57 pm

Przenikanie? Uniki? Aura pokoju (ktoś to jeszcze w ogóle ma?) Już nie wspominając o płomiennej tarczy, która powinna przepalić żagle i liny ;)

Naprawdę, uczciwy Ponury Żniwiarz byłby lepszym tłumaczeniem ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » So maja 05, 2007 2:05 pm

Chodzi o to, że statek jest magiczny.
Płyniesz sobie nim spokojnie i nie widzisz różnicy między innymi statkami, lecz, gdy statek zaczyna tonąć działa niczym Latający Holender. Nie można go opuścić normalnie i chociaż czary/umiejętności nieszczęśnika wciąż działają, to przekleństwo, które na niego spada rychło prowadzi go ku otchłani.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » So maja 05, 2007 4:15 pm

karzydy tlumaczy to sobie jak chce, dla mnie po prostu boga nie chce sie nic z tym zrobic i tyle ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez joerg » So maja 05, 2007 5:06 pm

zydek napisał(a):karzydy tlumaczy to sobie jak chce, dla mnie po prostu boga nie chce sie nic z tym zrobic i tyle ;)
No nie bądź taki antysemita, żyjesz przecież w kraju, w którym postęp coraz szybciej idzie do przodu...
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: 3 pytania dotyczące czarów

Wiadomośćprzez Pedros » Cz gru 23, 2010 6:00 pm

a jak zabalsamowac cialo potwora któego zabiłem ?
wpisuję czaruj balsamowanie "ciało" i nic....
Pedros
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 3:40 pm

Re: 3 pytania dotyczące czarów

Wiadomośćprzez joerg » Cz gru 23, 2010 6:52 pm

Nie działa "c balsam cia"?
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron