Ile co 1 "tre mad" rośnie mi mądrości w punktach??

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Ile co 1 "tre mad" rośnie mi mądrości w punktach??

Wiadomośćprzez Azog » So maja 19, 2007 10:40 am

Ile co 1 "tre mad" rośnie mi mądrości w punktach?? :oops: Ile razy powinien mag do 4 poziomu wpisywać to? Bo ja ćwiczyłem 5 razy i przestałem. :oops: :doh: I jusz nie mogę chyba tego naprawić :sad:
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez joerg » So maja 19, 2007 10:54 am

Do trenowania atrybutów takich, jak mądrość, służą sesje ćwiczeń. Na pierwszym poziomie masz ich 21 do wykorzystania. Mądrość rośnie ci o 1 za każdym razem, kiedy ją trenujesz, ale wcale nie jest tak, że 1 mądrości kosztuje cię 1 sesję ćwiczeń, nie - to kosztuje co najmniej 3 sesje. Gdy masz 19 mądrości, trenujesz - masz 20. Znów trenujesz - masz 21. Można więc powiedzieć, że twoja mądrość wzrasta kosztem sesji ćwiczeń albo inaczej: za sesje ćwiczeń kupujesz mądrość. Za sesje ćwiczeń można "kupować" inne atrybuty oraz ćwiczenia. Ponieważ te rzeczy wzrastają kosztem sesji ćwiczeń, sesje te zaraz ci się kończą. Jedynym sposobem, by je zdobyć, jest zdbywanie poziomu. Nie ma dokładnej liczby sesji ćwiczeń, jakie dostajesz za poziom - to zależy od twojej mądrości. Od iluś-tam do iluś-tam mądrości dostajesz ileśtam sesji. O ile dobrze pamiętam, gdy masz 21 (ale także gdy masz 22 albo 23) mądrości i robisz poziom, dostajesz 5 sesji ćwiczeń (albo 6? Nieistotne, w każdym razie dwie rzeczy: to rośnie progowo oraz im większy próg, tym lepiej).

Dlatego magiem (i chyba postacią o jakiejkolwiek innej profesji) powinieneś trenować mądrość do oporu, a do tego starać się, by uzyskać jak najwięcej mądrości z przedmiotów.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron