NIE CHCE UMIERAC!!!!!

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

NIE CHCE UMIERAC!!!!!

Wiadomośćprzez calys » Cz cze 07, 2007 10:59 am

mam problem bo wyjezdzam na pewien czas i niechce by moja postac umarla, to moja pierwsza i niedawno (z wieeeelkim trudem) zdobylam 5 poziom, wiem ze postacie kasuja sie po paru dniach (czy cos). wiem wiem dziecinne tak przywiazywac sie do postaci w gierce ale jako krwista amatorka nie chce wszystkiego od nowa zaczynac, czy w giildi magow (jestem czanym elfem, magiem i miasteczku vergard) moze sie mna zaopiekowac mistrz?? lub ponury zniwiaz?? lub w szkole sluga bogow?? albo ktorys z bogow?? jak sa jakies mozliwosci by zakonwersowac postac lub jest ktos kto by sie nia zaopiekowal to prosze piszcie, na pewno do niej wroce przyzekam.
P.S. pospieszcze sie z odpowiedzia plosieeeeee
jestem aniolem..., naprawde jestem aniolem rozki i ogonek odziedziczylan XD
calys
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 10:35 am
Lokalizacja: krai gdzie himery sa w domu

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 07, 2007 1:39 pm

Postać zostanie skasowana za ponad 100 dni (30+14*5, do tego ilość godzin gry), jeśli więc nie wyjeżdżasz na dłużej niż 3 miesiące, nic jej się nie stanie.

Jeśli wyjeżdżasz na dłużej, a postać zostanie usunięta, to po powrocie, o ile rzeczywiście nadal będziesz o niej pamiętać, możesz się do mnie zwrócić o jej przywrócenie - na tym poziomie będzie to wykonalne.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez calys » Cz cze 07, 2007 7:55 pm

heheheh ok 3 miesiace dzieki
jestem aniolem..., naprawde jestem aniolem rozki i ogonek odziedziczylan XD
calys
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 10:35 am
Lokalizacja: krai gdzie himery sa w domu


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron