Jak kupić od przekupki sprzedającej coś innego niż wypieki?

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Jak kupić od przekupki sprzedającej coś innego niż wypieki?

Wiadomośćprzez Wolpharion » So gru 08, 2007 1:39 pm

Witam! Jestem na placu targowym w Midgaardzie. Jest tu kilka przekupek ale kupić mogę tylko od tej, która sprzedaje wypieki. Jak kupić coś od innej przekupki? Próbowałem je numerować według listy, określać artykuły i nic.
Emblemat użytkownika
Wolpharion
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So gru 08, 2007 1:15 pm
Lokalizacja: Poznań - Goat City

Wiadomośćprzez Aerion » So gru 08, 2007 2:13 pm

Jeśli chcesz sprawdzić, co sprzedają, wpisz: lista wsz [numer przekupki].przekupka, np. lista wsz 6.prz
Następnie, gdy już widzisz listę artykułów sprzedawanych przez przekupkę, wpisz: kup [rzecz] [numer przekupki].przekupka, np. kup łuska 6.prz
To wszystko, a jakbyś potrzebował podobnych informacji, zobacz w pomocy ?lista i ?kup.
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez Lam » So gru 08, 2007 2:39 pm

Jest też inna możliwość - zabij wszystkie, które nie sprzedają tego, czego szukasz. Wtedy już odpowiednia przekupka będzie "1.przekupką" :)

Z tego jest też inna nauka: lista przekupek i ich "numery" nie są stałe, bo ktoś może je zabijać lub przemieszczać.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » So gru 08, 2007 2:48 pm

Jest też inna możliwość - zabij wszystkie, które nie sprzedają tego, czego szukasz. Wtedy już odpowiednia przekupka będzie "1.przekupką" :)

Błagam, powiedz, że to żart...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Wolpharion » So gru 08, 2007 3:53 pm

Aerion napisał(a):Jeśli chcesz sprawdzić, co sprzedają, wpisz: lista wsz [numer przekupki].przekupka, np. lista wsz 6.prz
Następnie, gdy już widzisz listę artykułów sprzedawanych przez przekupkę, wpisz: kup [rzecz] [numer przekupki].przekupka, np. kup łuska 6.prz
To wszystko, a jakbyś potrzebował podobnych informacji, zobacz w pomocy ?lista i ?kup.

Dzięki. Pomogło.
Emblemat użytkownika
Wolpharion
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So gru 08, 2007 1:15 pm
Lokalizacja: Poznań - Goat City

Wiadomośćprzez Lam » N gru 09, 2007 9:17 pm

Gerino napisał(a):Błagam, powiedz, że to żart...
Skoro na końcu padł ten znaczkowy uśmiech, to chyba oczywiste? Zresztą, chciałem sprytnie, humorystycznie przejść do drugiego zdania, które jest przecież bardzo ważne.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron