zadania nie da sie wykonac

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

zadania nie da sie wykonac

Wiadomośćprzez azis » Wt kwi 01, 2008 2:28 pm

przez te zmiany nie da sie wykonac zadania z marynarzem on chce kubek a na liscie w parku jest zlota tarcza(zawiera wode), klucz (zawiera herbate) a poza tym nawet jak wezme zlota tarcze to dostaje purchawke napiszcie co jest i jak to zadanie wykonac w obec takich okolicznosci, czy moze to jest tylko u mnie. Czekam na odpowiedz.
azis
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 1:13 pm

Re: zadania nie da sie wykonac

Wiadomośćprzez pinusaristata » Śr kwi 02, 2008 8:07 pm

Zmiany spowodowane były jak się domyślam prima aprilisem i teraz swobodnie możesz wykonać to zadanie jak i wiele innych.

A tak nawiasem mówiąc gratuluję "twórcom" tego "pomysłu" - nie ma to jak budowanie odpowiedniej atmosfery, szczególnie jak jest ona nakierowana "z góry".
Hmm - nie wiem za bardzo jak zinterpretować to wydarzenie - może to było nagłe połączenie świata urojonego z rzeczywistym, hehe? :P
Co dalej?
Jak będą święta bożego narodzenia (celowo piszę z małej, bez urazy ;) ), to może zróbcie tak by kat śpiewał kolędy :lol:
Bo chyba już nie macie (bogowie, nieśmiertelni) nic innego do roboty (poprawianie błędów - a po co? lac już nie ma błędów ;) ), skoro się tym zajmujecie...

Jakby pomysł wszedł w życie (kat śpiewa kolędy) to mogę przesłać moją propozycję jakie... :)
Emblemat użytkownika
pinusaristata
 
Wiadomości: 29
Dołączył(a): N kwi 08, 2007 11:52 am
Lokalizacja: L. P-9-74 ;)

Re: zadania nie da sie wykonac

Wiadomośćprzez joerg » Śr kwi 02, 2008 11:07 pm

Lac nie ma błędów. To błędy mają Laca.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: zadania nie da sie wykonac

Wiadomośćprzez Val » Śr kwi 02, 2008 11:27 pm

Chałwa na wysokości, Chałwa na wysokości...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron