co robić z wojownikiem?

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Periivo » Śr lip 23, 2008 11:06 am

jestem wojownikiem i nie wiem co mam robić. Umiem oceniać, aczkolwiek nie pomaga mi to zabardzo w wyborze rzeczy. umiem juz recytować, ale nie mogę przeczytać zwoju identyfikacji. I jaki jest poziom KP, MKP, OPC. Skad mam wziąć czary żeby mnie chronily... ja OPC mam zawsze 14. Używam magicznej tarczy, siły olbrzyma, uświęcenia i czarnej aury. Co wogóle mam robic?
Periivo
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 2:05 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Val » Śr lip 23, 2008 4:33 pm

Jesteś wojownikiem:
- Masz walczyć, a nie się zastanawiać nad takimi bzdetami jak opc. Martwi Cię to, że Ci się nie uda obronić przed jakimś czarem? Nie zaczepiaj pedałów w powłóczystych szatach i z siwymi brodami - to, że nikt ich jeszcze nie zabił, może świadczyć o tym, że są groźni.
- Tłucz równych sobie, w końcu pojedynki to domena wojowników, bij takich, którzy są koło Twojego poziomu aż dojdziesz do dwudziestego piątego. Wtedy będziesz widział i bonusy, i kp, i opc, i wszystko co będzie Ci potrzebne do tego, żeby określić jakieś numerki.
- Potem pracuj nad tym, żeby numerki były lepsze - obdzieraj wrogów ze sprzętu i przymierzaj go, sprawdzając czy Ci w nim lepiej (komendą "punktacja"). Na diabła Ci zwoje identyfikacji?
- Co najwyżej możesz zawrzeć znajomość z jakimś klerykiem, który w razie czego pomoże Ci, gdyby okazało się, że przedmiot, który zdarłeś z wroga, jest przeklęty.
Pozdrawiam.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Azazel » Cz lip 24, 2008 12:12 am

Val:
-Perrivo to kobieta...;> I o ile dobrze kojarze, na 26 poziomie? Może nawet na 28... Nie pamiętam.

Perrivo:
-Tak jak wspomniał przedmówca, po 25 poziomie kiedy to widzisz ile masz kp, mkp i opc, sprawdzaj sprzęt za pomocą polecenia "punktacja". Sprawdz ile czego masz w aktualnym ubranku, załóż coś nowego i znowu sprawdź czy coś Ci przybyło czy może też czegoś masz mniej. Poza tym chyba lepiej inwestować (u wojownika) w siłe, zręczność, budowe i premie celności oraz obrażeń...;> Przede wszystkim zwiedzaj świat i sprawdzaj "punktacją" każdy napotkany sprzęt.
...quid stupes tamquam hircus in eruilia...
Emblemat użytkownika
Azazel
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 11:37 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Val » Cz lip 24, 2008 12:42 am

Azazel, jeśli ktoś ma powyżej 25 poziomu i nie widzi swoich kp, opc i innych hwdp, to niech to zgłasza nie tutaj, a na forum technicznym:P. A postaci nie widziałem, po prostu odpowiadam na pytanie dot. wojownika - nie wojowniczki;).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 24, 2008 7:43 am

Periivo napisał(a):umiem juz recytować, ale nie mogę przeczytać zwoju identyfikacji
Składnia: recytuj <zwój> <cel>
"Przeczytać" nie możesz, bo polecenie "czytaj" jest do czytania ksiąg. "Cel" w przypadku zwoju identyfikacji to będzie inny przedmiot.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Periivo » Cz lip 24, 2008 9:35 pm

ale np jak jest zwój swietości to nie mogę go wyrecytować, chociaż się recytuje to. wszystko pięknie ładnie wszystkie zwoje recytuje tylko np.: zwoju świętości nie mogę. Dlaczego w midgardzie atakuja mnie strażnicy... jestem ciemnym elfem i miałam anielską moralnośc
Periivo
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 2:05 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: co robić z wojownikiem?

Wiadomośćprzez Azazel » Cz lip 24, 2008 10:28 pm

No właśnie dlatego, że jesteś ciemnym elfem... A strażnicy w Midgaardzie to zwykłe elfy... I jakby to ująć... Nie lubicie się;P
Może źle wpisujesz polecenie, albo element docelowy... Albo może masz w inwentarzu coś innego o podobnej nazwie czego akurat nie da się wyrecytować :cool:
Wpisz: re swietosci <imię osoby na którą chcesz rzucić>
Powinno się udać!;>
:dance: <-- Zajebisty jest ten typ... :D
...quid stupes tamquam hircus in eruilia...
Emblemat użytkownika
Azazel
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 11:37 pm
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron