niezwykly amulet

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

niezwykly amulet

Wiadomośćprzez Radal » Cz paź 16, 2008 3:20 pm

Witam

Druid na łąkach na pólnoc od midgaardu posiada "niezwykły amulet". Przy próbie założenia go na złodzieja (9poz) amulet spada na ziemię - "nie pasuje na ciebie". Myslałem że to problem z dostosowaniem więc wybrałem się do zakładu naprawczego do Mistrzyni gdzie usłyszałem "nie potrzebujesz go dostosowywać". Ponieważ pytałem o to kilka osób (wielkie dzięki za próby pomocy dla pewnej sympatycznej hobbitki na 99 poziomie i równie sympatycznego krasnoluda na 83) - niestety bezskutecznie - dlatego zamieszczam to pytanie na forum. Przy okazji - czy dostosowując (lub w jakiś inny sposób) można zdiąc z przedmiotu flagę niepozbywalności ?
Radal
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 11:23 am

Re: niezwykly amulet

Wiadomośćprzez Gerino » Cz paź 16, 2008 10:06 pm

Jest po prostu anty-jakiśtam. Np. Anty-efli albo anty-złodziejski. Ew. jest tylko-jakiśtam, ale jest to sytuacja analogiczna.
Co do "przy okazji" - nie, możesz się go tylko definitywnie pozbyć (?zniszcz przeklete)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron