Głupia śmierć... Pomocy!

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Głupia śmierć... Pomocy!

Wiadomośćprzez deffers » So lip 25, 2009 7:35 pm

No więc, dziś padłem, a z pośpiechu zapomniałem wziąć przedmiotów z mojego ciała po śmierci... :???:
Tak więc wszystko straciłem i chciałbym sięteraz zapytać jak zdobyć jakiś dobry ekwipunek na 9poziomową postać? Na tą chwilę udało mi się zdobyć:
Aktualnie używasz:
<założone na głowę> brzydki kolczasty hełm [ 3]
<założone na twarz> ---
<założone na szyję> ---
<założone na szyję> ---
<założone na ramiona> para zniszczonych rękawów [ 1]
<nałożone na nadgarstek> zwykłe wiązadło [ 1]
<nałożone na nadgarstek> zwykłe wiązadło [ 1]
<założone na ręce> używane rękawiczki [ 1]
<założone na palec> ---
<założone na palec> ---
<owinięte wokół ciała> płaszcz z kapturem [ 6]
<zarzucone na ciało> koszula w kratę [ 7]
<założone na pas> poprzecierany pas [ 1]
<założone na nogi> para zacerowanych getrów [ 1]
<założone na stopy> buty elfów [ 5]
<używane jako tarcza> ---
<pierwsza broń> ---
<trzymane w rękach> dyplom szkoły w Midgaardzie [ 1]

Jednakże z takimi przedmiotami nie jestem w stanie pokonać przeciwników na moim poziomie, a nawet tych z poziomem mniejszym od mojego :???:

Tak więc proszę o odpowiedź na moje pytanie: Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Aha, i jeszcze dla lepszej orientacji powiem, że przed śmiercią nosiłem pas siły(chyba poziom 5), 2 pomarańczowe(czy tam żółte- dokładnie nie pamiętam) pierścienie na inteligencję, kamienna tarczę(chyba poziom 5), jakiś hełm na poziom 6, dyplom ten sam co mam teraz, a broni nie nosiłem, bo jestem nekromantą i mam porażający dotyk.
deffers
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt cze 27, 2008 1:39 pm

Re: Głupia śmierć... Pomocy!

Wiadomośćprzez Azog » So lip 25, 2009 8:42 pm

1. Porównywałeś siłę porażającego dotyku z siłą broni na Twoim poziomie? Bo mam wrażenie że z bronią mógłbyś być silniejszy. (ale to trzeba porównać bo wydawać to mi się różne rzeczy mogą :D)
2. Popatrz w Urnach na dary w wszystkich 3 głównych stolicach krain. PS. w jakim mieście mieszkasz?
3. Ew. sklepy.
4. Może kup sobie u uzdrowiciela czary wzmacniające.
5. Pas siły i wzmacniające cośtam pierścienie można chyba w szkole MUDa kupić. W sklepiku. Tak mi się wydaje.
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Re: Głupia śmierć... Pomocy!

Wiadomośćprzez deffers » N lip 26, 2009 12:22 am

Azog, nie wiem czy broń na mój poziom była by lepsza, bo nigdy z owej nie korzystałem. Bronie w sklepach mają albo 5 albo 10 poziom- te pierwsze są słabsze od mojego dotyku, a drugich nie mogę nosić.
Punkty 2, 3 i 4 są oczywiste, ale w moim pierwszym poście napisałem ile w ten sposób zdobyłem...
A w szkole MUDa nie mogę znaleźć żadnego sklepu z ekwipunkiem :???: Mieszkam w Midgaardzie.
deffers
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt cze 27, 2008 1:39 pm

Re: Głupia śmierć... Pomocy!

Wiadomośćprzez deffers » N lip 26, 2009 12:42 am

Dobrze jednak, Azog. Znalazłem sklep w szkole :lol: Dzięki Ci :bow:
Teraz moje statystyki wyglądają mniej wiecej tak jak przed tą głupią śmiercią.
Dzieki za podpowiedzi :))
deffers
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt cze 27, 2008 1:39 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron