droga przez mękę

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

droga przez mękę

Wiadomośćprzez Lotar » Cz sie 13, 2009 12:12 pm

Witajcie mam taki oto problem:

Zwiedziłem sobie szkołę muda, miasto i stwierdziłem, iż pora odwiedzić świat sprawdziłem sobie dostępne krainy i jako posiadając 4 prawie 5poziom wybrałem zakupienie drogi do wioski centaurów, po drodze w lesie hobgobliny spoko dałem rade parobek z trudem ktoś na A... niewykonalne ;) nie zrażając się bo w końcu jeden zgon to nie tragedia ;) dotarłem na bagienko według wskazań drogi i mam 3 wybory polanka i 2x mgła każda z tych opcji kończy się walką z mgielnikiem czy jakoś tak mając 77pkt życia to niejednokrotnie nie zdążyłem wpisać "uc" a już znajdowałem się w objęciach żniwiarza :) więc moje pytanie brzmi to moja wina ?? (czyli ta wioska centaurów to nie dla mnie) a może pomyliłem trasę ?? a może nie mam pomysłu co ;)

PS czy moglibyście wskazać mi miejsca gdzie zdobęde doświadczenie i poczuje klimat a walki stoczę z innymi przeciwnikami niż wściekłe świnki albo pluszowe misie :D

Z góry wielkie dzięki zacni panowie i pełne wdzięku pannie
Lotar
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 2009 11:57 am

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez joerg » Cz sie 13, 2009 12:54 pm

wybrałem zakupienie drogi do wioski centaurów
Dlaczego? Przecież jak wpiszesz "kra val", to jak byk stoi:
[35 60]+Grzechu Wioska centaurów
Czyli poniżej 35 poziomu i powyżej 60 nie masz tam czego szukać.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez Lotar » Cz sie 13, 2009 1:17 pm

hym nie dowierzając twoim słowom spojrzałem jeszcze raz i faktycznie jest tak jak podałeś widocznie przeczytałem nazwę krainy z lewej a poziomy z prawej ;/
no nic kilka niepotrzebnych śmierci to nic ;) wybiorę się gdzie indziej. macie jakieś sugestie gdzie by się wybrać skrytobójcą ??

A i jeszcze jedno pytanie z duchem relianda jak z nim pogadac o tej mapie ??
Lotar
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 2009 11:57 am

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez joerg » Cz sie 13, 2009 3:32 pm

Jeśli chcesz się ograniczać do swojej strefy, to może Moria? Ale lepiej by było, gdybyś odwiedził Leander czy też Drimith; popatrz, jakie tam są fajne krainki.

A Reiland, nie oszukujmy się, reaguje na odpowiednie słowa-klucze i trzeba się domyślić, co gość chce usłyszeć.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez zayl » Cz sie 13, 2009 3:49 pm

Bo lubisz nie doczytać pewnych spraw.

nie poleca się wyboru profesji skrytobójcy nowym graczom.
"Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."
Woody Allen
Emblemat użytkownika
zayl
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): N sie 21, 2005 10:27 pm

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez Lotar » Pt sie 14, 2009 10:36 am

Nie gram już skrytobójcą. a co do nowego gracza to nowy na lacu :) a poza tym gram zawsze tym kim chcę a nie tym kim mi mówią ;)

A co do duszka to wiem ze on reaguje na odpowiednie słwo. no ale tak chcę mapa plan zadanie i wiele innych działających już w tym swiecie będź też w innych zawiodło dlatego pytam :)
Lotar
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 2009 11:57 am

Re: droga przez mękę

Wiadomośćprzez Aerion » So sie 15, 2009 12:49 am

Witaj.
Co do ducha Reilanda - czasem, kiedy koło niego przechodzisz, pyta Cię, czy nie chciałbyś przypadkiem planu Vergardu. Często tego jednak nie robi, ale Ty i tak możesz go wtedy zaczepić. Żeby dostać mapę, musisz zagadać bezpośrednio do ducha (?szepcz, ?mówdo, ?powiedz) i powiedzieć mu "proszę o plan".
Działa jeszcze kilka innych słów, ale ta fraza jest jedyną, przy której nie mendzi tylko daje od razu. :)
"I cannot be caged. I cannot be controlled. Understand this as you die, ever pathethic, ever fools."
Jon Irenicus, BG 2
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron