Problem duszy :]

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Problem duszy :]

Wiadomośćprzez Pedros » Pt gru 10, 2010 3:46 pm

Witam- zostalem pokonany i w czyscci znalazłem swoje ciało jednak komenda wciel nie działa żeby powrocic do tego ciała i przejąć inwentarz który w tym ciele powinien sie znajdować.
Czy jest jakiś inny sposób na zabranie całego inwentarza z ciała ?
Proszę o podanie konkretnej komendy
Rzecz 2 - mam termos i szklanke a gość w sali treningowej chce pić (on chce akurat wode) czy da sie go jakoś tym poczęstować i zadowolić ?
ja wpisałem różne komendy jak np. daj trenerowi termos czy poczestuj trenera termosem i nic...
Prosze o odpowiedź
Pedros
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 3:40 pm

Re: Problem duszy :]

Wiadomośćprzez joerg » Pt gru 10, 2010 4:35 pm

Komenda wciel służy tylko i wyłącznie do przechodzenia spoza postaci (wpisz: ?PP) do postaci, do niczego więcej.

W czyśćcu zabierasz ze swojego ciała wszystkie przedmioty, które miałeś ze sobą przed zgonem, za pomocą polecenia "weź wsz ciało" lub "weź wsz 2.ciało", jeśli zwłok jest więcej, a twoje pojawiły się tam jako drugie. 3.cia jeśli trzecie i tak dalej.

Lac to nie Arkadia, składnia poleceń przypomina komputerową i nie jest zgodna z językiem polskim. O ile dobrze pamiętam, trener prosi cię, abyś przyniósł mu coś do picia (nie pamiętam co). On chce, żebyś mu to coś dał, czyli: daj coś trener.

Dzięki temu, że składnia poleceń Laca nie jest jak ta na Arkadii, możliwe jest stosowanie skrótów w poleceniach. Dlatego możesz napisać "we wsz c" by wziąć wszystko z ciała i "da c t" aby dać coś trenerowi. Musisz jednak pamiętać, że skróty mogą pasować do nazw innych przedmiotów czy postaci w tym samym pomieszczeniu i może się zdarzyć, że dasz cep traperowi, zamiast dać coś trenerowi - wtedy warto napisać więcej.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron