Pomoc z zadaniem

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez Aevenien » Śr gru 29, 2010 11:41 pm

Dobry wieczór! Bardzo podoba mi się Lac. Jest to naprawdę bardzo ciekawy mud :) Mam problem z zadaniem aczkolwiek prostym. Jest to minizadanie w Szkole Muda, które otrzymałem od Opiekuna ( to z bułką ). Więc daję mu tą bułkę ( daj bułka Opiekun ) no i on ją je i nic więcej, a drzwi są nadal zamknięte. Po drugie, czy naprawdę nie ma żadnego podglądu zadań, które ktoś rozpoczął np. jakiegoś dziennika zadań? :sad: Po trzecie: gdy chcę rozwinąć bardziej mądrość pokazuje mi się komunikat, że rozwinąłem ją już maksymalnie, czy tak ma być? Dzięki z góry za odpowiedź! Mój nick w grze jest taki sam jak na forum :wink:
Ostatnio edytowano Cz gru 30, 2010 11:00 pm przez Aevenien, łącznie edytowano 1 raz
Aevenien
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr gru 29, 2010 4:38 pm

Re: Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez joerg » Cz gru 30, 2010 3:28 am

2. Lac wspiera istnienie opisów poszczególnych kroków zadań. Samych opisów jednak nikt nie napisał.
3. Tak, mądrość da się wytrenować do pewnego stopnia, a resztę trzeba mieć z przedmiotów (np. dyplom szkoły).
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez Aevenien » Cz gru 30, 2010 10:59 pm

A sam problem z zadaniem? Nie powinien mi dać klucza czy coś takiego? Drzwi są cały czas zamknięte.
Aevenien
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr gru 29, 2010 4:38 pm

Re: Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez Aevenien » N sty 09, 2011 5:30 pm

Więc mógłby mi ktoś podpowiedzieć abym mógł wejść do tego zamkniętego pokoju? To trochę ważne dla mnie, gdyż jestem perfekcjonistą i musi tak poprostu być : D
: )
Aevenien
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr gru 29, 2010 4:38 pm

Re: Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez Vigud » N sty 09, 2011 7:27 pm

Masz za wysoki poziom na to zadanie.
Vigud
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): So lut 20, 2010 12:57 am

Re: Pomoc z zadaniem

Wiadomośćprzez Aevenien » Pn sty 10, 2011 4:44 pm

Dzięki!
Aevenien
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr gru 29, 2010 4:38 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron