Przywolanie a krainy

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Przywolanie a krainy

Wiadomośćprzez schiz » So lis 10, 2018 12:55 pm

Dzindybry

Mam pytanko apropo przywolania, moim domem jest Drimith, Tolaria ale chcialbym sobie zmienic punkt przywolania powiedzmy
na Midgaard, czy jest to mozliwe? Zwiedzam sobie midgaard i gdy wpadne w klopoty przywolanie kieruje mnie spworotem do Tolarii.

Drugie pytanie to czy da sie jakos sprawdzic w jakiej aktualnie krainie znajduje sie ?
schiz
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): So lis 10, 2018 12:37 pm

Re: Przywolanie a krainy

Wiadomośćprzez Kethrax » N lis 18, 2018 3:29 am

Cześć,

wg. mojej wiedzy nie ma możliwości zmiany punktu przywołania. Przywołanie powoduje, że wracasz zawsze "do domu". Bywają krainy, które mają własny punkt przywołania, np. kiedyś taką krainą była Hekla w Drimith. Innych takich krain nigdy nie poznałem. Wpisz proszę w Lacu ?/ aby otrzymać więcej informacji.

Jeżeli chodzi o drugie Twoje pytanie, to wg. mojej wiedzy również nie ma takiej możliwości. Informacja o krainie, w której się znajdujesz, jak również vnum pomieszczenia zarezerwowane są dla bogów. Wpisz proszę w Lacu ?zachęta aby przekonać się, które informacje są dla Ciebie dostępne, a które nie.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron