Strona [TZM]

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Strona [TZM]

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 2:07 am

Panie i Panowie chciałbym wraz z twórcami (Artillionem i Orenoldem) przedstawić Wam stronę Tajnego Związku Militarystów. Strona ta jest jeszcze w dość pierwotnej wersji, ale można poczytać/pooglądać to i owo.
Niestety póki co, strona nie chodzi zbyt dobrze pod przeglądarką IE (wspominałem powyżej daczego), lecz mogę zapewnić, że wkrótce to się zmieni. A teraz zachęcam do odwiedzenia strony klanu [TZM] i umieszczenia komentarzy w tym temacie.

Strona: http://www.tzm.republika.pl/

Ps. Jak tylko zacznie robić się obora, nie odpowiadam; czekamy na kreatywne uwagi.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn mar 21, 2005 2:08 am

ktos za duzo < przy pisaniu stroni nawalil :P

tragicznie sie czyta bialy tekst na tym bialym nie wiem czym w tle


wrogowie - rith - brakuje jego imienia przed opisem
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 2:18 am

Refie, chyba nie jest, AŻ tak źle z tymi białymi napisami na tym tle, zważywszy, że tło jest praktycznie błękitne. Acha, stronkę najlepiej ogląda się w dużej rozdzielczości, np: 1024x768. W mniejszych jest raczej ciężko strawna z tego co wiem...
Jednak wszystko zostanie poprawione w niedługim czasie.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn mar 21, 2005 2:19 am

1024x768 tez nie jest najlepsza .. troszeczke za szeroka strona jest i nie widac scrola od przesuwania tresci
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Nifir » Pn mar 21, 2005 2:28 am

Nurglus – Należy do rodziny Memento Mori, której założyciel niedawno został wyrzucony z Familiae pod pretekstem zdrady.

Coś się komuś chyba popier******. ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Pn mar 21, 2005 2:33 am

Artillion – Mały tępy wampir, który chyba wzorował się na Thailu. Jego skuteczność w walce można przyrównać do babcinego leku na starość. Jeego wrzaski i wulgarne odzywki wzbudzają jedynie śmiech i niechęć.
Uwagi: Artillion nie należy do przeciwników, którymi należy się szczególnie przejmować. Przebywając z nią w jednym pomieszczeniu trzeba mieć raczej na uwadze dobro swojego zdrowia psychicznego.
Zalecenia: Szkoda tępić ostrze broni, lecz jeśli już naprawdę nie masz w pobliżu innego przeciwnika i bardzo się nudzisz, to w ostateczności możesz pokusić się o...

Prawda, że mu to bardziej pasuje? :D
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 2:35 am

Nifir błaźnie, chyba napisałem, żeby nie dawać głupich wiadomości? Czy, aż tak bardzo Cię już zjebało, że robisz na forum śmietnik?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 21, 2005 8:19 am

Cholera, a ja specjalnie na nowej stronie Familiae (http://familiae.webpark.pl) (wiem, już nieaktualna) nie tworzyłem działu "Wrogowie" itp. by szanowne TZM i reszta się nie pluli, jakie to brednie wypisuję, a tu nagle wchodzę na stronę TZM i co widzę? Stek bzdur i inwektyw w naszą stronę. No cóż, potem coś napiszę :twisted:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn mar 21, 2005 8:50 am

Reif napisał(a):1024x768 tez nie jest najlepsza .. troszeczke za szeroka strona jest i nie widac scrola od przesuwania tresci

W 1152x864 to samo...
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Kerrigan » Pn mar 21, 2005 10:46 am

Jemkit napisał(a):W 1152x864 to samo...

Pewnie wymóżdzył <table width="105%"> albo coś w tym stylu. :P
Kerrigan
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 12:53 pm

Yum.

Wiadomośćprzez Ladzix » Pn mar 21, 2005 1:09 pm

Biały tekst jest idealny do niebieskiego tła, gorzej z czerwonym - w tym miejscu proponuję żółty.
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 1:24 pm

Gerino, opisy wrogów na Waszej stronie, to były totalne brednie (Praktycznie), u nas to konieczność, żeby napisać o nich prawdę :roll:
Tak jak powiedziałem wcześniej, strona ciągle w budowie. Pewnie niektórych rzeczy nie poprawimy, bo za mało się znamy :wink: ,ale bardzo się staramy :grin: (Rymowanka :cool: ).
Kolor czcionki zmieni się na żółty i zobaczy jak to ewentualnie będzie wyglądać. Co do tekstu, to wdarła się mała nieścisłość we wrogach w historii Familiae. Twierdza została zdobyta przez Slaanesha, ale korzystaliśmy ze starych i mało czytelnych zapisków przy jej pisaniu.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 21, 2005 1:39 pm

Gerino, opisy wrogów na Waszej stronie, to były totalne brednie (Praktycznie), u nas to konieczność, żeby napisać o nich prawdę


Jak napiszę, że jesteś niedorobionym wypierdkiem, którego bili w dzieciństwie, to też będzie konieczność, żeby napisać o was prawdę.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn mar 21, 2005 1:40 pm

Ja to już chyba kiedyś mówiłem przy okazji strony Familiae - lepszy klimat powstanie kiedy wrogowie będą jednak mieć jakąś tam cechę, jakąs siłę, a nie przywarę i siłę. Mam na myśli, by (obojętnie co o sobie myślicie) rzecz nie była w konwencji:

Raczej swoje braki fizyczne zawsze nadrabiał pustym gadaniem w które o dziwo niektórzy wierzą po dzień dzisiejszy


a lepiej by zabrzmiało np.

"Nigdy nie był najpotężniejszym spośród wampirów Familiae, jednak jego zwodniczy głos zawsze czynił wampirom przychylne umysły tych, których słabe umysły dały się zwieść głosowi Mistrza Ceremonii."

Doprawdy, taka konwencja jest nie dość, że ciekawsza i bardziej klimatyczna to jeszcze nikogo nie obraża.




Inna rzecz, że możeci też dodać np. coś o "neutralnych" postaciach i jak się przy nich zachować i takie tam, bo jest nie tylko wielu potencjalnych przeciwników niezrzeszonych, to też po prostu niektórzy niezrzeszeni to ciekawe persony i stosunek klanu do nich warto byłoby określić.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 21, 2005 1:55 pm

O wiele łatwiej rzucać mięsem =/

Phi! (to o TZM) Ja przynajmniej pisałem z humorem :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn mar 21, 2005 2:31 pm

A mi się podobało. :) Uśmiałem się po pachy. :))))
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pn mar 21, 2005 3:10 pm

This page is not Valid!

To świadczy o "profesjonalizmie" twórcy. Brawo. :P

PS: Dla niezorientowanych, strona ta nie jest zgodna ze standardami.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn mar 21, 2005 3:15 pm

A czy TO też świadczy o profesjonalizmie twórcy? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 3:18 pm

To świadczy o "profesjonalizmie" twórcy. Brawo. :P



Strona ta jest jeszcze w dość pierwotnej wersji, ale można poczytać/pooglądać to i owo.

Wniosek: Naucz się czytać Alucardzie, nie wszyscy są tak doskonali jak Ty:P
Uwagi: Nie twierdziłem, że strona jest w idealnym stanie. Ma wiele niedopracowań, a to z czym Ty wyskoczyłeś nie jest nawet po Polsku :sad:
Przetłumacz to i daj znać, chętnie się dowiem co to jest :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pn mar 21, 2005 3:23 pm

Lam napisał(a):A czy TO też świadczy o profesjonalizmie twórcy? :)

Owszem, świadczy. :) Swoją drogą, zyrknij tu. :)
Thailu, nie mów mi, żebym się nauczył czystać, jak sam w pełni nie umiesz. :P Przecież napisałem, co to jest o tutaj:
Alucard napisał(a):PS: Dla niezorientowanych, strona ta nie jest zgodna ze standardami.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 21, 2005 3:29 pm

Dobra, pokażemy to naszemu programiście :cool:
Alucardzie, po drugie co mnie obchodzą jakieś standardy? :roll: Nie znam tego i nie wiem do czego to służy, dla mnie jest ważne, żeby strona dobrze chodziła i się podobała, a nie jak wyglądają jej wnętrzności i co tam zastępuje "wątrobę", a co "trzustkę" itd.
Lecę na busa, dokończymy rozmowę później :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pn mar 21, 2005 3:31 pm

Thail napisał(a):dla mnie jest ważne, żeby strona dobrze chodziła

Właśnie po to są standardy. Wytłumaczył bym Ci, ale mi się nie chce. :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn mar 21, 2005 4:15 pm

Stronka Gerino napisał(a):Dziś WRW niemal przestało istnieć.
Zmień, WRW dziś już wcale nie istnieje.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 21, 2005 6:48 pm

W Wielkanoc zrobię - może - spory update. Troche poprawię kod, grafikę no i treść. Ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn mar 21, 2005 6:58 pm

Ja mam jedno: czemu dopiero w Wielkanoc?!
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 21, 2005 8:02 pm

Bo dzisiaj mi się nie chce, jutro i pojutrze jestem zajęty. A czwartek to już wielkanoc ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Niven » Cz mar 24, 2005 5:17 pm

Witam stronka fajna nie wiem co wam z tymi literami dla mnie białe litery na niebieskim tle fajnie wyglądają Pozdrawiam
Emblemat użytkownika
Niven
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): N sty 30, 2005 10:06 am
Lokalizacja: Daleko

Wiadomośćprzez Nifir » N kwi 17, 2005 11:59 pm

Zastanawia mnie jedna sprawa, dlaczego w dziale wrogowie niektóre imiona nie są "wytłuszczone" np. Rith, Foonesh, Savilla, Nurglus??
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn kwi 18, 2005 12:11 am

Ogólnie powinny być wszystkie imiona wrogów wytłuszczone, ale pewnej osobie nie chciało się tego robić. Więc na razie zostaje do czasu, aż zostanie wprowadzona aktualizacja.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn kwi 18, 2005 1:52 am

Roboty na 30 sekund.

Nadal jest problem z szerokoscia strony, nie widac suwaka do przesuwania tresci.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn kwi 18, 2005 8:50 am

Ja widzę. Ale obok tego dużego napisu TZM, po lewej, jest jakaś dziura, która jakby czeka na postawienie tam czegoś.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Nifir » Pn kwi 18, 2005 9:03 am

U mnie na dole strony wyświetlają się dwa napisy [TZM]. ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn kwi 18, 2005 9:37 am

Valdrabie, tak ma być, bo to jest robione według jakiejś zasady :grin: niestety, to nie ja robiłem grafikę do tej strony, więc zagadaj z jej twórcą :smile:
Nifirze, nie wiem jakim cudem Ci się tak robi, u mnie jest normalnie, ale chociaż u Ciebie problem Valdraba znikł, więc podaj mu namiary na swoją przeglądarkę i wszystko będzie git :wink:
Ps. Khrell będziesz, tak samo Nifir i Valdrab, ale najpierw muszę napisać pracę z Andragogiki co właśnie robię zerkajac na forum i grając w Laca :grin:
Cierpliwości...
Ostatnio edytowano Pn kwi 18, 2005 9:40 am przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron