Awaria

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 06, 2001 8:42 pm

Informuję, że w dniu dzisiejszym nastąpiła awaria strony http://www.lac.pl oraz niniejszego [url]forum.lac.pl[/url], za co serdecznie przepraszam zainteresowanych. Mam nadzieję, że tego typu zagrania więcej się nie powtórzą. Wina nie była moja, w sumie była niczyja, więc nie możecie nikogo obwiniać. Ot, zrządzenie losu. Tanis pracuje nad odświeżeniem wyglądu i nową zawartością http://www.lac.pl, ja ze swej strony proszę o uwagi, czy coś się zepsuło na forum po moim odzyskiwaniu go. Z góry dzięki!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pt wrz 07, 2001 10:20 am

Może to i nie jest ściśle na temat, ale cieszę się, że wszystko <B>działa</B> (na pierwszy rzut oka) jak dawniej.

<font color="red">ULRYK</font>
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Galix » Pt wrz 07, 2001 2:04 pm

dziala owszem, ale troszke wolniej niz zwykle sie laduje. to tyle.

Galix
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 07, 2001 6:58 pm

Bzdura. Mi na ten przykład działa zauważalnie szybciej, czym to wytłumaczyć? Nie moja wina, że w twojej sieci w roku szkolnym zwiększyła się ilość ściąganych gołych dup... :) Poza tym masz na dole napisane ile zajęło samemu forum wygenerowanie tej strony. Te dane nie są ściemą, serwer jest naprawdę mocną maszyną. Jeśli coś trwa długo, to jest to sprowadzenie zawartości do twojego komputera, a to nie jest sprawa forum, lecz łącz. Nie odchodźmy od tematu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Galix » Pt wrz 07, 2001 7:13 pm

no rzeczywiscie 0,022533 sekundy to szybko :smile:. W takim razie nie wiem dlaczego mowisz, ze cos moze zle dzialac :smile:
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron