Hyde Park

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Hyde Park

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn sie 15, 2005 12:59 pm

Czy wiadomo już, kiedy Hyde Park zostanie odblokowany?? Nie chcę być upierdliwy, ale trochę go brakuje..
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez muzgus » Pn sie 15, 2005 1:28 pm

a mi wręcz przeciwnie :) nareszczie jest porządek i spokój :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Alu » Pn sie 15, 2005 7:02 pm

muzgus napisał(a):a mi wręcz przeciwnie :) nareszczie jest porządek i spokój :)

Jak ktoś nie chce, to nie musi tego czytać. =P
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pn sie 15, 2005 10:19 pm

Ale jak naciskałem "Zobacz wiadomości od ostatniej wizyty" to mi śmieciło.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Reif » Wt sie 16, 2005 5:49 am

Nie zostanie odblokowany. :green:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt sie 16, 2005 3:01 pm

To sobie zrobimy własny Hyde Park! :pupa:
I protest zrobimy! I strajk! Transparenty będą i biało-czerwone krawaty i w ogóle... :klatwa:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Gerino » Wt sie 16, 2005 3:07 pm

Hmm... nie?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Wt sie 16, 2005 3:09 pm

Proponuję forum onetu, Thail tam pisuje. Zróbcie sobie podpisy z http://www.lac.pl i będziecie ściągać graczy :) Albo może lepiej nie, bo ich odstraszycie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Wt sie 16, 2005 3:25 pm

Lamie, Twój pomysł jest po prostu chory! 99% graczy jakich byśmy mieli z tamtego forum to debile , którzy na dodatek ledwo co pisują z czego dałoby się uratować +/- 10%, a straciłoby się przy tym BARDZO dużo zdrowia.
Więc raczej to nie jest najlepszy plan :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt sie 16, 2005 3:53 pm

Hmm, może nie taki zły, bo zaludnienie Laca jest żałosne, a połowa z tego co jest to bohaterowie lub postacie tworzone przez bohaterów. Może więc ma ktoś jakiś pomysł na rozreklamowanie Laca wśród ludzi o średniej wieku powyżej 10 lat lub potrafiących w miarę poprawnie pisać?? :)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » Wt sie 16, 2005 4:10 pm

Poczta pantoflowa - mówić wszystkim po kolei, że grasz w Laca i przekierowywać na http://www.lac.pl - odmianą tego jest mówienie tego publicznie na forum Onetu/WP/Gazety/Interii. Proszę tylko o omijanie stron Dziewczyny/Bravo :) Najlepiej się pozapisywać do różnych tematycznych serwisów o fantastyce, RPG, MMO itp. Kącik w Tawernie RPG też nie był złym strzałem, tylko wykonanie takie, a nie inne.

Jest też stary pomysł głosowania w rankigach gier sieciowych.

Jest też stary pomysł pozycjonowania strony na hasła "rpg on-line", "polski mud" itp.

Jest też stary pomysł na kupienie abonamentu na reklamy w wyszukiwarce WP (mamy już lacowe konto, stworzony wzór reklamy i policzone koszty poszczególnych haseł, do których jesteśmy zapisani), ale ostatnia zbiórka pieniędzy nie zostawiła w sumie nadwyżki - w przyszłym roku będzie lepiej, bo ograniczyliśmy koszty.

Ja mam oblepiony samochód. Rozdawałem kiedyś wprasowanki na koszulki, ale jakoś sam je nosiłem :)

Plakaty w szkole i na przystankach też już były - ktoś przybył dzięki tej akcji?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Nifir » Wt sie 16, 2005 9:01 pm

Możemy zrobić akcje tatuowania się! Będziemy chodzić z dziarami typu: "Lac", "Lac - najlepszy polski mud!", albo "Nifir jest śliczny i ma lśniące futerko!" ;]. Ja chyba sobie zrobię taką dziarę na tyłku. Już znamie mam, to teraz czas na tatuaż ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt sie 16, 2005 10:49 pm

Fakt, jak nie zareklamujemy jakos Laca, to zdechniemy we własnym sosie i sami sobie będziemy pogrzebowego grać. Jestem na etapie kończenia stronki grupy lokalnej ELSA Toruń. (Dzieło poprzedniego admina jest tak żałosne, że mnie dupa zabolała i wziąłem się do roboty). Jak skończę, to stosowny bannerek umieszczę. Potencjalnymi czytelnikami będą studenci naszego wydziału. Być może czyjaś ręka kliknie niechcący i koleś zostanie usidlony na długie lata ;)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Eth » Wt sie 16, 2005 11:35 pm

Lam napisał(a):Plakaty w szkole i na przystankach też już były - ktoś przybył dzięki tej akcji?


moze ktos przybyl.
przeczytal od kogos ze jest debilem i wybyl.

ja kiedys probowalem zaprosic swoich swoich znajomych z ircnetu.
pozniej musialem zeznawac "ze tutaj tak po prostu jest"

rzucilem tez w ktoryms z watkow haselkiem, ze mozna by rozbudowac wpis o Lacu na wikipedi - odzewu wiekszego nie bylo...

hm dla mnie ciekawe bylo tez np to:

http://manta.univ.gda.pl/~mkowals/phpBB2/viewtopic.php?t=128&sid=317f303b9f650726c1674cfbbef28f8a

co da reklama, gdy produkt bedzie wiekszosci nieodpowiadal?
moze lepiej sie zastanowic co zrobic by ci ktorzy zaczynaja grac zostawali na dluzej.
wcale tez ta wiadomoscia nie wsadzam kija w mrowisko... jednak kethrax ma racje. graja glownie bohaterowie + ich postacie, takie przynajmniej odnosi sie wrazenie.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Nifir » Wt sie 16, 2005 11:44 pm

Zróbmy reklamy na paczkach z zapałek! O! I na prezerwarywach! Już po kilku dniach będzie widać efekty ;]. Ludzie będą walić drzwiami i oknami ;].
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr sie 17, 2005 12:32 am

To nie konkurs popularności. Lac jest napieprzanką z dowolnymi emocjami, widocznymi imionami postaci itd. itp., nie rezygnujący z pewnej dozy realizmu i konieczności wcielania się w postać, ale nie każąc graczom uczyć się pięciostronicowych zestawów instrukcji, aby wykonać pozornie prostą czynność. Są ludzie, którzy wolą takie mudy jak Lac (ja). Są tacy, którzy wolą takie jak Arkadia (czyli jej gracze i naśladowcy). To nie oznacza, że wielu ludzi nie będzie wolało Laca w momencie konfrontacji. Nie jesteśmy mudowym podziemiem, ale jesteśmy alternatywą dla nielicznych. To dobrze, że nieliczni też mają swoje miejsca. Dopiero gracze tacy jak niektórzy (którym się zawsze coś nie podoba, którzy zawsze są pokrzywdzeni) psują zabawę takim, którym się po prostu taka gra podoba (bo większość jest właśnie takich). Co więcej, krzyk niezadowolonych zagłusza rozsądne pomysły zadowolonych. Ale co ja się będę rozpisywał w temacie o czymś zupełnie innym?

PS. Arkadia nie ma emocji ZTCP, my mamy pełną swobodę w tej materii (co może dać nam niesłychany klimat nie przewidziany przez żadnych bogów, ale może go też całkiem zniweczyć - wola gracza). Więc co do ograniczania graczy, to chyba chodziło o cenzurę języka.
Ostatnio edytowano Śr sie 17, 2005 12:35 pm przez Lam, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 17, 2005 1:33 am

Ktos w ogole probowal sie polaczyc z tym ichnim mudem? Ja tak, i wiecej tego nie zrobie.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Februs » Śr sie 17, 2005 10:45 am

Lepszym rozwiązaniem byłoby wymienianie się linkami z innymi mudami/online rpg. Lac nic by nie stracił, ale zyskał, przynosząc jednocześnie zysk innemu mudowi/online rpg.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr sie 17, 2005 10:53 am

A jesteś gotowy na najazd półmózgich 7latków z Tibiopodobnych gnojówek? (Fakt kiedyś Tibię lubiłem). Myślę, że tu nie chodzi o ilość, ale o jakość. Chyba nie sztuka przyciągnąć debila z internetu, ale sztuka zachęcić do gry kogoś, kto może wnieść do niej coś pożytecznego i korzystnego dla innych. (czyli dla nas, juz grających)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Februs » Śr sie 17, 2005 11:13 am

Zareagowałeś jakbym powiedział o wymianie linków z każdą lepszą syfną stroną. Chodziło mi o dobre strony o tematyce RPG.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Śr sie 17, 2005 11:19 am

Po długim rozmyślaniu doszedłem do wniosku, że obecna "obsada' to nic nadzwyczajnego i nawet jeżeli zlecą się debile z onetu to nic nie stracimy ;]. Może poznam jakąś oślice... ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Verlog » Pt wrz 23, 2005 2:34 am

Jak oddacie Hyden park to spozycjonuje :D ale nie w wp bo jest do dupy i nic nie daje tylko w google i interi przy okazji :D

A jak zwabić debili jest tak łatwo to dawaj :)
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Verlog » Pt wrz 23, 2005 2:44 am

Ale tak w gruncie żeczy reklamowanie mija sie z celem lac stał sie poprostu nudną grą w erze tak rozbudowanych gier nternetowych teraz sama textówka grana w spartańskich warunkach w świecie ze słabą fabuł i doś kontrowersyjnymi bogami i bohaterami nie jest aspektem przemawiającym za wybraniem tej gry......
Idzmy do przodu zamiast sie cofać
bądz dobry a zło samo zniknie ;)
Ulepsz to dziadostwo :P to sami przyjdą :P
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron