Kolor magii - a'propos kolorow strony LACowej

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez tanis » Cz wrz 27, 2001 6:25 pm

Ktos wczesniej napisal ze pod wzgledem kolorystyki strony ciezko jest wszystkim dogodzic. Ale ja chcialbym sprobowac dogodzic wszystkim a jesli sie nie uda to przynajmniej parlamentarnej wiekszosci.
Chcialbym przeprowadzic mala ankiete.
Napiszcie jakich kolorow byscie sobie zyczyli.

Napiszcie jakie byscie chcieli:

- kolor textu
- kolor tla
- kolor linkow nieaktywnych
- kolor linkow aktywnych
- kolory tytulow poszczegolnych stron
- estetyke menu
itp. (co wam przyjdzie do glowy)
co ma byc kursywa a co ma byc pogrubione a jeszcze co ma byc podkreslone. wszystkie uwagi na temat estetyki stromy przyjme jako glosy w ankiecie.

Tanis

!!!!!!! Temat ten nie jest dyskusja tylko ankieta wiec prosze mi tutaj nie bazgrac zadnych komentarzy. !!!!!!!!
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez tanis » Pt wrz 28, 2001 11:41 am

Az sie milo czlowiekowi robi jak widzi jak jest olewany przez wszystkich. Widac wszyscy sraja na strone laca a moja prace i checi maja w glebokim powazaniu.

Ludzie!!!
napiszcie przynajmniej kaie sa masze ulubione kolory. moze to nie bedzie dla was za trudne

Czy wy umiecie tylko krytykowac?

Tanis
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Puebla » So wrz 29, 2001 3:10 pm

Ja proponowalalabym kolorki, ktore byly na starej stronce. Mi sie bardzo one podobaly, a ten granat teraz to jest taki ciulaty. Tamta strona byla spoko, tylko wystarczylo ja ulepszyc.
Puebla
 
Wiadomości: 214
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Gliwice

Wiadomośćprzez mandos » N wrz 30, 2001 9:42 pm

ja tam lubie czarne tlo i czarne lub czerwone teksty. ale malej ilosci osob cos takiego odpowiada.

chciales to masz.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pn paź 01, 2001 9:21 am

Tak jak jest (te niebieskie takie), jest dobrze.
Ulryk
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Grzechu » Śr paź 03, 2001 12:24 am

Popieram przedmówcę :]
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Kort » Pn paź 08, 2001 1:42 pm

Moj pierwszy post od czerwca...

Czarne tlo zielone litery. A tak w ogole to nowa strona jest spoko. Przydalyby sie tylko jakies nowe teksty o LAC'u np. poszerzenie FAQ'a. Jak znajde chwile to moze cos napisze i podesle (choc znawca LAC'a niestety nie jestem).

KORT
Kort
 
Wiadomości: 37
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Muireann » Śr kwi 24, 2002 6:04 pm

<FONT COLOR=red size=+2>WIEM!</FONT>

Stronka powinna byc w stylu Laca, czyli fontem Fixedsys (dla windozowcow) lub podobna. Oczywiscie kolory takie jak na Lacu, to by wygladalo ZAJE***! ;)

Moge cos zrobic na to podobienstwo, moze kiedys znajdziecie probke na http://strony.wp.pl/wp/clannad3/lac.html (sorki za adres, to zmylka, tam nie ma Clannadu (na razie :)).

_________________
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"

______________________

Strona ju¿ jest, ale sie nie ¶miejcie, bo napisalam to w notepadzie w 5 minut jak mi sie nudzilo i nie o to chodzi... ale niedlugo bedzie 'full version'... jak sciagne EdHTMLv3.0 (pozdrowienia dla BinBoya)
i to napisze, a teraz nie mam czasu ni ochoty pieprzyc sie ze stylami bez edytora.

<font size=-1>[ Ta wiadomo¶æ zosta³a zmieniona przez: Muireann dnia 2002-04-27 13:23 ]</font>
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Abaddona » Śr kwi 24, 2002 10:58 pm

Strony w ascii rzadza gdybym tylko kufa pamietal ten adres ;P A swoją drogą popieram Korta - zamiast biadolić o grafice to o jakichs textach, newsach, nowych zdjeciach itp :P
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron