Nowe forum

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Czy podoba ci się nowy _wygląd_ forum?

Niesamowicie
7
21%
W miarę
11
33%
Średnio
7
21%
Niezbyt
2
6%
Wcale
6
18%
 
Liczba głosów : 33

Nowe forum

Wiadomośćprzez Lam » Wt maja 28, 2002 10:22 am

Przepraszam za zniknięcie kilku(nastu?) wiadomości, mieliśmy naprawdę dużo problemów z tym forum. Grzechowi chyba nie chciało się napisać ponownie wątku o wyglądzie, ja to więc czynię. Osobiście uważam, że nie jest ładny, ale już nikt z nas nie ma siły się z tym użerać. Za to nowe forum ma naprawdę wszystko czego tamto nie miało i jestem pewien, że z funkcjonalności będziecie zadowoleni (dopóki się bazy nie posypią ponownie, hehe). Jest jeszcze jeden problem który być może jest winą Apacza albo PHP, a być może forum, mianowicie nie działa wgrywanie emblematów z komputera (jak widać, mi się udało, ale poprzez podanie adresu zewnętrznego, a nie wybranie pliku i wysłanie). Jeśli to nie będzie działało, po prostu to zablokuję ;) Aha, wczoraj (zanim jego wiadomość wywaliłem z całą bazą), Mandos twierdził, że nie może sortować użytkowników, sugeruję jednak przyjrzeć się lepiej, tego się nie robi klikając na nazwę kolumny, tylko tam wyżej jest lista i przycisk. Inne podejście, ale działa jak należy.
Co jeszcze nowego? Wszystko sami zobaczycie, to co ja się będę rozpisywał?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt maja 28, 2002 10:39 am

Przemilczę kwestię wyglądu... Za to naprawdę podobają mi się możliwości nowego forum, tak więc generalnie zmiana jest na lepsze.
Ulryk
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Kocur » Wt maja 28, 2002 10:50 am

Zdecydowanie dużo lepsze niż poprzednie.
Emblemat użytkownika
Kocur
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Pt kwi 19, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Poznan

Wygląd kontra funkcjonalność

Wiadomośćprzez Lam » Wt maja 28, 2002 11:19 am

Przypominam, że wygląd opiewa ankieta i nie musicie pisać o nim więcej. Tu zaś rozpatrujemy funkcjonalność nowego forum.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez mandos » Wt maja 28, 2002 1:23 pm

jedna prosba...

zmiencie kodowanie na jedyne sluszne :P (8859-2) bo przy 8859-1 mam (i kazdy kto ma prawidlowo skonfigurowany system) krzaki.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Abaddona » Wt maja 28, 2002 4:16 pm

Galerię avatarów też by sie przydało zablokować, bo wybór jest wielki i ktoś jeszcze przeglądając mógłby się zapomnieć i spóźnić do pracy :)
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez Abaddona » Wt maja 28, 2002 4:16 pm

A poza tym że wszystko fajnie to się badziewie krzaczy przy wysyłaniu postów np błąd ogólny: nie można znaleźć jakiegoś tam topic notify template szczególnie że nie wybrałem opcji powiadamiania (post oczywiscie został wysłany a że o tym nie wiedziałem wysłałem jeszcze raz a potem jeszcze raz tym razem wybrałem że chcę o3mywać powiadomienie i mi napisał że za szybko [wiadomości?] piszę) Jak chciałem usunąć zbędnego posta to się okazało że się nie da, bo po co? żenada :-P HTML w postach dozwolone, w podpisie nie... Bez sensu. Poza tym nie jestem pewien czy w tej wersji (bo w tamtej nie) zablokowali znaczniki <TABLE> <TD> <TR> <SCRIPT> itp, którymi można na stronie zrobić niezły burdel, tylko się cieszyć ze <? ?> nie działają :P
Ostatnio edytowano Wt maja 28, 2002 4:27 pm przez Abaddona, łącznie edytowano 4 razy
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez Jemkit » Śr maja 29, 2002 12:23 am

Co oznacza śledzenie tematu?, bo jeżeli jest to przesyłanie informacji na E-maila, że coś sie nowego pojawiło w danym temacie, to u mnie to nie działa. Poza tym stronki się zdecydowanie dłużej ładują :(. Nie rozumiem także, czemu ostatnia wiadomość na stronie głównej była i jest wyświetlana jako Mandosa :-?. A i jeszcze jedno, źle są zliczane wiadomości w ankiecie.
Ostatnio edytowano Śr maja 29, 2002 9:45 am przez Jemkit, łącznie edytowano 2 razy
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez mandos » Śr maja 29, 2002 11:13 am

no i maly problem...

nie widze niektorych postow... znaczy... hm. na przykladzie.

napisalem ten moj post o kodowaniu. wchodze dzisij i widze ze ostatni post w dziale http://www.lac.pl nalezy do mnie... nie wiem co mnie podkusilo ze jednak zajrzalem do tego tematu... a tu widze 2 [wiadomości?] abadda i 1 jemkita. cosik nie tak, ni? :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Lam » Śr maja 29, 2002 12:46 pm

mandos napisał(a):zmiencie kodowanie na jedyne sluszne :P (8859-2) bo przy 8859-1 mam (i kazdy kto ma prawidlowo skonfigurowany system) krzaki.

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
Propozycja: ustaw może jednak język na polski w profilu?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Błędy

Wiadomośćprzez Lam » Śr maja 29, 2002 12:55 pm

Błędy wzorców wiadomości wynikają z tych jaj, które mieliśmy z bazą (a błędy pokazywania wiadomości na głównej stronie wynikają z błędów wzorców), ale kurde, znowu mam kasować wiadomości? Muszę zakombinować jakoś inaczej, ale to wieczorem. Może się uda? W każdym razie szykujcie się na ponowną awarię forum ;)
Poza tym błąd czytania wzorca emaila nie wynika z tego, że to wy chcecie otrzymywać powiadomienia, tylko ktoś, kto pisał w wątku wcześniej. Szkoda, że nie ma opcji zupełnego wyłączenia emaili.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz maja 30, 2002 11:55 am

Dostałem powiadomienie na E-mail, ale było w standardzie Latin-1, pomimo iż w swoim profilu język mam zdefiniowany jako polski.
Druga sprawa to to że nie mogę przeglądać emblematów, klikam na galerie i otwiera się pusta stronka na której są tylko przyciski do wyboru kategorii (ale nie ma co wybrać) oraz przycisk wybierz emblemat :-?
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Lam » Pn cze 03, 2002 1:02 am

Naprawiam...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Pn cze 03, 2002 1:56 am

Abaddona napisał(a):Galerię avatarów też by sie przydało zablokować, bo wybór jest wielki i ktoś jeszcze przeglądając mógłby się zapomnieć i spóźnić do pracy :)

Po pierwsze, emblematów, a po drugie, to teraz je cwaniaku wszystkie obejrzyj.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Idril » Pn cze 03, 2002 3:11 pm

Teraz forum wygl&#261;da jak gacie. Kto wymy&#347;li&#322; te kolory?
Nie podoba mi si&#281;.
Idril Kelebrindal
Emblemat użytkownika
Idril
 
Wiadomości: 300
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: godzinę drogi od Grzecha i dwie od Lama


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron