S T R O N A [raz a dobrze]

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

S T R O N A [raz a dobrze]

Wiadomośćprzez szuflad » So gru 07, 2002 5:34 pm

tak sie sklada, ze dzieki banerowni na poniekad mojej, tanisa i innych stronie, strona laca podwoila swoje obroty przez ostanie pare dni, najprawdopodbniej bedzie ten baner jeszcze tam wisial dopoki nie znajde chetnego kto mi za cos takiego zaplaci. narazie wisi lac z czystej sympatii.

tanis strone jaka zrobil taka zrobil, ze dwa lata temu ja majstrowal i wara wam od niej.

po przejrzeniu postow na forum to stwierdzilem, ze tylko potraficie gadac i narzekac. w tym to jestescie rzeczywiscie dobrzy.

mam do was pytanie: czy chcecie zeby sie lac rozwijal? bo jak tak, to chyba nic go bardziej nie rozwinie jak nowi ludzie do grania.

prosze sie nad tym zastanowic...

teraz o stronie. nie ma co ukrywac, ze jest ona juz mocno przestarzala i stawiam pytanie, jako ktos zupelnie nie zwiazany z gra, czy jest ktos kto sie zna i ma ochote zeby to zrobic. na pewno zyska uznanie wsrod innych lacowcow. ja mu moge sluzuc rada i pomoca w jakis problemach. moge rowniez powiedziec co sie powinno na tej stronie znalesc zeby przyciagnac ludzi. i to nie chodzi o reklame gry tylko reklame sama w sobie.

robie to, jak juz pisalem z czystej sympatii do tworcow laca, reklamuje im strone i chcialbym zeby odniosla jakis wymierny skutek w grze a nie tylko w statystykach odwiedzin strony.

wiec panowie i panie, dosc tego gadania o stronie tylko trzeba sie wziasc za robote. gwarantuje wam, ze jak cos zrobicie to na pewno to ktos obejrzy i skomentuje, jak bedzie dobre to zapewne zostanie wrzucone. jak macie jakiegos pomysla to slijcie go na szuflad@kurde.pl, potem sie zobaczy czy cos z tego bedzie.

chcialbym jasno powiedziec, ze nie zrobie za was tej strony, poprostu nie mam na to czasu, tak samo jak lam nie ma czasu na robienie jej. jedynie zaznaczam, ze oferuje sie pomoc z merytorycznego punktu widzenia.
to by bylo na tyle
czus
szuflad
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So gru 07, 2002 5:14 pm

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Pt sty 17, 2003 11:27 am

Ja tam na LACową stronkę narzekać nie zamierzam.
Sam bym lepszj nie zrobił.

Próbowałem nawet (w ramach treningu) dorobić coś do niej we FLASHu
(oczywiscie na lokalnej kopii), ale mój zmysł artystyczny przedstawia wiele
do życzenia (mam nadzieje, że dobre ż).

Gdyby ktoś miał jakiś pomysł to moge co nieco oprogramować, bo bardzo przydały by mi się jakiekolwiek referencje. To byłaby jedyna rzecz jakiej bym później oczekiwał to pokazać komuś: O zrobiłem to i tamto na tej stronce.

Niestety artysta jestem do bani i jak ta przysłowiowa świnia "sam w szkodę nie pójdę" :P
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 21, 2003 5:26 pm

Dobre "ż":]. Jeśli chodzi o robienie stron to kiedyś próbowałem ale wyszło Gówno przez duże "G", więc nie będę Wam podsyłał mych pożałowania godnych śmieci...
Ostatnio edytowano Pn mar 13, 2006 9:00 am przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Atok » Śr sty 22, 2003 7:46 pm

Valdrab napisał(a):Dobre "ż":]. Jeśli chodzi o robienie stron to kiedyś próbowałem ale wyszło Gówno przez duże "G", więc nie będę Wam podsyłał mych pożałowania godnych śmieci...

Aliwkowy jest znacznie ładniejszy...
Atok
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Wt gru 17, 2002 4:54 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Val » Cz sty 23, 2003 2:53 pm

[wyjebano]
Ostatnio edytowano Pn mar 13, 2006 9:01 am przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Atok » Cz sty 23, 2003 7:49 pm

To nie mi o tym decydować. Jeśli zaś chodzi o moje zdanie no lubie jak ludzie wyróżniają się od innych nie tylko koloerem tekstu. Nadal twierdze tosamo co w paru poprzednich tekstach: pisz jak chcesz, to tylko sprawa gustu. A jeśli kogoś "rażą" twoje wypowiedzi niech sobie skręci kotnrast.
Atok
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Wt gru 17, 2002 4:54 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Arhid » Cz sty 23, 2003 10:56 pm

odejdźmy na chwilę od tematu koloru tekstu w postach i wróćmy do kwestii strony
nie dziwcie się, że ludzie od razu wychodzą nawet nie próbując wejść do gry, albo szybko się zniechęcają, jest ku temu kilka powodów:

1.pierwsza rzecz, którą się zauważa wchodząc na tą stronę jest perfidnie wyeksponowany napis :
"Ostatnia aktualizacja:
28.09.2001"
jest on pierwszą rzeczą na którą się zwraca uwagę przy wchodzeniu na stronę. LAC jest grą sieciową, cała frajda jest w tym, że gra się z innymi ludźmi. Jeżeli strona była aktualizowana 2 lata temu, to pewnie wszyscy już pewnie o niej zapomnieli i nie ma z kim grać. Cóż, jest w tym trochę prawdy.. :) Usuńcie tan napis, albo wstawcie dzisiejszą datę.

2.jeżeli już ktoś się zdecyduje na to, aby zagrać, to przy zakładaniu postaci musi dokonać wielu wyborów, których później tak naprawdę nie da się cofnąć (mam tu na myśli wybór miasta, dodatkowych umiejętności, zawodu itp.). Nikt nie informuje np o tym, że valisandria jest zupełnie wyludniona, ani o tym, że portal dostaje się dopiero na 70 poziomie i że można go użyć tylko do przeniesienia się z jakiejś krainy do "/" w swoim mieście, a nie do dowolnej krainy.

3.granie przez zwykły telnet raczej nie jest przyjemne, zróbcie tak, aby pokazywała się informacja o tym, że można użyć specjalnych programów, dzięki którym można zobaczyć kolory, wielu nowych graczy prawdopodobnie o tym nie wie.

4.zamieśćcie wszystkie informacje dla graczy na stronie www. Zawsze można wtedy do nich zajrzeć bez wpisywania komend i sprawdzenie, np. gdzie można zjeść, kupić broń lub dostać się do innej krainy. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest to, że można ściągnąć wszystko na dysk i spokojnie przeczytać bez tracenia impulsów, oraz to, że nie będzie upierdliwych niskopoziomowców pytających się o wszystko -> zajrzyj na stronę.

5.wprowadźcie komendy jeść i pić dla graczy do 4 poziomu (w każdym razie co najmniej dla 1 poziomu). Świadomość tego, że się umiera z głodu nie jest miła, a jeszcze gorsza jest śmierć z głodu i pragnienia.

6.dajcie możliwość zmiany miejsca zamieszkania!!! możecie to usankcjonować np. w taki sposób, że można się przeprowadzać raz na kilka-kilkanaście poziomów (ale nie przeginajcie z tym :)) lub tym, że traci się część doświadczenia lub umiejętności lub współczynników.

to by było chyba wszystko :)
pomyślcie nad tym i przede wszystkim USUŃCIE DATĘ AKTUALIZACJI ZE STRONY GŁÓWNEJ

a tak na marginesie, czy to mój pierwszy post? :)
Arhid
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Cz sty 03, 2002 2:00 am


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron