NoWa sTrOnA

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Grzechu » Śr cze 11, 2003 12:51 am

Wyciąłem pełno wiadomości nie trzymających się tematu.
Corey: zedytuj jeszcze raz poprzednią wiadomość, albo napisz coś w tym temacie co JA uznam za niezwiązane z tematem i masz bana. Krótka piłka.

Kochani: jak tam prace? :))
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Cosmathy » Śr cze 11, 2003 1:39 pm

Wszyscy piszą strony, a więc ja też się wypowiem. Jakiś rok temu próbowałem coś ze stroną zrobić, ale nic mi z tego nie wyszło (brak talentu + lenistwo).

Omadaha:
Strona jest NIESAMOWITA, ale myślę, że można by
1. odchudzić (modemowcy są wśród nas...)
2. ścisnąć w pionie - na 1024 prawie cały monitor to logo... nie wiem, jak to rozwiązać. Nie uważam, że cokolwiek jest złe (bo Twoje dzieło jest po prostu piękne), ale to trochę niewygodne. Może na stronie http://www.lac.pl zrobić takie wypasione logo, a dalej coś mniejszego i lżejszego.

Aha, i odnośnie wypowiedzi [nie pamiętam kogo], że tylko chorzy i nieświadomi używają 800x600: nieprawda. Niektórzy po prostu nie mogą, z powodu karty graficznej, monitora (tak!), wady wzroku :), no i Trybu Awaryjnego z Obsługą Sieci :). (każdemu się może zdarzyć...)

Myślę, że strona powinna być lekka, i dla modemu, i dla oka.

Kosma kosmam@op.pl

PS. Jak patrzę na aktualną stronę Laca, to mnie skręca :).
PS2. Omadaha - tak trzymaj!
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez tanis » Śr cze 11, 2003 2:24 pm

a ja? a ja?!
zapomniales o mnie?
czy juz jest tak zle ze nie ma co komentowac?
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 11, 2003 4:04 pm

Prawda, strona powinna się dostosowywać, ale wiecie, jak wygląda 1024x768 na 15' monitorze? Logo nie musi być takie wypasione, a mnie i tak bardzie podoba się logo ze strony Tanisa. Hmm, szata kolorystyczna jest lepsza u Omadahy i gdyby połączyć to z całkiem przyjemną dla oka funkcjonalnością strony Tanisa, to było by OK.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez omadaha » Śr cze 11, 2003 4:50 pm

No i Geriono napisał to co ja właśnie myślę. Tanis robi ode mnie (narazie :wink: ) ładniejsza grafikę. Przynajmniej ten efekt przechodzenia (przenikania) obrazków. Dlatego mam propozycję:

- Tanis zrobi logo i grafike - pomoże itp. określone wymiary lub moj projekt przerobi, tak jak go poproszę, albo zrobi wręcz od początku w jakim podpowidzianym przeze mnie (ustalonym wspólnie) klimacie
- Ja do tego html'a i skrypty dorobie - naturalnie kontaktując się przez GG cały czas i wspólnie ustalając jak to będzie wyglądać
- Połączenie sił wyjdzie projektom tylko na dobre

Wszyscy: dzieki za wszystkie pozytywne słowa
Tanis: :) mistrzu odezwij się w wakacje - 2 połowa lipca to może coś razem zrobimy - w razie bliższych planów - TAk :D dam Ci mój telefon :D
Wszyscy: napiszcie czy to jest waszym zdaniem dobry pomysł (tylko bez durnego nabijania postów bo poproszę Grzecha o interwencję - czyt. usuwanie wypowiedzi)
Bogowie: pokłony
PS. Wiem, że NIc a NIC was to nie obchodzi ale mam 3 z polskiego :) (to sukces i bynajmniej nie dlatego, że mam z tym przedmiotem jakieś problemy większe - prawda Valdrab?)
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 12, 2003 9:19 am

Ale on jest żonaty :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Hehe:)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 12, 2003 12:13 pm

Spaliłeś układ Tanisowi Lamie :wink: Może On nie chciał się przyznawać...
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez omadaha » Cz cze 12, 2003 12:18 pm

Z żoną też sobie damy radę ;)
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 12, 2003 12:30 pm

Sugerujesz, że sam sobie z nią nie daje rady? :)

A w ogóle, to co to ma być? Forum muda, czy seks-schadzki? :)

P.S. Zabierzesz go do Anallandii?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez tanis » Cz cze 12, 2003 4:28 pm

na anallandie sie nie wybieram
zona nie pozwolila :)

ja tam robie tak
koncze moja wersje strony i potzreba glupiego kto wstawi do niej texty
i inne rzeczy
nie chce mi sie juz siedziec nad ta strona bo za duzo marudzenia jest i zero konkretow
swoja prace moge dalej udostepnic do przerobek
jak mnie najdzie ochota to skoncze ta strone i wrzuce na serwer, w takiej postaci jak mi si bedzie podobala
a jak wam sie nie bedzie podobala to mozecie zrobic lepsza i podmienic z moja
tlo jest jakie jest ale jest idealne do robienia podkladow
swietnie sie tiluje bo nie tylko na krawedziach, zatem trudno o lepsze tlo pod wzgledem technicznymchyba ze barwe mu pozmieniam i jasnosc
ale mi sie tak podoba
stronka jest calkiem dobra juz i nawet juz sie nie silcie na krytyke bo mam ja gleboko... zrobie sobie tak jak mi sie podoba
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 12, 2003 4:50 pm

Hahaha, 100% poparcia, ale nie rezygnuj, tylko zrób to. I nie pierdol, że ja nie mówię konkretów. Masz to zrobić. I bez tych świetlanych podświetleń, już zmiana koloru jest lepsza, chociaż nie wyglądałaby naturalnie. Naturalnie by wyglądało jakieś wgniatanie tego pergaminu, albo może lekkie podpalanie od tyłu... No i to by mogło wytłumaczyć zmianę koloru liter też. Oczywiście na ciemniejsze. No ale to z kolei wymagałoby większej wagi obrazków, a wiadomo, że strona łądująca się 2 minuty nie zachęca do oglądania... To tak sobie rzuciłem kilka tematów, ale przesłanie jest takie - Ty mnie Penis nie denerwuj, bo przyjdziemy tam z Grzechem z lewarami i Ci żona nie pomoże :) A jak lewary nie dadzą rady, weźmiemy Omadahę! Masz to trzaskać i już.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez tanis » So cze 14, 2003 8:59 pm

przestraszylem sie i biore sie do roboty
a te lewary to po co? chcecie podwazyc moja wiarygodnosc?
jesli tak to musicie wiedziec ze takie sformulowanie to tylko przenosnia :)
co do podpalania to juz u siebie na monitorze zrobilem zapalniczka ale ni jak nie chce sie zapisac
program graficzny ktorego urzywam nie ma opcji podpalania krawedzi pergaminu. nie przewidzieli partacze:)
bedzie narazie w takiej formie jak jest
pozniej sie dorobi najwyzej jakies graficzne napisy
pytanie mam
czy tresci na stronie narazie zostawiamy tak jak sa?
czy cos nowego moze ktos zdzielal?
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Lam » So cze 14, 2003 10:41 pm

Treść, która jest, mówiąc delikatnie, nie do końca daje radę. Ale istnieje treść poza stroną. Są też ludzie chętni takową treść tworzyć (na pewno bogowie mogą i muszą w tym pomóc, ale nie będą się tym opiekować, bo mają już muda pod opieką. Na uwagę z ludzi, z którymi na ten temat rozmawiałem i z którymi współpracowałem zasługują Lackjaw, GImza i Seasee, być może znajdziesz także innych zdolnych). To, czego nam potrzeba, to koordynacja działań. Ja nie muszę w tych całych ruchach uczestniczyć, więc nie powinno mnie interesować, jak się będziecie dogadywać, ale proponowałbym forum, bo do bugzilli wiem, że was nie przekonam :) Są 4 osoby które już zajęły się tworzeniem własnych wizji strony, które coś sobą reprezentują. Mogą pracować nad jedną, jeśli pozwoli na to ich duma. Niech każde postawi sobie pytanie: czy jeśli moja strona zostanie odrzucona (nie odrzucona może być tylko jedna...), będę chętn(y|a) poprawiać rogi obrazków czy jakieś szczegóły na "cudzej" stronie? Niech każdy postawi też sobie pytanie: czy jeśli moja strona wygra współzawodnictwo, będę got(ów|owa) uznać ją za wspólną właśność Laca? Ponieważ każde na pewno odpowiedziało dwa razy tak (sfałszowałem wyniki? :)), oto zadania stojące przed wami:
1. Rozwijanie już istniejącej strony, wprowadzanie poprawek grafiki i kodu HTML (to na razie robiliście)
2. Opieka nad treścią, to jest zbieranie treści, porządkowanie jej, klasyfikowanie, jeśli zajdzie potrzeba przedstawianie jej do dalszej dyskusji, w każdej sytuacji dbanie o jakość treści znajdującej się na stronie, nieustanne dążenie do ulepszania jej, do poszukiwania błędów i niejaśności i gotowość wysłuchiwania biadoleń i sprzecznych życzeń ludzi.
Czekam na jakieś rozsądne reakcje i propozycje. Rzucam temat w eter, ale nie będę mógł się tym zajmować, więc liczę na żywą dyskusję zakończoną konstruktywnymi wnioskami i w konsekwencji działaniem :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez tanis » Śr cze 18, 2003 2:16 pm

no wiec tak
jak juz napisalem wczesniej nie bede wspolpracowal z nikim przy tworzeniu strony tylko ja zrobie po swojemu, a potem moge oddac w dobre rece :)
nie mam poprostu czasu zeby ta robota sie jakos dzielic albo dogadzac wszystkim naraz

pod tym adresem http://www.kurde.pl/lac znajdziecie najswiezsza wersje strony nad ktora pracuje

jak ktos ma jakies sugestie to moze napisac z checia poslucham (poczytam)
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez omadaha » Cz cze 19, 2003 11:21 pm

Nie wiem jak wam, ale mnie się b podoba
Ale najlepsze to Ci się foto Sektoida udało.....hmmmm! :D
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz cze 19, 2003 11:46 pm

Tanis jak naciskasz "kto gra" to powinno się to wyświetlać tak jak na stronie Lackjawa, a nie otwierać nowe okno ;)
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez tanis » Pt cze 20, 2003 9:42 pm

mysle ze da rade tak zrobic :)
poprostu nie pomyslalem o tym :)
zobaczymy
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Cała strona pierdnięcia nie warta?

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pn cze 23, 2003 11:10 am

Wiecie, co psuje efekt?

NA MODEMIE - kilka minut :(.

Zróbcie coś z tym!!!

Kerrigan
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez tanis » Pn cze 23, 2003 5:38 pm

ok juz cos z tym rbie
a w zasadzie to mam pytanie. strona ma byc ladna czy ladowac sie szybko?
bo to chyba ciezko jest pogodzic
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn cze 23, 2003 9:25 pm

Wiesz Tanis, jak używałem modemu to wygląd graficzny nie miał dla mnie większego znaczenia, zależało mi na tym aby strona szybko się ładowała oraz zawierała wszystkie informacje których szukałem.
Obecnie mam stałe łącze i lubię ładną oprawę graficzną, ale faktem jest że Twoja strona długo się ładuje i można by ją troszkę odchudzić.
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pn cze 23, 2003 11:14 pm

Ja myślę, że to bardzo ważna sprawa, by strona mogła się szybko ładować.
Nie mniej nie sądzę, by była potrzeba rezygnowania z wodotrysków. I tak wstawiliśmy tam już php, więc można też zrobić do wyboru wersję "light", która nie będzie ładowała niektórych bajerów. Dla tych natomiast, których objętość strony nie przeraża, pozostawałby wygląd standardowy.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez tanis » Wt cze 24, 2003 8:20 pm

ulryk ma racje
dla modemowcow wersja textowa strony
bez grafik
ja jak jeszcze siedzialem na modemie to wylaczalem sobe ladowanie grafik w przegladarce i kazalem wczytywac wlasne style
mialem wszystko szybko i czarno na bialym
jak chialem natomiast obejrzec cos ladnego to dawalem standardowe ladowanie i i czekalem

prosta sprawa. albo albo
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Loki » Cz wrz 25, 2003 2:57 pm

Witam. Jestem tu nowy, więc proszę nie bić po oczach :)
Zastanawiam się, czy temat jeszcze istnieje, bo dość dawno nikt tu jak widzę nie zaglądał.
Jeśli jednak istnieje, mam propozycję strony, czekam na konstruktywne głosy krytyki.

a to adres tej proponowanej przez moją skromną osobę strony.

http://projekt_lac.w.interia.pl

Wiem, ze to nie będzie informatyczny przełom w światowej sieci, ale będzie mi miło jeśli ktokolwiek się tym zainteresuje i odpowie czy warto się jeszcze trudzić.

Czekam.
"Boże daj mi samotność gdyż nienawidzę ludzi"

Gustaw Herling Grudziński "Inny Świat"
Loki
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Cz wrz 25, 2003 2:50 pm
Lokalizacja: Nibylandia

Wiadomośćprzez Val » Cz wrz 25, 2003 4:16 pm

Nie podoba mi się. Chyba nie jestem jedynym, który ma rozdzielczość 800x600?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Cz wrz 25, 2003 4:39 pm

Nie tylko ty.
Na 15' wieksza rozdzielczość wygląda ch...wo.
Grafika na górze jest zniekształcona, jakoś ponuro to wygląda, po za tym wygląda, jakbyś miał zamiar nie robić tam ramek.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 26, 2003 12:24 pm

Czy tylko ja mam 1152x864 na 15"? Mniejsza niż 1024x768 w ogóle wygląda chujowo, jakie ma znaczenie, na jakim monitorze?

Strona nie jest brzydka, chociaż logo nie do końca mi tam pasuje, tak samo, jak nie pasuje mi biała obwódka wokół czarnej strony. "Justowanie" działa dziwnie (paskudnie rozciąga ostatnią linijkę), ale w punktach IV i VII jest dobrze - jednak się da? Tło ładne, ramki ładne, ale niestety... dyskwalifikacja za "Linki do stron w jakiś sposób związanych z Lackiem". Dyskwalifikacja oznacza, że nie masz nawet po co się dalej trudzić, bo nikt Ci nie uwierzy, że "wszystko da się poprawić" (znamy my takich, co tak mówili).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 26, 2003 3:26 pm

Dobrze, że go zgasiłeś, bo jeszcze mogłoby mu się udać.
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pt wrz 26, 2003 4:06 pm

xxslimak: trzymaj się HydeParku. Za głupi jesteś by wychylać się z tamtąd.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pt wrz 26, 2003 7:12 pm

Jesteście pojebani. Co to ma być: człowiek się stara, robi stronę, a oni: nie, bo NIE. Wstydźcie się.
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » Pt wrz 26, 2003 7:56 pm

Hahahaha!!!
Ja Ci natomiast powiem, że Twoja strona najbardziej mi przypadła do gustu. Jest najładniejsza, prócz tego rysunku u góry. Moje zdanie się tu nie liczy, ale chłopie nie załamuj się!

Co do strony Tanisa. Ładuje się ona niezmiernie długo, ale na szczęście podczas jej ładowania można ją przeglądać (tzn. linki i tekst pojawiają się pierwsze).

ale się człowiek pośmiać może przy forum, tam jakiś Jawful, tam Wildeath jako Ojciec Zakonu kleryckiego.

Pozdrawiam.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Cosmathy » So wrz 27, 2003 11:29 am

Muszę przyznać, że ilekroć patrzę na stronę, bardziej mi się ona podoba! Nie wiem, czy ja mam zje*ny gust, ale jest niezła.

Trzeba by tylko lekko poprawić ten rysunek u góry (wygląda jakby go ktoś walcem rozjechał i poprawił z laczka :D).

No i sprawa rozdziałek - ja mam 1024 na monitorze 14 i jakoś mi to nie przeszkadza... z drugiej strony, grałem dziś (mam świadków ;) w Laca w 320x200, bo nie chciało mi się tracić czasu na strowniki do grafy.

Jednym słowem - super. Skąd się bierze takie grafiki na strony?

PS. Wygląda dobrze też na IE5 ;).
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez UrShak » So wrz 27, 2003 2:04 pm

A dlaczego:
BŁĄD
Żądany URL nie może zostać sprowadzony

--------------------------------------------------------------------------------

Podczas sprowadzania URL-a: http://projekt_lac.w.interia.pl:80/
wystąpił następujący błąd: błędny URL
Niektóre części URL-a są błędne. Możliwe problemy to:
Brak lub niewłaściwy protokół (should be `http://'' or similar)
Brak nazwy hosta
podwójna sekwencja escape w ścieżce URL
błędny znak w nazwie hosta; podkreślenia (underscores) są niedozwolone
??
To jest blok tekstu, który może być dodawany do moich wiadomości. Ma limit 255 znaków.
UrShak
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 3:33 pm

Wiadomośćprzez Thail » So wrz 27, 2003 4:35 pm

BŁĄD
Żądany URL nie może zostać sprowadzony

--------------------------------------------------------------------------------

Podczas sprowadzania URL-a: http://projekt_lac.w.interia.pl/

wystąpił następujący błąd:

błędny URL
Niektóre części URL-a są błędne. Możliwe problemy to:
Brak lub niewłaściwy protokół (should be `http://'' or similar)
Brak nazwy hosta
podwójna sekwencja escape w ścieżce URL
błędny znak w nazwie hosta; podkreślenia (underscores) są niedozwolone


--------------------------------------------------------------------------------
Generated Sat, 27 Sep 2003 16:30:59 GMT by srv.siatka.pl (Squid/2.4.STABLE1)

Aaaaaaa już przypomniałem sobie czemu mi się ta strona nie podoba. Bo wyskakuje mi to samo co Panu wyzej :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Cosmathy » So wrz 27, 2003 6:53 pm

Przegladarka Thaila napisał(a):Generated Sat, 27 Sep 2003 16:30:59 GMT by srv.siatka.pl (Squid/2.4.STABLE1)


FUJ!
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Wildeath » So wrz 27, 2003 9:38 pm

Szkodaze nie widziałem tej pracy. Mozze ja bym cos zrobił ?? Moje portfolio http://www.eidos.end.pl
Ps.Lamie ja mamrozdzielczosc 1600:1200 :D
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » N wrz 28, 2003 12:25 am

Wildeath napisał(a):Szkodaze nie widziałem tej pracy. Mozze ja bym cos zrobił ?? Moje portfolio http://www.eidos.end.pl
Ps.Lamie ja mamrozdzielczosc 1600:1200 :D


Lepiej nie, za duzo bledow robisz...
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 01, 2003 4:33 pm

Wildeath napisał(a):Ps.Lamie ja mamrozdzielczosc 1600:1200 :D

Na 15"? Ile kosztuje taki monitor? Pragnę go!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Cosmathy » Śr paź 01, 2003 6:29 pm

Ech ci ludzie...

Do autora ostatniej strony: musisz walczyć. Może ci się uda...
Do wszystkich: widziałem ładniejsze strony niż lac.pl. Dlaczego potraficie potrafią tylko gadać, co jest źle? Człowiek się narobi i nic z tego nie ma... :( zjadą go równo za to, że jest o dwa piksele za wąski pasek itd.
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Loki » Pt paź 03, 2003 11:45 am

Ok, co do odpowiedzi na uwagi na temat mojego projektu:
1) Jesli idzie o uwage lama (z calym szacunkiem ) nie rozumiem dlaczego
dostaję dyskwalifikację? (co do tresci strony to jako już napisalem nie odpowiadam za nia i nie było moją intencją kogokolwiek obrazić, jak zapewne widać na samej stronie, zajmuję się samą GRAFIKĄ i KODEM (dla niedomyslnych to obrazki i kszaczki których ni ewidać w IE))
2) jeśli idzie o błędy w czasie ewentualnego ładowania strony, to je kod jest poprawny (w specyfikacji HTML 4.0 - o tyle o ile sie w tym oriętuję) za ewentualne błędy w działaniu serwera ( Interii [w co wątpię, bo to dość renomowana i z regóły dobrze dzialająca instytucja ] jak i waszego prywatnego oprogramowania ( oraz dostępu do internetu i ograniczen jakie zakladają wam admini) to raczej nie do mnie z problemami, u mnie strona dziala poprawnie, i o ile się oriętuję w kilkunastu innych miejscach z dostępem również. [ wiem ze ten punkt moze byc nieco nie zrozumiały, więc spieszę wytłumaczyć - u mnie dziala bez problemów i ładuje sie błyskawicznie )
3) Jeśli idzie o to co napisałem w kwestii strony zalżnej od rozdzielczości, to zgadzam się z krytyką i w najbliższym czasie przedstawię taki projekt (myślę że w okolicach 05.10.2003)
4). Jeśli idzie o logo, to faktycznie nie najlepiej wyglada (ale ma jedna zaleta- oddaje klimat fantasy i rozgrywki)
To w zasadzie tyle, czekam na odpowiedzi.

Loki

Ps. Moj nomer GG to 2025894

a projekt o którym mowa to :
http://projekt_lac.w.interia.pl/
"Boże daj mi samotność gdyż nienawidzę ludzi"

Gustaw Herling Grudziński "Inny Świat"
Loki
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Cz wrz 25, 2003 2:50 pm
Lokalizacja: Nibylandia

Wiadomośćprzez Lam » Pn paź 06, 2003 1:12 pm

1) Jesli idzie o uwage lama (z calym szacunkiem )

Szacunek to właśnie okazałeś pisząc imię małą literą. Dzięki, ja mam Cię głębiej.
nie rozumiem dlaczego dostaję dyskwalifikację?

Wydawało mi się, że napisałem bardzo dokładnie, za co?
(co do tresci strony to jako już napisalem nie odpowiadam za nia

Odpowiadasz za wszystko, co sam piszesz. Nie odpowiadasz jedynie za innych.
zajmuję się samą GRAFIKĄ i KODEM (dla niedomyslnych to obrazki i kszaczki których ni ewidać w IE))

Krzaczki. Nie widać.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Loki » Pn paź 06, 2003 1:33 pm

Ok, upadm pod gradem krytyki. (niezbyt niestety konstruktywnej, a szkoda)
co do wypowiedzi Lama :
1) Błąd w bynikł na skutek literówki. Szkoda.
2) Nadal nie rozumiem, ale ok. Nie będę się pytał bo dostanę po oczach. (podejżewam, że chodzi o fakt iż napisałem "Lackiem". Niestety nie znalazłem tego słowa w żadnym słowniku, więc czuję się nieco usprawiedliwiony. Szkoda że Lam się czepia, nie wykładając wcześniej etymologii tego słowa, ani nie przedstawiając jego poprawnej deklinacji w języku polskim. Naprawdę szkoda.
3) Nie rozumiem potrzeby tego komentarza, ale cóż, pewno już nie zrozumiem.
4) Znów literówka, cóż, nikt nie jest idealny (ale ja się staram :)
(wiem, wiem nie wychodzi mi)

-------------------
Czuję się nieco zniechęcony tym przyjęciem, pusta debata o deklinacji nie nie interesuje, więc raczej oznacza to koniec.

Żegnam.
[/quote]
"Boże daj mi samotność gdyż nienawidzę ludzi"

Gustaw Herling Grudziński "Inny Świat"
Loki
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Cz wrz 25, 2003 2:50 pm
Lokalizacja: Nibylandia

Wiadomośćprzez Lam » Pn paź 06, 2003 1:51 pm

Loki napisał(a):Niestety nie znalazłem tego słowa w żadnym słowniku, więc czuję się nieco usprawiedliwiony. Szkoda że Lam się czepia, nie wykładając wcześniej etymologii tego słowa, ani nie przedstawiając jego poprawnej deklinacji w języku polskim. Naprawdę szkoda.

http://forum.lac.pl/viewtopic.php?p=4878#4878 (ta wiadomość konkretnie + cały wątek, żeby nie było niejasności). Znalazłem to poprzez guzik "Szukaj" na tym forum. Ale faktycznie, w słowniku nie znajdziesz. Jeśli przepisów na gulasz też szukasz w słowniku języka polskiego, szczerze współczuję ludziom, których będziesz nim częstował.
Słynę z cierpliwości, ale zastanawiam się, czy ma jakikolwiek sens dyskusja z Tobą w obliczu tak rażącego braku myślenia.
3) Nie rozumiem potrzeby tego komentarza, ale cóż, pewno już nie zrozumiem.

Potrzebą była potrzeba wyprowadzenia Cię z błędu.

pusta debata o deklinacji nie nie interesuje, więc raczej oznacza to koniec.

To trzeba było:
1. przeczytać wiadomości następujące po twojej ze zrozumieniem (było tam dużo komentarzy, także z mojej strony, wstyd się przyznać, pochwalne połączone z konstruktywnymi uwagami nt. wykończenia),
2. zrobić zamiast mówić. To nie ja napisałem, że 5.10.2003 będzie kolejna wersja strony. A takich, co zaczynają, a nie kończą, mamy naprawdę dużo, co widać także po tym wątku. Wiele osób radziło Ci, byś wziął uwagi do siebie i zrobił, a wtedy się okaże, co z tego będzie. Ty wolisz jednak angażować się w dyskusje o deklinacji, od których rzekomo stronisz. Konsekwencja na 2.

Żegnam.

A nie mówiłem?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pn paź 06, 2003 4:00 pm

Zawsze sądziłem, że bogowie mogą kogoś nienawidzieć, ale mieć go w dupie? Lamie, zastanów się: objeżdżasz człowieka, który chce coś zrobić dla dobra Laca. Jak dlugo jeszcze będzie to trwało? Ile jeszcze osób odejdzie na zawsze ze świata Laca, zanim się zorientujesz, co robisz?

PS. Specjalnie dla ciebie zrobiłem w tekście literówkę :PPP
PS2. I tak jestem za dobry, w ogóle dziwię się sobie, że nie zwyzywałem cię od ch**ów (prawdopodobnie ma to związek z instyktem samozachowawczym i lękiem przed odcięciem od Laca :P)
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn paź 06, 2003 4:41 pm

Cosmathy napisał(a):PS. Specjalnie dla ciebie zrobiłem w tekście literówkę :PPP

Tylko jedną? Ja widzę cztery...

A co do Lokiego, to wysłałem mu wiadomość na gadu-gadu by poprawił błędy ortograficzne, a on przez trzy dni miał to w dupie...
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Lam » Wt paź 07, 2003 9:41 am

Cosmathy, ja zawsze sądziłem odwrotnie - bogowie mają wszystkich w dupie i nie potrzebują nikogo nienawidzieć. Reszta jest kłamstwem i nie mam nawet potrzeby prostować, jeśli ktoś nie zrozumiał, co pisałem przez ostatnie kilkanaście wiadomości, nie zrozumie i tej.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Malis » Wt paź 07, 2003 9:46 am

Loki chyba nowym graczem jest, jak nie to wybaczcie mi tego posta...
Bo jesli ja sie nie myle, to po co osoba, która na Lacu staż ma nie wielki bierze sie odrazu za strone?(i tu tez moge sie mylić) Jeśli jest tak jak ja myśle no to proponowalabym troche na Lacu pograć najpierw, a przede wszystkim przeczytac wiadomość Grzecha z tematu Lac czy Lak, znajdziesz tam odmiane nazwy muda.. Jeszcze raz przepraszam jesli jestem w bledzie.. :???:
Ostatnio edytowano Wt paź 07, 2003 10:10 am przez Malis, łącznie edytowano 1 raz
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Jemkit » Wt paź 07, 2003 9:54 am

Malis napisał(a):.... posta Grzecha z tematu Lac czy Lak,...

Temat postów już był przerabiany... (nie ma to nic wspólnego z listami i wiadomościami).
Lam napisał(a):Cosmathy, ja zawsze sądziłem odwrotnie - bogowie mają wszystkich w dupie i nie potrzebują nikogo nienawidzieć.

Nienawidzić Lamie.
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Lam » Wt paź 07, 2003 10:11 am

Jemkit napisał(a):Nienawidzić Lamie.

Parafrazowałem Cosmathego i się zasugerowałem. A potem mi mówicie, że źle, że wprowadzam Miodka :(
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Malis » Wt paź 07, 2003 10:11 am

Jemkit, poprawiłam i przepraszam, ale jakos nie wiedzialam :]]
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Loki » Wt paź 07, 2003 11:06 am

Jemkit napisał(a):
Cosmathy napisał(a):
A co do Lokiego, to wysłałem mu wiadomość na gadu-gadu by poprawił błędy ortograficzne, a on przez trzy dni miał to w dupie...


Teoretycznie się porzegnałem, ale czuję się w obowiazku na chwil kilka powrócić z otchłani nie bytu.
Jeśli idzie o Twoją wiadomość Jemkit (nie wiem jak to się odmienia, więc nie odmienię ale myślę że Lam mnie oświeci jakimś linkiem ) to niestety prawdopodobnie jej nie dostałem. Powód jest prosty w czasie weekendu coś się pokręciło (niezbyt precyzyjne stwierdzenie, wiem) z moim gg i przez jakiś czas miałem ten sam numer co jakiś osobnik z Jarosławia (też myżlałem że to niemożliwe), co mogło spowodować (i spowodowało) sporo zamieszania. Myślę, że wiadomość od ciebie dostał jakiś Przemek z Jarosławia właśnie.

Lamie, napisałeś że ja wole sie angarzowac w dyskusje o deklinacji, nie wiem czy wiesz o czym była twoja wymiana zdań z osobą o nicku Jemkit (dalej nie wiem jak to się odmienia, więc konsekwentnie staram się ominąć ten problem)

Jeśli idzie o termin nowej wersji to fakt, zawaliłem, ale czuję się nieco usprawedliwiony faktem, że właśnie zaczynam studia i mam nieco spraw na głowie. Postaram się jednak przedstawić nową wersję strony (wiem, napisałem "Żegnam", ale na razie zawieszam to stwierdzenie)

Co do opini Malisa (tu nie jestem pewien odmiany, jeśli zrobiłem błąd to całkiem nieświadomie i nienaumyślnie) to się z nią nie mogę zgodzić.
ja miałem przgotować tylko wersję graficzna strony + kod ( w zasadzie chodzi o samą wersję graficzną, bo kod to tylko jej rozpisanie). treść jak pisała już bodajże Omadaha ma zostać spreparowana we współpracy (przynajmniej) lub całkowicie przez osobę kompetentną w tej kwestii (czyt. któregoś z bogów lug "starych wyjadaczy")

To w zasadzie tyle. Dam znać kiedy nowa wersja strony będie gotowa (o ile znów nie polegnę pod gradem pustosłowia).

Pozdrawiam wszystkich.
"Boże daj mi samotność gdyż nienawidzę ludzi"

Gustaw Herling Grudziński "Inny Świat"
Loki
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Cz wrz 25, 2003 2:50 pm
Lokalizacja: Nibylandia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron