Dziwne klimaty

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Dziwne klimaty

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 3:10 am

Czesc:P

Dzisiaj z nudow dosyc dokladnie przegladalam forum Laca i troche sie zdziwilam.. myslalam ze Lac to pewien rodzaj wspolnoty, ale chyba nie jest tak do konca:) Praktycznie w kazdym temacie jaki przeczytalam byly jakies wąty pod adresem innych, po ludziach, ktorzy wyszli z jakas inicjatywa niektorzy jechali jak po gownie, nie brakuje wymadrzania sie i zlosliwych uwag, czekania tylko na to az ktos cos przekreci zeby wysmiac:) Rozumiem, ze jedni moga sie lubic a drudzy nie, ale to co tutaj widac to chyba lekkie przegiecie.. ja patrzac na to wszystko z boku troche sie zdziwilam, ze mozna tworzyc taka atmosfere z byle powodu:) chyba, ze tutaj ma tak wlasnie byc?:)
Ten watek nie jest jakas prowokacja z mojej strony tylko smutna refleksja ze tak powiem:P I moge sie domyslic jakie beda odpowiedzi.. wlasnie w stylu tych poprzednich (jesli w ogole hehe).. ironia, wysmiewanie itp. Ale w sumie jeszcze wierze w ludzi i dam sie zaskoczyc:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt lut 24, 2004 8:37 am

Niestety, masz rację... Po części, są to waśnie przenoszone ze świata Laca (konflikty rasowe, dawniej też klanowe). Po części daje o sobie znać konfliktowa natura niektórych osób. Całe szczęście, gdy poznasz bliżej ludzi - a mam tu na myśli poznanie ich w rzeczywistym świecie - okazuje się, że są całkiem sympatyczni i wszelkie podziały gdzieś zanikają.

Konflikty były i będą, choć ostatnio faktycznie nastąpiła ich eskalacja. Ma to związek chyba ze wzrostem znaczenia wampirów. Kiedyś również było ich dużo, ale nie były tak zorganizowane. Dawniej wrogiem publicznym nr.1 był klan [-*-].

Nie mniej, awanturyzm, to tylko etap przejściowy w procesie rozwoju postaci na Lacu. Niektórzy po nim odchodzą, inni zajmują się pożyteczniejszymi rzeczami. Grunt, to nie traktować tego zbyt poważnie i nie zrażać się tym.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Khrell » Wt lut 24, 2004 10:20 am

Przecież Lac jest światem takim jak każdy inny, muszą być konflikty, dla jednych są urozmaiceniem, dla drugich kłopotem. Ale pomyślcie jak byłoby nudno gdyby wszyscy żyli w zgodzie i pomagali sobie nawzajem.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 2:13 pm

Ulryk,rozjasniles mi troche sytuacje:) Zgodze sie (te slowa kieruje tez do Khrella) ze wojny lacowych "gangow" moga dodawac smaczku i sprawiac, ze jest ciekawiej nie tylko w grze ale i na forum. Jednak chodzi mi o to, ze poziom wypowiedzi - niestety - wiekszoscy osob jest bardzo niski. Fajnie byloby gdyby osoby rywalizujace ze soba prezentowaly sie z lepszej strony (ktora na pewno maja:P), a nie zeby ich riposty byly szczeniackie (nie obrazajac szczeniaczkow) i co tu duzo mowic - prostackie:)
hehe i przyszla mi do glowy mysl, ze tutaj jest podobnie jak w takim eksperymencie pana Zimbardo o wiezniach i straznikach. Jak ktos widzial film "Eksperyment" O.Hirschbiegela to wie o co chodzi:) i mozna by przeprowadzic fajne badanie psychologiczne - jak zmiana rasy wplywa na postrzeganie rzeczywistosci i odnoszenie sie do innych:)
Mam nadzieje, ze kiedys poznam was w realu, i tak jak mowisz Ulryk, nie rozczaruje sie:PP A w ogole to sa organizowane jakies spotkania etc?
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Natahan » Wt lut 24, 2004 5:04 pm

Nie, niema organizowanych żadnych spotkań. :(
Pozdrawiam.
Ad ultrumque paratus..
Emblemat użytkownika
Natahan
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 5:12 pm
Lokalizacja: lac.pl 4000

Wiadomośćprzez Kalia » Wt lut 24, 2004 5:14 pm

Jak to nie ma?? Ostatnio było jakieś w górach, poza tym klanowe spotkania też są lub będą:)
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 24, 2004 5:41 pm

Nie wiem, czy powinienem się wypowiadać w takich tematach, ale co tam:) :grin:
Po pierwsze:
Jeśli posiadam daną rasę i profesję staram się zawsze dopasować charakter swojej postaci do nich. Jeśli mam maga, elfa i ma być zły, to jest zły, chamski, przemądrzały(w końcu to mag) itd., nawet na forum, chociaż potrafi mieć odruchy dobroci, gdyż są wpisane w elfią krew.
Nie robię scen, że w Lacu jestem zły do szpiku kości, obrażam wszystkich, a na forum rżnę niewinnego głupa, który nie wie o co chodzi(Jest taki przypadek).
Postacie mogą i czasami muszą przejść przemianę ze złego na lepsze i odwrotnie. Taki jest urok świata fantasy w którym toczy się cała akcja Laca.
Jeśli ktoś zarzuca Ci, że za dobrze odgrywasz swoją postać, to jest debilem. Cały urok Laca polega na wczuciu się w jego klimat, jeśli nie to pograj w jakąś rozwalankę bo niczym się wtedy od niego nie różni poza grafiką.
:wink:
MOJA ULUBIONA IKONKA WRÓCIŁA :alkoholik: <=Chwała bogom!!!!
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 6:32 pm

Thail, ok rozumiem Twoje podejscie. Ale skoro mowisz o takim wczuwaniu sie w postac, to powinno to dotyczyc kazdej cechy danej rasy czy profesji, a nie ktos wybiera sobie, ze powiedzmy elf jest zly i chamski to tak sie zachowuje, a zapomina o takiej wlasciwosci jak inteligencja, ktora akurat w tej rasie jest jedna z najwyzszych. O ile dobrze pamietam to nie ma rasy ktora mialaby IQ nizsze od 22 a niektorzy wypowiadaja sie jakby mieli najwyzej 15:) Poza tym nie wydaje mi sie zeby wiekszosc, przynajmniej na forum, dostosowywala swoje zachowanie wlasnie do postaci tak jak mowisz, tylko przemawia przez nich zwykla zlosliwosc ludzka a nie lacowa:P Aha no i jesli zaatakujesz mnie na forum, a w profilu nie masz wpisanej rasy,profesji, to skad mam wiedziec, ze nie jestes zwyklym chamidlem tylko wczuwasz sie w role? Nie wszystkie nicki, ktore widze na forum widzialam w grze - mam prawo niewiedziec:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 6:39 pm

Zana, ludzie są z natury złośliwi i chamscy. Po co więc być nienaturalnym?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 24, 2004 6:46 pm

Nie robię scen.


Robisz je ciągle.

obrażam wszystkich


Bardzo często.

a na forum rżnę niewinnego głupa


Właśnie o to chodzi, że rżniesz. Jako jedyny. Ja się kłócę wszędzie i każdy o tym wie. Natomiast Ty najpierw uspokajasz na forum czyjąś kłótnię, a potem sam zaczynasz się kłócić. Wchodzisz pod różnymi imionami i sam się na forum wspierasz, co ma uwiarygodnić Twój punkt widzenia w oczach czytaczy tego forum. Aha - widzę, że jak swoim biednym nieśmiertelnym mogłeś mi ledwo pięty połechtać, to będzesz, jak Aposholl, w każdym temacie mi to wypominał. Hahaha.:)

(Jest taki przypadek).


Ty nim właśnie jesteś. Aha, to jest to rzeczone wyżej wypominanie. :)

Nie pozdrawiam. Bez odbioru.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 7:20 pm

Valdrab mowisz tak na podstawie wlasnego doswiadczenia czy jakiejs teorii osobowosci?:) Bo raczej tak nie jest:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 7:26 pm

W takim razie nie słuchaj pierdolenia bardziej doświadczonego chamstwem tego świata i pozostań w błogiej nieświadomości i swej dzieciej radości. Pamiętaj, ludzie są cudowni i na każdym możesz bezwarunkowo polegać. Nikt Cię nie okradnie, jeżeli zostawisz torbę na ulicy i nikt Ci nie wpierdoli, jeżeli zaczniesz krzyczeć w Warszawie "PO-GOŃ SZCZE-CIN"! Powodzenia.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 24, 2004 7:34 pm

Hmm jak widac :"Tylko winny się tłumaczy".

ledwo pięty połechtać


Hmm, nie miałem na sobie żadnych czarków, ani poprawnego sprzętu. Niestety bogowie w swej nierozwadze nie dali możliwości mordowania takich robali jak Ty (Trudno nikt nie jest doskonały, ale można by o tym pomyśleć w przyszłości).


Ja się kłócę wszędzie i każdy o tym wie.


Polecam kłótnie tego pana z Morfothem, kiedy to biedny pobrońca uciśnionych wypominał graczowi Jego wady.


Robisz je ciągle.


1) Nie wykorzystują znajomości z bogami w RL, aby łamać zasady.
2) Wku***a mnie i to porządnie jak mi ktoś narzuca coś czego nie robię.

Ty najpierw uspokajasz na forum czyjąś kłótnię, a potem sam zaczynasz się kłócić. Wchodzisz pod różnymi imionami i sam się na forum wspierasz, co ma uwiarygodnić Twój punkt widzenia w oczach czytaczy tego forum.


Bardzo się staram:) Przynajmniej jeśli mam coś do kogos to nie zostawiam strażników wampirzych, aby zabijały graczy z 40-50 poziomu.
To jest godne tylko Slaanesha (Oczywiscie według niego to jest wspaniały sposób na zwycięstwa).

A teraz mały przykładzik, który udało mi się "zalogować":

Cała akcja działa się w NIewidocznym Uniwersytecie: W rolach głównych Sawantra (90), Muzgus(9X) i Slaanesh (gnida 102).
Jak zapewne większosć osób wie na Niewidocznym Uniwerku nie ma Strażników wampirów, a można je sprowadzić za pomocą bramy i czaru sprowadzenie (przynajmniej podobnie brzmi):

Podczas, gdy Muzgus i Sawantra walczyli w Niewidocznym Uniwerku, Slaanesh toczył swoją wymyśloną wojnę w następujący sposób:


Aula
[Wyj&para;cia: wschód]
Stoisz w ogromnej sali wykładowej. Tutaj codziennie studenci uniwersytetu s&plusmn;
zanudzani godzinami na &para;mierć przez ospałych i rozlazłych wykładowców, takich
jak Treatle.
Na wschodzie widzisz wyj&para;cie z auli.
Muzgus płomienny, ojciec Mycobionta stoi sobie tutaj.

<1084pu(100%) 903m(100%) 792r 86404d&para; 1038976$><1803pu 32m>sk

Muzgus mówi grupie 'nie mam !00%'.

<1084pu(100%) 903m(100%) 792r 86404d&para; 1038976$><1805pu 33m>Na wschód: Hol
(Otwarte)
Strażnik wampir


Proszę spojrzeć, gdzie wampir sie znajduje: nie ma innego wyjścia =No właśnie.

Hol
[Wyj&para;cia: północ południe zachód]
Stoisz w wysokim holu Niewidocznego Uniwersytetu, gdzie jest bardzo ciemno.
Widać tutaj kilka par drzwi - zapewne prowadz&plusmn;cych do różnych sal wykładowych.
Korytarz ci&plusmn;gnie się na północ i południe, a na zachodzie widzisz wej&para;cie do
auli.
(Biała Aura) Muzgus płomienny, ojciec Mycobionta stoi sobie tutaj.
Wampir-Strażnik szuka kolejnego &para;miałka do walki.
Vertim pojawia się nagle.
Drapnięcie strażnika wampira - chybia - cię.
Drapnięcie strażnika wampira - chybia - cię.
Drapnięcie strażnika wampira - chybia - cię.
Drapnięcie strażnika wampira - chybia - cię.


Slaanesh śmieje się na ciebie diabolicznie. MUHAHAHAHAHAHA!


To jest właśnie sposób w jaki rozwiązuje się na Lacu konflikty.

PS:Slaa daruj sobie gadki o tym, że Cię obraziła Sawantra:

...<2131pu(100%) 887m 930r 103000dś 275926$><[ Wsz ]+Lac Midgaard> <-pu>
Minęła godzina ósma.
Mroczny znak Nurglusa przemija.

<2131pu(100%) 893m 930r 103000dś 275926$><[ Wsz ]+Lac Midgaard> <-pu>
Twoja mana osiągnęła maksimum.

<2131pu(100%) 894m 930r 103000dś 275926$><[ Wsz ]+Lac Midgaard> <-pu>
Slaanesh mówi 'Pocałuj mnie w pupe.'

<2131pu(100%) 894m 930r 103000dś 275926$><[ Wsz ]+Lac Midgaard> <-pu>p

Slaanesh wypowiada słowa 'snofozwuaia'.

<2131pu(100%) 894m 930r 103000dś 275926$><[ Wsz ]+Lac Midgaard> <-pu>Ołtarz
...


Odzywki były lepsze, ale nie chce mi sie ich cenzurować :???:

I zakończę ten piękny temat:
Ja przynajmniej w walce uzywam postaci na odpowiednim poziomie.
Nie łazę za wampirami i im nie rzucam przemian, czy stawiam strażników wampirów. Nie piernicze potem głupot jaki to ja jestem cudowny i wielki, a tak naprawdę jesteś Slaanesh żałosnym !@#$%^&*, który ładnie umie mówić...
Za błędy przepraszam, ale nie umiem tak ślicznie i bezbłędnie się wypowiadać jak ten gad.
:alkoholik: Aha i masz pozdrowionka od Morfotha, powiedział, ze Ci nakopie do dupy, zresztą jak bedę miał postać na odpowiednim poziomie, to też to zrobię :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lut 24, 2004 7:39 pm

Mój Guru!
Ach, bohaterze, jesteś taki odważny, i praworządny. Oświeć nas, niewierne gnidy, jak być ideałem, choć wiem, że nigdy nie dorównamy ci.

Dobra, nie chce mi się więcej wyzłośliwiać. Idź z morfothem się kochać.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 7:42 pm

LoL nieswiadomosci i dzieciecej radosci:D akurat nie musze polegac na Twoim zdaniu bo mam wlasne., ale mogles dac normalniejsze przyklady, a nie ze skrajnosci w skrajnosc. Poza tym to Tobie zycze powodzenia jesli dla Ciebie to co napisales jest normalne (takie zachowania). Ludzie, ktorzy tak robia sa uwstecznieni i caly czas sie uwsteczniaja. No i jesli mowisz, ze dla Ciebie to normalne i robienie inaczej jest nienaturalne, to zakladam, ze zachowalbys sie tak samo czyli ukradl torbe i wpierdolil? Jesli Ci to odpowiada to ok buduj taka rzeczywistosc dalej:) A w ogole to ten temat dotyczy Laca a przenosimy sie do RL:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 7:51 pm

Zama, ja tak nie zrobię, bo z natury nie jestem chamem, ale spójrz na kłótnię Thaila i Slaanesha. Oni są z natury kłótliwi, więc cały czas po sobie jeżdżą. Uogólniam [przepraszam pani profesor, wiem, że nie powiniennem, ale chuj z panią] i twierdzę, że większość ludzi to z natury chuje.
A, wy dwaj! Nie widzicie, że właśnie robicie to, o czym pisał twórca tego tematu? Wstydźcie się, gówniarze! Jesteś starszy ode mnie, Slaanesh, a zachowujesz się gorzej niż ja w RL. Thail, jeśli GImza zgodziła się z Tobą ożenić [na LACu, bo na LACu, ale zawsze], to znaczy, że jesteś inteligentnym człowiekiem, bo z głupka GImza by nie poślubiła, a tutaj prezentujesz się z tak złej strony. Wstydźcie się...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lut 24, 2004 7:53 pm

Tak, większość ludzi nowego pokolenia to ludzie o inteligencji zielonego taboreta kuchennego, ubrani jak pajace, skłonni spuścić ci wp*****l za niewłaściwy kąt spojrzenia, zbyt wypchane kieszenie bądź kilka innych zewnętrznych atrybutów. Można by powiedzieć - zwierzęta - jednak oni są gorsi. Zwierzęta zabijają bo muszą.

Uuk!
Rzekłem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 24, 2004 7:54 pm

Po przeczytaniu pierwszych dwóch zdań wypowiedzi Thaila stwierdzam, że bezmózg znowu napisał paszkwile, więc czytać przestałem. Jak ktoś wyłuska tam coś mądrego to niech mi da znać, to skomentuję. :)

No, jedno jeszcze napiszę. Zdanie "pocałuj mnie w pupę" oznacza: odwal się ode mnie, odczep się, nie chce mi się z tobą gadać, itd... (logi przeczytałem, bo na szczęście nie są autorstwa głupka). Dzięki za udowodnienie mojej tezy. A gdzie tam widzisz, że ja stawiałem wampiry? Bo ja tylko swoje imię widzę raz w tych całych logach.

Thail, gdybym szedł prostą drogą, a Ty byś przypadkiem mi na niej stanął, to po prostu bym ramieniem Cię na bok odsunął - zero dyskusji. Widzę, że zacząłeś się z Morfem zadawać (uu, a tak na niego najeżdżałeś. :>). Psychol i głupek. Piękne połączenie.

Aha, miałem z bezmózgiem nie gadać, bo za głupi na to. Przepraszam.
Ostatnio edytowano Wt lut 24, 2004 8:01 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 24, 2004 7:55 pm

Valdrab, pocałuj mnie w pupę. :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 24, 2004 7:58 pm

Dziękuję Slaanesh za udowodnienie mojej tezy!
Miło, że NAS nie zawiodłeś:)
...
Hehehehe :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 7:58 pm

Valdrab gdyby mi sie nie podobala reszta tego co napisales w ostatniej odpowiedzi to za to chuj z pania bym Cie rozszarpala:) a tak to tylko chuj z Toba:D
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 8:00 pm

Zana, to było do mojej pani od polskiego, nie do Ciebie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 8:09 pm

Proponuje stworzenie nowego dzialu, w ktorym Thail i Tzeentch beda po sobie jezdzic:) bo jak widze w kazdym temacie robicie to samo.
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 24, 2004 8:16 pm

Już jest taki dział, ale ja nie zamierzam sie kłócić, bo po co?
Pozdrawia :alkoholik: Thail.
Zana widać jaką mam profesje w podpisie:)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 8:25 pm

Thail u Ciebie widac, ale u innych nie, mowilam ogolnie:)

pozdro:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Cosmathy » Wt lut 24, 2004 8:33 pm

No toż do ch*** wacława...

Zana, niech rozmowa dwóch powyższych da Ci najlepszy dowód na to, że na Lacu jednak lubimy się kłócić. Ja również od czasu do czasu kogoś pobluzgam, ale Tzeentch+Thail to nasza etatowa para krzykaczy. I to we wszystkich konfiguracjach. Polecam zwłaszcza rozmowy z niejakim Verlogiem, które znajdziesz na forum...

PS. Czy wy musicie się ciągle kłócić? Tzeentch, może poproś Lama, to Ci założy osobne forum pt. "kłótnie", albo lepiej "pie*****nie od rzeczy... :/
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lut 24, 2004 8:35 pm

Już założyłem kiedyś temat Kłótnie, powinien wystarczyć.
A tak przy okazji obrażam się na Ciebie. Nie wymieniłeś mnie jako wybitnego krzykacza :naughty:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 8:35 pm

Gerino, bo Ty, to przy nich jesteś cipa, a nie krzykacz.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lut 24, 2004 8:37 pm

Łeee... a tak się staram. No cóż, po prostu czasem ręce opadają gdy czytam takie rzeczy....
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Cosmathy » Wt lut 24, 2004 8:41 pm

Valdrab napisał(a):Gerino, bo Ty, to przy nich jesteś cipa, a nie krzykacz.

Valdrab, utrafiłeś w samo sedno. Gerino, Ty chyba uważasz się za głupszego, niż jesteś. Myślisz, że zwykłym wydurnianiem się można się choć trochę zniżyć do poziomu Tych Dwóch Co Się Kłócą?
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 8:42 pm

Wy chyba wszyscy chcecie czyms komus zaimponowac, tylko czym?:D
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 8:46 pm

Dokładnie, Gerino. Nie myśl, że ja Cię w tym momencie obrażam. Ty masz, choć młodszy, dużo mniej chamstwa. Ale nie martwmy się, Gerino. Może za parę lat też będziemy takimi ... .
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 8:53 pm

Zana napisał(a):Wy chyba wszyscy chcecie czyms komus zaimponowac, tylko czym?:D
A Ty, pisząc ten temat, czym chciałaś zaimponować? Tym, co zostało już napisane w innych tematach? Pisałaś, że dokładnie przejrzałaś forum? To dlaczego piszesz o tym, co już zostało w ten sposób skomentowane? Ty też chcesz się wykazać, Zano. To po prostu ludzkie. Więc nie miej do nich, do mnie pretensji i sama przestań pieprzyć. Jeśli nic nie zostało do powiedzenia, nie pisz. Jak ktoś będzie chciał to przeczytać, to odgrzebie jakiś stary temat.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 9:02 pm

Valdrab tu sie akurat mylisz.. ale mozesz mi powiedziec gdzie jest taki temat, bo chetnie poczytam co inni o tym mysla:)I napisalam ze dosyc dokladnie:P Spotkalam sie tylko z tym, ze niektorzy wtracili cos tam na temat klotni do swojej wypowiedzi, ale nie widzialam tematu, ktory by o tym mowil.. no i nie chcialam zaimponowac, bo nie wiem jak w tej kwestii mozna to bylo zrobic, ale jesli Tobie zaimponowalam to fajnie:D A temat napisalam po to zeby sie dowiedziec czy na Lacu jest ogolne chamstwo i bezmozgowie czy to jest przejsciowe:) Aha i widzisz gdzies pretensje, bo ja nie.
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Khrell » Wt lut 24, 2004 9:12 pm

I tak was nie lubię
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 24, 2004 9:16 pm

Zana i jak wrażenia?? :wink:
Ale fajnie się [wiadomości?] nabija:)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lut 24, 2004 9:19 pm

Khrell - to chyba kwestia Jawfula czy coś koło tego:P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 9:20 pm

Zana napisał(a):Valdrab tu sie akurat mylisz.. ale mozesz mi powiedziec gdzie jest taki temat, bo chetnie poczytam co inni o tym mysla:)
Temat taki jest na przykład w Hyde Parku i nosi tytuł Sprawiedliwość.
Zana napisał(a):no i nie chcialam zaimponowac, bo nie wiem jak w tej kwestii mozna to bylo zrobic,
Popatrz na wypowiedzi Slaanesha, Thaila i czasem Gerina. Oni swoimi bluzgami imponują wszystkim gówniarzom, którzy tu wchodzą, a potem myślą "ale ten <taki a taki> jest zajebisty, bo bluźni. Ja też tak będę robić i też będę zajebisty".
Zana napisał(a):A temat napisalam po to zeby sie dowiedziec czy na Lacu jest ogolne chamstwo i bezmozgowie czy to jest przejsciowe:)
Odsyłam do tematu Sprawiedliwość. To było, jest i zawsze będzie.
Zana napisał(a):Aha i widzisz gdzies pretensje, bo ja nie.
No tak w zasadzie to pretensji wprost nie ma. Wybacz.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zana » Wt lut 24, 2004 9:54 pm

Valdrab, Sprawiedliwosc jest o czyms innym, ale tez ciekawych rzeczy sie dowiedzialam. Pretensji nie mam nie tylko wprost, ale w ogole, zreszta zaznaczylam to na samym poczatku zaczynajac temat.No i chyba juz nie ma co ciagnac watku bo to nic nie da - bylo, jest i bedzie, ale chamstwo:)
Pozostaje mi tylko posluchac Ulryka i sie nie zrazac:)
Zana&Szczeniaczek dream team:P


Jesli bedac w towarzystwie kobiety potrafisz z niej czytac jak z ksiazki, nie stosuj systemu Braille'a:D
Zana
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): N lut 22, 2004 4:41 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala/Poznan

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 24, 2004 9:59 pm

I o to chodzi.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt lut 24, 2004 11:49 pm

a nie zeby ich riposty byly szczeniackie (nie obrazajac szczeniaczkow) i co tu duzo mowic - prostackie:)

To bardziej cecha charakterystyczna internetu. Internet daje poczucie bezpieczeństwa i bezkarności, więc wiele osób przestaje zważać na konwenanse.

Mam nadzieje, ze kiedys poznam was w realu, i tak jak mowisz Ulryk, nie rozczaruje sie:PP A w ogole to sa organizowane jakies spotkania etc?

Spotkania bywają. Co prawda, ostatnimi czasy odbywały się głównie w Warszawie. Tu są nawet jakieś zdjęcia, jeśli ktoś jest zainteresowany.

cała reszta wiadomości

Przebrnąłem przez trochę, ale dalej już mi się nie chce. Jeśli są tam rzeczy godne skomentowania, to proszę mi je wskazać. Co do spotkania w górach. Nie było niczego takiego :(, a szkoda...
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Lam » Śr lut 25, 2004 12:57 pm

Zana napisał(a):nie ma rasy ktora mialaby IQ nizsze od 22 a niektorzy wypowiadaja sie jakby mieli najwyzej 15

Najwyżej 15 to mają chyba kombinerki... Chyba mylisz pojęcia :)

P.S. Miałem zamiar napisać wszystko to, co Ulryk powyżej, ale mnie ubiegł :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » N mar 07, 2004 9:38 pm

Ulryk napisał(a):potkania bywają. Co prawda, ostatnimi czasy odbywały się głównie w Warszawie. Tu są nawet jakieś zdjęcia, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Głównie nie oznacza, że wyłącznie. Tu dowody, że właśnie odbyło się spotkanie w Toruniu. Z drugiej strony, w piątek widzimy się w Warszawie! Lac w nocy z piątku na sobotę skończy 7 lat, szampan będzie lał się strumieniami, tylko gdzie? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 08, 2004 12:05 am

Za*****e !!! :applause: :grin:
Ale oglądajac je przypomniałem sobie swoje własne z ostatniej imprezki na jakiej byłem i doszedłem do wniosku, że jestem wprost cholernie nie fotogeniczny :wink:
Nie wiem czemu... na szczęście nie wiele osób widziało moje zdjecia i miło jak tak zostanie (Głównie to do mojej siostrzyczki! :naughty: ).
Pozdrawia Thail :eh:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Arvena » Pn mar 08, 2004 1:41 pm

Moi Drodzy,

Pragnę tylko przypomnieć, że najbardziej kłótliwą istotą na Lacu jestem ja i proszę o tym nie zapominać.

Dziękuję za uwagę.
...
Emblemat użytkownika
Arvena
 
Wiadomości: 80
Dołączył(a): So lis 08, 2003 10:42 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn mar 08, 2004 8:08 pm

Bez komentarza...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Eowyna » Pn mar 08, 2004 8:25 pm

Jak bez komentarza to po co ta wypowiedź?
Emblemat użytkownika
Eowyna
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Pt lut 27, 2004 4:28 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn mar 08, 2004 8:32 pm

Może raczej spytaj: Po co jej wypowiedź?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Alandar » Wt mar 09, 2004 12:30 am

Muszę się zgodzić z Valdrabem... jakoś też tak mam że na niejedną wiadomość tylko "Bez komentarza" mi się na usta ciśnie. I moja siostra świadkiem że w tym wypadku dokładnie tak było. Ale że moja wiadomość nie byłaby lepsza od tej którą chciałbym skomentować, więc ostatkiem sił się powstrzymuję... Ludzie, piszcie o konkretach, piszcie coś konstruktywnego... miejsce na takie głupie komentarze jest w HP i nigdzie więcej.
To nie pierwszy taki apel.. i zapewne nie ostatni :/
Ale może choć do niektórych dotrze. Taką nadzieję pozostaje mi żywić.

Alandar w kiepskim humorze :D
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Qwercik » Wt mar 09, 2004 12:45 am

Alandar napisał(a):Ludzie, piszcie o konkretach, piszcie coś konstruktywnego...

Konstruktywnie rzecz biorąc, srednica promienia zakrętki osi docisku piasty mimośrodu sworznia centroidy lepkości dynamicznej wałku oporowego przepływu naddźwiękowego hydrolizy dopełnienia dzielnika masy fotodiody granitolu naprężenia impedancji i hartowności kompresji jednomianu jaskrawości stożka oporu elipsoidy kątownicy elektryzacji obiegu obrotowego pryzmatoidy obiegu zewnętrznego resublimacji naporu stycznego teflonu objętości krytycznej graniastosłupa wynosi ZAWSZE 1!
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Następna strona

Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron