Krotko i na temat :)

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Krotko i na temat :)

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz mar 04, 2004 1:17 am

Wlasnie - http://www.lac.pl/index.php?show=profesje - tu nie musze nic dodawac :)
Zdjecia wyparowaly.
Generator imion za pierwszym strzalem wylosowal mi 'Shinelight' - czy z takim imieniem mozna grac? ;)
Strona ma odnosnik do forum - forum nie ma odnosnika do strony. W sumie Ulrykowi mowilem, ale powtorze zeby lepiej sie w pamieci utrwalilo ;)
PS:czy ktos w ogole zaglada czasem na strone? :)
PS2:czy ten temat 'przedstawiamy opisomat' nie moglby byc nieco wyzej przesuniety? Najlepiej gdyby byl na 1 miejscu, tak jak 'instrukcja obslugi Lama', przemoderowany i zakluczony.
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Re: Krotko i na temat :)

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 04, 2004 8:42 am

Qwercik napisał:

>Wlasnie - http://www.lac.pl/index.php?show=profesje - tu nie musze nic dodawac :)
Musisz, ja nie wiem, o co chodzi...
>Zdjecia wyparowaly.
One są już nie do odzyskania, tzn. większość z nich...
>Generator imion za pierwszym strzalem wylosowal mi 'Shinelight' - czy z takim imieniem mozna grac? ;)
Nie, gdybyś założył taką postać, zaraz bym Cię wyrzucił. Masz ochotę powklikiwać tam lepsze imiona? Spójrz na źródło strony - to dziecinnie proste, wystarczy odrobina wyobraźni, którą chyba masz?
>PS:czy ktos w ogole zaglada czasem na strone? :)
Ja czasem odruchowo, ale staram się nie zaglądać. Sam wiesz, jak na mnie działa widok błędów ortogaficznych, interpunkcyjnych i składniowych w tak małej ilości tekstu, jaką jest pierwsza strona (która w końcu jest naszą wizytówką - ja bym się zniechęcił do gry od razu)...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Cz mar 04, 2004 9:25 am

Lamie, tego nawet ja się domyśliłem. Nekromanta. Oprócz tego skrytobójca jest ogólnie niedostępny.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz mar 04, 2004 9:32 am

Lam napisał(a):Musisz, ja nie wiem, o co chodzi...

Kurde, po to dalem linka, zebys wcisnal :)
Moglbym powiedziec, ze skromni jestesmy, bo ani slowa tam nie ma o mnichu czy nekromancie, ale czar pryska niestety po przeczytaniu wzmianki o skrytobojcy ;)
Lam napisał(a):One są już nie do odzyskania, tzn. większość z nich...

Hm, jesli chodzi o te z Krakowa, prosze ich NIE odzyskiwac :)
Lam napisał(a): Spójrz na źródło strony - to dziecinnie proste, wystarczy odrobina wyobraźni, którą chyba masz?

Ja mam, ale nowym graczom czasem jej brakuje. Poza tym, ktos moze zwrocic uwage na sprzecznosc miedzy zasadami przy wybieraniu imion i zacheta do wpisania takiego imienia, jaki strona podala.
Przeciez wyraznie jest napisane:
Naciśnij przycisk "generuj imię", aby wybrać imię dla swojej postaci.

...a http://www.lac.pl to chyba OFICJALNA strona Laca?
Lam napisał(a):Ja czasem odruchowo, ale staram się nie zaglądać. Sam wiesz, jak na mnie działa widok błędów ortogaficznych, interpunkcyjnych i składniowych w tak małej ilości tekstu, jaką jest pierwsza strona (która w końcu jest naszą wizytówką - ja bym się zniechęcił do gry od razu)...

Hm? Nic z tym nie zrobisz? Spora ilosc graczy trafia na Laca glownie przez strone. Po tym komentarzu wypada sie tylko cieszyc, ze pomimo pewnych 'niedociagniec' i tak zawsze 'kto' te pare osob pokazuje :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 04, 2004 10:11 am

I ja się tym osobom dziwię. Ale stroną się nie zajmuję, bo nie leży to w moim zakresie lacowych obowiązków i nie ma na to miejsca w mojej lacodobie.

Po to napisałem, że Ty masz wyobraźnię, żebyś jej użył, a nie chwalił się, że masz, a inni nie mają. Zastanów się jeszcze raz nad tym, co Ci zaproponowałem w kwestii generatora.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 04, 2004 1:39 pm

Pomarudziłem trochę Qwertowi i zrobił generator generujący regulaminowe imiona z dużo większą ilością możliwych imion oraz wyrzucający czasem imiona dla bab i dziewczyn. Dostępny już teraz pod adresem:
http://lac.pl/index.php?show=generator
Ostatnio edytowano Pt mar 05, 2004 12:17 am przez Lam, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz mar 04, 2004 6:48 pm

Ale stroną się nie zajmuję, bo nie leży to w moim zakresie lacowych obowiązków i nie ma na to miejsca w mojej lacodobie.

Nikt się tą stroną nie zajmuję, nawet nikomu się nie chcę tego skrytobójcy usunąć. Wydaje mi się, że chyba ja będe musiał zająć się trochę tą stroną, bo ten skrytobójca tam jakoś tak nieciekawie wygląda. :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Cosmathy » Cz mar 04, 2004 7:11 pm

Alucard, a jak tam edytor? Dobrze, że się oferujesz, ale nie bierz na siebie za dużo obowiązków, bo może tak się to skończysz, że zostawisz mnóstwo rozgrzebanej roboty... W sumie, gdyby nie matura, może ja bym się zajął stroną, ale nie mam teraz czasu.
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt mar 05, 2004 1:21 am

Lam napisał(a): Ale stroną się nie zajmuję, bo nie leży to w moim zakresie lacowych obowiązków i nie ma na to miejsca w mojej lacodobie.

To wiem, ale w zakresie obowiazkow chyba jest wyznaczenie osoby, ktora by sie tym zajela?
Alucard_ napisał(a): nawet nikomu się nie chcę tego skrytobójcy usunąć.

Od usuniecia wpisu o skrytobojcy o wiele lepsze by bylo, gdyby ktos uczynil ten wpis prawdziwym :)
Ja mam wlasna profesje w kolejce do skonczenia wiec tym sie nie zajme.
Cosmathy napisał(a):Alucard, a jak tam edytor?

Juz nie musze restartowac komputera po pracach nad edytorem (pamiec!) wiec powoli, ale systematycznie, prace ida do przodu :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Pt mar 05, 2004 8:46 am

Qwercik napisał(a):
Lam napisał(a): Ale stroną się nie zajmuję, bo nie leży to w moim zakresie lacowych obowiązków i nie ma na to miejsca w mojej lacodobie.

To wiem, ale w zakresie obowiazkow chyba jest wyznaczenie osoby, ktora by sie tym zajela?

Nie, praca dla Laca jest dobrowolna, innymi słowy, ochotnicza. Mogę tylko marudzić, o wyznaczaniu to sobie mogę pomarzyć :/
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt mar 05, 2004 9:28 am

Slabo marudzisz :)
Ochotnicy wystap!
Ponizej zostalo troche miejsca na wpis wiec moze ktos sie zglosi? ;)
Tylko prosze nie pisac bzdur w rodzaju "ja bym moze i mogl/mogla ale nie moge"
Dziekuje za uwage.
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Qwercik » Wt mar 16, 2004 3:51 am

Po tej 'burzliwej i pelnej zapalu do pracy' odpowiedzi na apel, wypada mi tylko jedno powiedziec:
dobra Lamie, wygrales, poddaje sie :/
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Wt mar 16, 2004 12:01 pm

Haha, a nie mówiłem?

:cry:
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » Pt kwi 16, 2004 9:55 pm

Ja mogę napisać opis nekromanty i dać nowe zdjęcia wszystkich profesji. Zabieram się za pisanie.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron