Nasza strona

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Co uważasz o naszej stronie?

Zaglądają na nią tylko ci co zaczynają, bo poza "startowymi" nic tam nie ma
9
20%
Zaglądasz na nią tylko raz na długi czas, by coś tam zobaczyć
15
33%
Wspaniała, ciekawa strona!
6
13%
Jest durna i nie zaglądam tam nigdy
7
16%
Inaczej
8
18%
 
Liczba głosów : 45

Nasza strona

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt lut 04, 2005 3:31 pm

Obejrzałem sobie niedawno naszą stronę, i porównałem sobie ją ze stroną takiej Studni. Nie wyglądamy w porównaniu nazbyt imponująco. Tymczasem mamy chyba dość środków i chęci aby to zmnienić!

Mam kilka pomysłów do naszej strony. Oto one:

1) Nowości, aktualności - wiadomo. Piszemy co nowego się u nas dzieje. Takie coś spotęguje wrażenie, że Lac tętni życiem. (zresztą tak jest :wink: )

2) Linki - jak już powstaną strony naszych klanów (TZM czy Familiae... a może jeszcze inne...) umieśćmy linki do takowych na stronie... może nawet bannery, tak lepiej wygląda.

3) Historia - jak już łaskawie zdołamy coś napisać w temacie "Cienie Przeszłości" i na podstawie tego zdołamy spisać też mitologię i kroniki Laca, dobrze będzie wywlec to na stronę.

4) Szkice - przydałyby się jakieś nasze szkice w świecie Laca, a nie tylko i wyłącznie "gotowce" z innych gier i czego tam jeszcze.

5) Opowiadania - może i za bardzo je ekspolatujemy, ale na stronie opowiadania też by się znaleźć mogły.

6) Nieśmiertelni, bohaterowie, ważniejsze postacie - przydałoby się to zrobić. Jakiś opis, historyjka może z kimś związana... obrazek może... dobrzeby to wyglądało... zresztą taka "galeria zasłużonych" w których byłyby dobre słówka o sposobie bycia, umiejętnościach, uroku osobistym i czym tam jeszcze zachęcałoby graczy do prowadzenia klimatycznych, aktywnych postaci.

7) "Lista prac" - można by tam chyba napisać kto do czego mógłby nam być potrzebny (np. zdolny, znający się typ na funkcję webmastera, czy ktoś, kto napisze takie a śmakie "działania" dla mobków)

8) Aktualizacja - nasza strona ogólnie wymaga aktualizacji. Np. przy bogach o Naji ani słówka nie ma.

I dałoby się jeszcze coś tymyślić. Na webmastera się niestety nie nadam, nie znam się na kompach, ale szkice, opise herosów i ciekawych postaci... i parę innych mogę zrobić... Dobrze by było jakby się ktoś zainteresował zrobieniem czegokolwiek dla naszej strony.

Czekam na komenty
Powsinoga
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Ladzix » Pt lut 04, 2005 4:09 pm

Nie ma nic o Naji? Musieli usunąć, bo jak dawno temu zaglądałem, Naja była... A jeżeli chcieli usunąć, to po co żądasz aktualizacji? Żeby było jak było? Jeżeli rzeczywiście Naji nie ma, to raczej jej usunięcie jest aktualizacją. Chcesz wracać do tego, co stare? :wink:
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Reif » Pt lut 04, 2005 4:36 pm

jedyne co sie zminilo od paru lat na stronie to wyglad (i tak jest brzydka)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pt lut 04, 2005 4:58 pm

6) Nieśmiertelni, bohaterowie, ważniejsze postacie - przydałoby się to zrobić. Jakiś opis, historyjka może z kimś związana... obrazek może... dobrzeby to wyglądało... zresztą taka "galeria zasłużonych" w których byłyby dobre słówka o sposobie bycia, umiejętnościach, uroku osobistym i czym tam jeszcze zachęcałoby graczy do prowadzenia klimatycznych, aktywnych postaci.


Pojawia się pytanie jak "zasłużonych";P?? Np. dla mnie hmm Slaanesh wcale nie jest wzorem, który można naśladować (Zresztą Thail też :grin:). Jak i kto będzie oceniał "zasłużoność"??
Bo hmm bogowie?
Na samą taką myśl przypomina mi się zabawna historyjka z praktyk w technikum :smile: .Instruktorzy, którzy nadzorowali pracę uczucniów, po jej wykonianiu mieli dostać dyplomy, czy podziękowania od dyrekcji, a co najśmieszniejsze - sami sobie je pisali :grin: i wyglądąło to tak:
- No Jędruś, to będzie wyglądało tak: "... zakończyli swoje prace w terminie, a nawet przed co się bardzo chwali itd...."
:cool:
Osobiście polecam, aby to inni gracze ustanowili kto i dlaczego powinien być zasłużony.

1) Nowości, aktualności - wiadomo. Piszemy co nowego się u nas dzieje. Takie coś spotęguje wrażenie, że Lac tętni życiem. (zresztą tak jest )

Zaciukałem Vesanixa :smile: a Tanos jak zwykle biedna tchórzyna dał nogę nawet nie podawszy ręki na powitanie;P

Ogólnie pomysł uważam za dobry i godny rozpatrzenia.
Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Februs » Pt lut 04, 2005 7:56 pm

O nowościach z LACa już pisałem.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Val » So lut 05, 2005 9:22 am

Reif napisał(a):jedyne co sie zminilo od paru lat na stronie to wyglad (i tak jest brzydka)
Chyba nie mówisz o Naji, co?
NFL, KURWA!!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Powsinoga » So lut 05, 2005 11:34 am

Chrzanicie bez sensu ,mości panowie. Powiedzielibyście coś z sensem.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » So lut 05, 2005 1:11 pm

coś z sensem

Do pracy nad stroną potrzeba kogoś naprawdę zajebiście się na tym znającego. Takich osób to my nawet nie mamy wśród nas. Do rysowania szkiców, żeby nie ściągać obrazków z Internetu, potrzeba artystów. Jeden taki kiedyś grał w Laca, ale już mu przeszło. Ściąganie braci, sióstr, dziewczyn czy chłopaków i kazanie im pracować dla muda, który dla nich nic nie znaczy, nie przynosi dobrych, a częściej żadnych rezultatów (testowane przez wiele osób).

Powsinoga jest w stanie stworzyć świetną treść (mam próbki, wrażenie (na mnie) piorunujące), za to jest faktycznie.. nogą (haha) w temacie komputerów. Ma to samo, co Thail - tona pomysłów i zero przygotowania technicznego, żeby to przenieść w świat Internetu. Gdybyśmy jeszcze tylko mieli kogoś, kto by przerzucał jego teksty pisane w Wordzie na strony... :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez muzgus » So lut 05, 2005 1:15 pm

ja mogę to robić, znam się na robieniu stron. co do ilustracji, to nie umiem ładnie rysować.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Malis » N lut 06, 2005 12:47 pm

Reif do cholery rób te stronę :P On już mi pokazywał, że się bawi w szate graficzną strony Laca. Byś to zrobił, a nie tylko narzekasz marudo jedna :[ A co do treści to jak widać pare osób z sesnwonymi pomysłami i umiejętnościami się znajdzie :)
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Februs » N lut 06, 2005 12:54 pm

http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=802
Zauważcie, że NIEKTÓRZY oceniają pomysł po tym kto go wymyślił. Takie postępowanie jest zgubne, bo gdy nikt "inteligentny" nic nie wymyśli, a "tępak" wymyśli i to dobrą rzecz to co zrobią? Wyzwą i zignorują? Naprawdę, już nie mam po co mieć dobrych pomysłów, bo poczęstowany zostanę gamą przezwisk oraz całkowitym zignorowaniem.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Malis » N lut 06, 2005 12:56 pm

<wycieło żeby Powsinoga się nie złościł>
Ostatnio edytowano N lut 06, 2005 1:13 pm przez Malis, łącznie edytowano 1 raz
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Powsinoga » N lut 06, 2005 1:03 pm

Ale tu chodzi o nowości które coś (moim przynajmniej zdaniem) znaczą. Bo to, co ty proponowałeś Februsie, i to o czym mówił Thail, czyli ten dziś zaciukał tego, a ten przeszedł na taki a śmaki poziom to nie jest nic ciekawego, i już gdzieś pisałem, że tego typu newsy mnie niewiele obchodzą. Newsy powinny mówić coś przydatnego & konkretnego "Dziś na naszej stronie pojawiły się nowe mapy graficzne autorstwa tego a tego", "Wraz z dniem dzisiejszym na Lacu pojawia się nowa kraina - Osgiliath". Coś takiego! A wy tu mości panowie traktujecie mi newsy jak jakieś ploteczki z bazaru! :wink:

Februs tamten twój pomysł popracia nie znalazł, gdyż innych też TEGO TYPU "NEWSY" nie obchodzą. Ot, cała filozofia, dyskusję w kwestii "a ja o nowościach już mówiłem" uważam za zamkniętą.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Februs » N lut 06, 2005 1:05 pm

Malis ty jesteś głupia! Naucz się czytać, potem się wypowiadaj.
Powsinogo, ja o takich nowościach mówiłem, znaczy mi o to chodziło.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Malis » N lut 06, 2005 1:08 pm

Powsinogo zgadzam się z tobą ^^
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Powsinoga » N lut 06, 2005 1:09 pm

Ale się najwyraźniej źle wyraziłeś. Tak bywa. Zróbcie mi z tego tematu miejsce do gadania "jesteś gupi" to udzielę wam pożyczki na trumnę. Zgadnijcie o co mi chodzi. Ani słowa więcej o bzdurach, słyszeli? :mad:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lut 07, 2005 8:32 pm

mogę prowadzić takie newsy. mogę się nawet pokusić o napisanie systemu newsów czy czegoś w tym rodzaju.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn lut 07, 2005 8:58 pm

Doskonale! Niestety to już musisz skonsultować z Lamem i resztą bogów, bo moja władza to jak wpływy Mościckiego przy Piłsudskim :)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lut 07, 2005 9:23 pm

tak też zrobię.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

hmm

Wiadomośćprzez Eth » Pn lut 14, 2005 6:09 pm

Po co pisac system wiadomosci skoro juz takowe istnieja?
napiszesz cos lepszego muzgus? wybacz ale smiem watpic...
tak jak nie napiszesz lepszego forum od phpbb -
jakim problem jest dostosowanie gotowych "systemow newsowych" do szaty graficznej laca? mysle iz znalazlo by sie wiele osob ktore z tym "problemem" by sobie szybko poradzily.

Lam wypowiedzial sie o stronie, jednak odniosl sie do jej szaty graficznej.
powsinoga pisal o zawartosci merytorycznej. Podal jako przyklad "Studnie" - ich strona tez jakas rewelacyjna nie jest
Zeby strona byla ciekawa, odwiedzana, zeby zyla ; mysle iz nie potrzaba rewelacyjnego jej wygladu.
Mi odpowiada wyglad strony, jednak jak slusznie moim zdaniem zauwazyl Powsinoga, w porownaniu z taka "studnia" to "nasza" strona musi sie schowac. Tylko czy musi sie chowwac pod wzgledem graficznym? nie.

Zreszta ta skormna liczba 21 glosow w ankiecie tez chyba daje troszke do myslenia.
Jak widac chetni do prac nad strona sa. Jesli to nie jest slomiany zapal to na poczatek zawsze cos - a aktualizacje i system newsow wg mojego skromnego zdania, moglby wyjsc jedynie stronie na dobre.

Lam zauwazyl iz wiele osob ma pomysly, ma zapal, chec pracy.
Jednak nie maja umiejetnosci by wykorzystac go w pracy z komputerem.
Czy jednak do takiego chociazby systemu newsow trzeba posiadac jakies umiejatnosci? oprocz wklepania nazwy i hasla?
Zeby uatrakcyjnic strone nie trzeba znas sie na php, bazach danych, nie trzeba miec w malym paluszku mysql i html.

8 punktow ktore podal Powsinoga mozna chyba zrobic - wystarczy dodac odnosniki p class="menu" ,dorobic do odnosnikow gify (ale to juz pewnie dzialka trispell.pl (jesli nadal zajmuje sie strona... a jesli nie to pewnie ktos zna sie na tyle na grafice iz bylby w stanie to zrobic), wrzucic to co stworza gracze. Powstaje wtedy strona obszerniejsza w tresc, przez co i dla mnie osobiscie ciekawsza.

pozdrawiam.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz mar 31, 2005 4:15 pm

Całkiem ładny banner znalazłem na stronce Familiae! :smile:
Obrazek

Tak w zasadzie, to na stronce Studni (http://www.studnia.mud.pl/index.php?strona=linki) znajdują się linki do innych mudów? Może byśmy się tam wepchnęli? :razz: Ni innych stronach, np. w Bibliotece RPG czy czym tam też moglibyśmy się polecić. Kto jest za, żebyśmy zaczęli wpychać wszędzie swe linki i bannery? :grin:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Reif » Cz mar 31, 2005 4:20 pm

Wszedzie to raczej nie. Chyba nie chce tu bandy zadajacej tysiace glupich pytan na forum?:)

Ale jak znasz jakies sprawdzone miejsce, gdzie wiesz jaki "typ" ludzi zaglada to mozna dac linka.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 31, 2005 5:50 pm

Dla mnie nie ma problemu - mogą przychodzić i zadawać głupie pytania, będziemy im odpowiadać - wszyscy kiedyś byliśmy mudowymi analfabetami.

Gorzej, jak się zwali tona fanatyków wrzeszczących bzdury, jak to ich mud to jest zajebisty, a nasz chujowy, wtedy najwyżej trzeba będzie wzmocnić szeregi łowców trolli, ale aż tak źle nie będzie.

Widzę jednak inny problem - przeważnie inne strony domagają się, aby reklamować je u nas, a nasza polityka co do strony wyraźnie mówi, że nie robimy odnośników do żadnych zewnętrznych stron.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz mar 31, 2005 6:09 pm

Nawet do stron naszych lacowych klanów? Jeśli tak, to jest to chyba mała przesada... :???:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 31, 2005 6:19 pm

To akurat nadejdzie już wkrótce. Mówię o stronach spoza lac.pl.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tienne » Cz mar 31, 2005 11:02 pm

jeśli padła propozycja rozwoju strony,to może warto byłoby zająć się jakimś planem, tzn kto co robi, za co jest odpowiedzialny i właściwie co będzie zrobione.

aa i jeszcze chce powiedzieć, że bardzo chętnie zajmę się kosmetyką literacką. albo mogę coś napisać. :)
Emblemat użytkownika
Tienne
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 7:20 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt wrz 27, 2005 10:57 am

Nie lubię necropostingu, ale mam nadzieję, że ta wiadomość nie zostanie tak potraktowana, biorąc pod uwagę, że to odpowiedni temat do tego co chcę powiedzieć, no, zresztą sam go w takich celach założyłem.

Co zatem chciałem powiedzieć?

Chyba wiecie, że mogę bez większego problemu wykombinować z netu kilka obrazków fantasy. Na naszej stronie w chwili obecnej znajduje się kilka obrazków przy rasach - rzeknijcie tylko słówko, a znajdę takowe dla kilku pozostałych ras (nie ręczę tylko za sektoidy) i profesji, a może także dla sfer.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Wt wrz 27, 2005 11:15 am

Powsinoga napisał(a):rzeknijcie tylko słówko, a znajdę takowe dla kilku pozostałych ras (nie ręczę tylko za sektoidy)

Bolmaron :)
Chociaż sektoida ubranego w zbroje lub szatę maga to już sobie trzeba narysować (kiedyś Slaanesh gdzieś pokazywał narysowanego swojego psionika sektoida).

Ja bym wymienił obrazek elfów przede wszystkim, bo to oni wyglądają jak kosmici :) No i gnoma, bo wygląda nieprzyjemnie, a gnomy są przecież słodkie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt lis 29, 2005 10:15 pm

Jest baardzo możliwe, że to coś po mojej stronie, a jednak po prostu częśc elementów wyglądu forum zwyczajnie się nie ładuje, zostaje samo jednokolorowe pole, spójrzcie jak to z mojej perspektywy wygląda: (wybaczcie durne kolorki, ale w skompresowanym gifie)


Obrazek
Obrazek

Dokładniej rzecz ujmując, ofiarą padł jeden z dwóch odcieni pergaminu, jaki jest w tym stylu forum.

Zatem - u was jest też coś takiego, czy też jak zwykle coś zawiniło ode mnie?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Wt lis 29, 2005 10:25 pm

Kiedyś zdarzyło mi się coś takiego i jeśli Ciebie dotknęło to samo, to Twojej przeglądarce pomieszało się coś w pamięci podręcznej. Wejdź sobie w ustawienia i wyczyść katalog z pamięcią podręczną. Po odświeżeniu strony powinien wszystko ściągnąć z Internetu od początku i się uspokoić. Mi się tak zdarzyło w starszej (choć nie bardzo starej) wersji Mozilli.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt lis 29, 2005 10:30 pm

Zrozumiałem.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 28, 2005 5:31 pm

Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mały błąd powtórzeniowy, ale dość długo się utrzymujący na tym forum.
Pozdrówki.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Verlog » N wrz 17, 2006 6:26 pm

Jak chcecie moge graficzke wam jakąs dobrą zrobić pod stronke...
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Val » N wrz 17, 2006 7:39 pm

Ewi:D. Sto lac Cię nie widziałem - wal propozycje, a nie proponuj, chcemy zobaczyć te graficzki najpierw.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Verlog » So wrz 23, 2006 11:29 am

Sieema Val ja tez sie za tobą steskniłem ;) To jest strona na której mam najstarszy wpis w internecie mam do niej sentyment :) zawsze tu bede wracać :D
Ale nie wiem co logo caly lay ?
I Czy oni w ogóle chcą bo puźniej bedzie ze nie chcą albo coś
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron