"KARCZMA POD ZŁOTYM SMOKIEM"

Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Moderatorzy: Thail, łowcy trolli

Czy podoba mi się ten pomysł ???

Ankieta wygasła So sty 03, 2004 11:42 pm

Tak.
5
42%
Nie.
6
50%
I tak nic nie zmienię :)
1
8%
 
Liczba głosów : 12

Wiadomośćprzez Thail » Cz sie 11, 2005 7:48 pm

Nie wywżasz się, stwierdzam proste fakty. Przy okazji jestem moderatorem tego forum i nie mogę pozwolić, żeby inni o tym zapomnieli, bo się zrobi wielki burdel, tym bardziej, że zamknęli Hyde Park na czas nieokreślony;P
Jeśli ktoś poczuł się urażony wcześniejszymi wiadomościami, to bardzo mi przykro i przepraszam, ale regulamin, to regulamin :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Cz sie 11, 2005 11:05 pm

Nie, ty po prostu jesteś kawał skurwiela =)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pt sie 12, 2005 12:10 am

To też, to też... :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Pt sie 12, 2005 8:33 pm

A właśnie, dlaczego właściwie Hyde Park zamknięty, hmm?
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Thail » Pt sie 12, 2005 9:56 pm

Moge się mylić, ale pewnie chodzi o rozwiązanie problemu naszego niechcianego gościa.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » So sie 13, 2005 2:48 am

Aha, tego cybertrolla, tak? No, to ja uważam, że Hyde Park może być zamknięty nawet z pół roku, byle wyeliminować to paskudztwo. :applause:

Aha, jeszcze jedno. Thail, I tottaly agree with your words.
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Kathal » So sie 13, 2005 10:24 am

A mi się podobał ten cybertroll :-)
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Baarian » So sie 13, 2005 10:35 am

A ja widzę, że brak HP w ogóle wam nie przeszkadza, chyba dlatego że zaczynacie go robić tutaj :)
Emblemat użytkownika
Baarian
 
Wiadomości: 50
Dołączył(a): So wrz 11, 2004 10:10 pm
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Kethrax » So sie 13, 2005 10:40 am

Tak. Zdecydowanie brak kolejnego miejsca, gdzie można było spokojnie przeklinać. Hmm, a nie można debilowi dac bana na IP i udostępnić HP dla reszty? Fakt, koleś jest upierdliwy, ale ja.. ekhm no dobra, INNI chyba nie. No przynajmniej mnie sie tak wydaje.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » So sie 13, 2005 12:00 pm

Baarianie po to powstała karczma, aby stworzyć prowizoryczny Hyde Park w dziale forum opowiadania. Tu można rozmawiać na wszelkie tematy, ale od opowiadań to mi wara!:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » So sie 13, 2005 12:42 pm

Nie, karczma powstała i istnieje, aby rozmawiać o opowiadaniach poza opowiadaniami. Analogia do Hyde Parku jest naciągana, bo chodzi tylko o to, że w tym miejscu nie trzeba pisać opowiadań. Jest to jednak nadal forum opowiadań i tu należy poruszać tematy opowiadań.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » So sie 13, 2005 12:59 pm

Oczywiście w tym co Lam napisał ma dużą rację.
Karczma to Hyde Park, ale pod kątem opowiadań- Opowiadań.
Można tu gadać o opowiadaniach, co Wam się w nich nie podoba, o czym byscie chcieli napisać własne, czy o czym chcielibyście przeczytać opowiadanko?
A może jakieś skargi na moderatora? - Niee maa? (Thail udaje zaskoczenie) To skoro nie ma żadnych skarg, to nie piszcie tu ich :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » So sie 13, 2005 5:08 pm

Przepraszam, że tutaj to daję, ale to dotyczy naszej rozmowy...

Cybertroll

Słońce przed chwilą schowało się za szczytem wzgórza. Niebo rozświetliła czerwonofioletowa łuna. Toryk, jeden ze strażników miasta zatrząsł się. Dziś była jego kolej, by pełnić wartę w miejskim parku. Od paru miesięcy działy się tam dziwne rzeczy - jakieś stworzenie straszyło ludzi. Wykluczono już obecność duchów-kapłani sprawdzili okolicę. Cóż to mogła być za istota?

Strażnik stanął przed wielką bramą. Ponad nią znajdował się napis "Hyde". I znów Toryk poczuł ten dziwny strach. Strach przed nieznanym, przed czającym się w mroku niebezpieczeństwem. Człowiek niechętnie przekroczył wrota i znalazł się wśród drzew. Nie był jednak sam...

-Witaj, Toryku! - zagrzmiał głos. Przerażony strażnik odwrócił się, by ujrzeć swego przyjaciela, Wergila - dziś razem pełnimy wartę.

- Całe szczęście, już się bałem, że... - Toryk nie dokończył.

- Co? Że porwie cię ten mechaniczny stwór, nie? - zaśmiał się Wergil - przecie to tylko bajanie bab, nie ma się czego obawiać.


Parę metrów dalej, wśród krzaków dało się słyszeć szelest. Blask pochodni odbił się od metalowego ramienia, które powoli wynurzyło się z gąszczu. Strażnicy jednak tego nie zauważyli, zbyt zajęci byli rozmową. Dziwaczna istota powoli zbliżała się do mężczyzn. Udało jej się cicho przemknąć i skulić się za plecami jednego z nich.

- ...i jak już mówiłem, nie powinieneś się obawiać. W razie czego mam tu swój topór. Żadna poczwara nam nie straszna! - dokończył swój monolog Wergil.

- WERGIL I TOTALLY AGREE WITH YOUR WORDS!!! - zahuczało i metalowy stwór skoczył na hardego wojaka. Wergil przewrócił się na brzuch z wyrazem przerażenia na twarzy. Toryk klapnął na pośladki i znieruchomiał. Strach całkowicie go sparaliżował, mógł tylko siedzieć i obserwować stworzenie. Był to troll zrobiony z metalu, jego ciało migotało od lampek i przełączników. Cybertroll obejrzał dokładnie Wergila a następnie z zadowoleniem zwróciło się w stronę Toryka. Spojrzawszy mu w oczy, przemówiło "TORYK, I AGREE WITH YOUR WORDS", po czym zniknęło w gąszczu.

Wiele czasu minęło, zanim strażnik zdołał podnieść się na nogi. Natychmiast podszedł do Wergila i przewrócił go na plecy. Zamiast twarzy kolegi zobaczył jednak maskę wykrzywioną przerażeniem. Toryk westchnął - jego przyjaciel zmarł na atak serca...

Przepraszam, słabo piszę, ale to napisać musiałam! :lol:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Cybertroll

Wiadomośćprzez yae » N sie 14, 2005 4:18 am

Golem
Istnieję, cała reszta została wymyślona.
yae
Emblemat użytkownika
yae
 
Wiadomości: 29
Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 7:26 am
Lokalizacja: Z Nicości. Tak, stamtąd jestem.

Wiadomośćprzez Alu » Śr sie 24, 2005 11:05 pm

Opowiadanie Thaila pt. ,,Mróz'' napisał(a):Tymczasem grupka wybranych pod przywództwem Slaanesha ruszyła pod osłoną nocy do ataku.
Nie, żebym się czepiał, ale Slaa jest zbanowany i nie gra już w Laca. =P
Pewna część opowiadania Thaila pt. ,,Mróz'' napisał(a):!!!
Czemu tak mało wykrzykników? Trzeba było więcej. Nawet z taką ilością mam wrażenie, że to opowiadanie Februsa, a nie Twoje. =P (Może dlatego, że gdy widzę kretyńską ilość wykrzykników/pytajników koło siebie reaguję paranoiczną alergią. =P)
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 24, 2005 11:15 pm

Alucardzie, Slaanesh miał bana, ale wydarzenia, które są opisywane w opowiadaniu dotyczą czasu, gdy jeszcze go nie posiadał :grin:
Co do wykrzykników, to nie jest błąd, no, ale skoro Tobie przeszkadza (a co Ci nie przeszkadza?:P), to zmienimy to :cool: na DWA wykrzykniki :grin:
No, ale jak oceniasz całość? :lol:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Februs » Cz sie 25, 2005 8:18 am

Całe opowiadanie zostało bardzo ładnie napisane, ale w ostatniej części:
No i kurwa tyle, jeśli chodzi o spokój!

Trochę brak klimatu, bo raczej nie sądzisz, że w okresie średniowiecza mówili "kurwa" i to w takim stylu.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz sie 25, 2005 9:39 am

Doskonałe zakończenie jednego z najlepszych opowiadań w dziejach Forum!
Oczywiście błędy wymagają poprawy. Natomiast co jest bardzo ważne, iż opowiadanie... nawet skłania do drobnej refleksji. Nad spójnością naszego świata, czyli co mitologicznie dzieje się z zabitymi "przeciętniakami". Moim zdaniem do mobów pasuje reinkarnacja. :wink:

Ale mniejsza z tym - naprawdę, ogólnie opowiadanie jest bardzo dobre.

Nie wiem, czy przypadkiem nie skłania do herezji - hmmm, pozwolę sobie we "Wstępie" napisać, iż "dziś w naszym kąciku zamieszczamy kolejną część "Mrozu" - niech losy Cyda będą przestrogą heretykom blablablabla" albo też nie zrobię nic i tak to puszczę płazem.

Za zaletę można policzyć mroczny klimat opowiadania, tak samo fakt zwątpienia w bogów (powiedzcie - mało graczy tak naprawdęto robi? Całkiem wielu!) ale nie chciałbym nikogo zaznajamiać ze sprawami heretyków na dzień dobry.

Ja osobiście przepuszczam opowiadanie do publikacji w naszym kąciku w "Tawernie RPG". Gratuluję Thailu! :db:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Alu » Cz sie 25, 2005 12:43 pm

Thail napisał(a):Co do wykrzykników, to nie jest błąd,

Jeden wykrzyknik nie jest, ale więcej razi. Jak dla mnie większa ich ilość niż sztuk 1 koło siebie nie potrzeba. No ale coż, jeśli chcesz to propagować, proszę bardzo. =P Tylko mówię, jak ktoś taki jak ja przeczyta ten Twój ,,Mróz'' i zobaczy te wykrzykniki, na pewno go to nie zachęci.
Thail napisał(a):, to zmienimy to :cool: na DWA wykrzykniki :grin:

Grrr....
Thail napisał(a):No, ale jak oceniasz całość? :lol:

Jak dla mnie te wykrzykniki zaniżają wartość merytoryczną. Bez nich nie byłoby tak tragicznie. =P
Februs napisał(a):Trochę brak klimatu, bo raczej nie sądzisz, że w okresie średniowiecza mówili "kurwa" i to w takim stylu.

Jak nie mówili? =P Może nie w takim kontekście, ale mówili. Cóż, widać, że masz braki w edukacji historycznej. =P
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Khrell » So sie 27, 2005 9:57 am

Bardzo przyjemne opowiadanko, Thailu. Można się doszukać kilku drobniutkich błędów, ale zostaną poprawione zapewne przed wrzuceniem do "kącika".
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Thail » So sie 27, 2005 11:05 am

Bo opowiadanko, które idzie do kącika jest poprawione, ale na forum opowiadań, początek Mrozu jest w wersji pierwotnej. Musiałbym wszystko sprawdzać od początku, ale myślę, że w Tawernie już będzie naprawdę minimum błędów (które przecież zawsze się znajdą) lub wcale (w co nie wierzę :wink: )
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » So wrz 24, 2005 6:46 pm

Galin niezła komedia :grin: Jeśli zrobić z tego dłuższe opowiadanko i bardziej rozbudować charajterystykę postaci, dodać nowe, to może z tego powstać ciekawa i śmieszna historia. Widziałem kilka błędów, które wynikają z tego, że nie do końca "CHYBA" znasz świat Laca, ale to tylko dodaje animuszu Twojeu opowiadaniu :wink:
Pisz dalej.
A inni użytkownicy niech piszą komentarze w KARCZMIE - Jak to zauważył Lam nie jestem w tym wypadku wyjątkiem :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Morfoth » N wrz 25, 2005 1:08 pm

Galinie śmieszne te twoje historyjki. Podoba mi się, acz brak Ci rzemiosła:)
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Thail » N wrz 25, 2005 1:33 pm

Galinie po prostu MASAKRA :grin: (<- Ale w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu), normalnie śmiechu, a śmiechu. Co do kunsztu, pisz dalej, a sam przyjdzie :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez joerg » Pn wrz 26, 2005 7:36 am

Oj galin :D. Uśmiałem się czytając trzecie opowiadanie (raz się zaśmiałem czytając drugie), ale w zasadzie to tylko z przekręconych imion (poprzednio śmiałem się z tego, że Praży skoczył do wychodka za Bzdylem).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 26, 2005 12:16 pm

No, ja także wyrażę swój podziw, gdyż naprawdę umiesz rozśmieszyć w swoich opowiadaniach. Ponieważ, żeby nie było, iż tylko ja tu zaśmiecam swoimi pochwałami wątek zrobię następująco: Pisz dalej Galin, a jeśli któreś Twoje opowiadanko mi się pod jakimś względem nie spodoba, to skomentuję je. Jeśli nie, to możesz być pewien, że bardzo mi się podobało i pękałem ze śmiechu czytając je :grin: :wink: :alkoholik: :db: :green:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez drakoorn » Pn wrz 26, 2005 5:11 pm

:applause: brawo :applause: brawo :applause: i jeszcze raz brawo. Oba te opowiadanka są zabojcze ( o mało co mnie nie wyrzucili z kafejki za zakłucanie spokoju ). Naprawde świetne.
Maszeruj śmiało według muzyki którą tylko ty słyszysz...
Emblemat użytkownika
drakoorn
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So lip 30, 2005 12:31 am

Wiadomośćprzez Kathal » Wt wrz 27, 2005 9:57 am

Coraz lepsze, jak dla mnie :-)
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt wrz 27, 2005 10:45 am

Najlepsze są imiona. Pędrax, Bzdyl, Dzidzino, Praży...
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Khrell » Śr wrz 28, 2005 10:11 am

Fajne opowiadania, Galin, cezkam na następne części.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz wrz 29, 2005 4:41 pm

Hmmm, dziwne, w tym odcinku wyczułem jakieś aluzje... :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 29, 2005 4:50 pm

Jedną (swoją) stronę tej historii już na forum przedstawiłeś, wreszcie było Ci dane poznać drugą :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz wrz 29, 2005 5:17 pm

Odnośniki i troszkę więcej wyjaśnienia proszę uprzejmie, bo na razie łapię nieprecyzyjnie...:smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 29, 2005 6:20 pm

Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz wrz 29, 2005 9:42 pm

Taka się zrobiła prawidłowość w opowiadaniach, że wszyscy mi tam chcą zrobić krzywdę :wink:

Z jakiej beki się to wzięło, to ja nie wiem, w rzeczywistości tak nie jest. Gdyby tak było miałbym chyba z pół miliona zgonów... :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Reif » Cz wrz 29, 2005 10:12 pm

Wlasnie, Isaa nigdy Saradia nie ubil :P
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 29, 2005 11:00 pm

A inne rzeczy z tego opowiadania robił? Zanim zaczniesz się "burzyć", zastanów się, czy jest o co :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Reif » Cz wrz 29, 2005 11:12 pm

nie burze sie przeciez :P

tylko tak na wszelki wypadek powiedzialem!

robil inne rzeczy, np spal :cool:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn gru 26, 2005 7:00 pm

Galin świetne opowiadanka!
Naprawdę, pisz dalej, bo bardzo chętnie czytam Twoje dzieła, a i inni także od nich nie stronią. :applause: :applause: :applause:
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Nefrat

Wiadomośćprzez Morfoth » Śr sty 04, 2006 5:18 pm

Pierwsze opowiadanie na tym forum, które mnie wciagnęło. Gratuluję Tzeentch.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Powsinoga » So sty 28, 2006 12:58 pm

Opowiadania
Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Filemon... wiesz, tak jakoś... :roll: :neutral:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » So sty 28, 2006 1:12 pm

Myślę, że nikomu to nie przeszkadza - Thail jakoś nie zmoderował. Chociaż ja bym jednak to jakoś oznaczył w tytule, typu "[SPOZA LACA] Opowiadanie". To samo tyczy się "dzieł" Slaanesha i kilku innych. Thailu?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » So sty 28, 2006 1:41 pm

Jest to forum opowiadań, więc powinny się w nim znajdować opowiadania, a pomysł Lama z tym oddzieleniem różnych światów (będących sceną niektórych opowiadań) od Laca uważam za trafiony, ale z jego wykonaniem musicie zaczekać do godziny 20.00 bo obecnie męczę książkę do Psychologii Klinicznej.
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Derthen » Cz kwi 27, 2006 6:15 pm

dot. "Złoty Cień"

"Bracia Lwie Serce" za pan brat, co :wink: ?
Ciekawe, dosyć dobre. Więcej nie powiem - nie mam co ;].
When things start to flood me I'll drown in seconds
Emblemat użytkownika
Derthen
 
Wiadomości: 22
Dołączył(a): Cz kwi 27, 2006 5:54 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz kwi 27, 2006 6:46 pm

Z chęcią skomentuję, panie... Derthen :cool:

Na razie nie zatytułowane opowiadanko nie jest niczym nadzwyczajnym - ot, porządnie napisane. Bez głupot, bez niczego takiego, do czego możnaby się za specjalnie przyczepić.

Warte uwagi są natomiast echa twórczości kogoś, kto niegdyś dość często zaglądał na to forum. :cool:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » So maja 27, 2006 6:01 pm

Komentarze w karczmie!:P
Opowiadanie ma dość ciekawą fabułę, lecz jego forma pozostawia cholernie dużo do życzenia. Wrzuć na worda i chociaż część błędów zniknie, potem przeczytaj to opowiadanie ze dwa razy i popraw to co ci się nie spodoba.
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 27, 2006 6:25 pm

Thail: Lecz się.
Myisab: Lecz się.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » So maja 27, 2006 6:29 pm

Gerino: Medice, cura te ipsum
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So maja 27, 2006 6:34 pm

Ja się bardzo dobrze bawię przy opowiadaniu Myisaba :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 27, 2006 6:52 pm

Nie jestem lekarzem, te słowa nie mają więc większego sensu :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opowiadania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron