Lac offline

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » N wrz 28, 2008 10:30 am

tak właśnie wspominam czasy, w których grałem w Laca i dochodzę do wniosku, że chętnie znowu bym się nim uraczył ;p, ale na spokojnie, bez lagów, zabójców i podobnych uroków gry przez sieć. z tego powodu chciałbym zapytać, jest możliwość ściągnięcia plików Laca, czy cokolwiek w tym stylu, a następnie odpalanie i granie w niego offline? sorry, jeśli ten temat był już poruszany, nie znalazłem.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 28, 2008 10:35 am

W Lacu aktualnie nie ma nikogo, a więc także zabójców. Lagów też nie ma nikt, kto ma dostęp do Internetu, a nie do kanalizacji.

Śmiało więc, nudzi mi się tam samemu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » N wrz 28, 2008 10:38 am

aktualnie, czyli obecnie nikt nie jest online, czy po prostu ludzie rzucili tą grę? ;]
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 28, 2008 10:41 am

Rzucili w cholerę :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » N wrz 28, 2008 10:45 am

więc aż dziw, że sam masz jeszcze chęci, aby śledzić forum i utrzymywać grę na serwerze ;] nie próbowałeś nieco rozreklamować tej gry? fakt, pewnie nigdy nie będzie oblegana, bo to w końcu starego rocznika tekstówka, ale niektórych mogłoby przyciągnąć.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Val » Pn wrz 29, 2008 7:40 am

Februs, nie zapominaj, że Ty jesteś swego rodzaju reklamą. Jak przyjdziesz i zaczniesz nabijać poziomy, to zaraz pojawi się ze trzech zabójców;).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » Pn wrz 29, 2008 2:40 pm

perhaps, właściwie nie narzekałbym, gdyby ktoś ze znanym przeze mnie imieniem zaszlachtował mojego Februsa, poczułbym woń starych dobrych czasów ;]. z drugiej strony, moja renoma wyrobiona w przeszłości teraz mi raczej życia nie ułatwi, jeśli lac znowu ożyje. sam się sobie dziwię, że jeszcze mam czelność pisać na tym forum... ;]. taak, wczesne dzieciństwo ma się jedno. swoją drogą, niezłą frajdę sprawia czytanie moich postów sprzed kilku lat :D.

btw - Val - grasz jeszcze?
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Val » Pn wrz 29, 2008 9:23 pm

Nie, od trzech lat wpadam jedynie raz na pół roku, zrobię kilka poziomów, wkurwię kogoś i pójdę. I nie wiem po cholerę nadal mam forum Laca na stronie startowej. A w zasadzie wiem - żadna inna strona na to nie zasługuje:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » Pt kwi 17, 2009 3:11 pm

w sumie znowu naszła mnie ochota na przycięcie sobie w laca, więc zapytam znowu - możliwa byłaby dla mnie gra offline? w sumie nie uzyskałem wcześniej jednoznacznej odpowiedzi... generalnie to mam ochotę zagrać, ale ostatnio mam problemy z internetem, więc disconnecty co kilkanaście minut i obowiązkowo w ważnych walkach byłyby raczej frustrujące ;p
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 17, 2009 6:19 pm

Moja odpowiedź pozostała bez zmian: kup sobie dostęp do Internetu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Val » So kwi 18, 2009 12:09 am

Nie możesz mu wysłać najnowszej wersji offline'owej?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Gerino » So kwi 18, 2009 10:42 am

Bez krain mu to na хуй, a krain Lam mu nie da z wielu przyczyn :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Val » So kwi 18, 2009 11:11 am

Kurwa, Gerino, nawet taki chuj jak Reif miał wersję z krainami i nic z tym nie zrobił, co mógłby zdziałać Februs? Nasrać do środka?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februs » So kwi 18, 2009 11:19 am

też w sumie nie wiem jak komuś mogłoby to zaszkodzić, ale jeśli Lam się nie zgadza, to pewnie ma ku temu jakieś powody. wobec tego chyba nie warto się kłócić... w każdym razie dzięki za uświadomienie.




:<
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Kerthan » So kwi 18, 2009 12:13 pm

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, a w Laca grałem daawno temu jeszcze na Amidze podpiętej modemem do kanalizacji (nie mylić z internetem ;) ), ale nawet nie pamiętam jak się moja postać mogła zwać... W każdym bądź razie coś mnie tu przywiało i od nowa poznaję świat Laca.

Powiem tylko, że odkąd gram zdażyło mi się spotkać kilka osób w grze, nawet namówiłem paru znajomych do odwiedzenia strony i spróbowania swoich sił w podróżach przez wszystkie krainy. Ja laga nie dostrzegłem ani razu nawet grając na laptoku podpiętym do hotspota na Żorskim rynku, w McDonaldzie i oczywiście w domu, tak więc nie wiem po co dostęp online. Przyjemnie byłoby wręcz zamiast samemu błąkać się po opustoszałym mieście, wyruszyć z przyjaciółmi w podróż..

Jeszcze tak tylko na wstępie wyrażę swoje zdanie o Lacu. Grałem jakiś czas temu w Tibię i w WoWa i gry te mi się znudziły w tempie ekspresowym, a Lac mnie oczarował. Granie w super zajeruskiego WoWa w 3D jest jak obejrzenie filmu, a Lac jest jak książka i właśnie to mnie wciągnęło. Tutaj grając czuje się ten klimat, jest się obecnym w tej krainie, a patrzenie na obrazki w Tibii, czy w WoWie to nie to samo. Szkoda tylko, że dla większości ludzi tekstowy eRPeG to coś tak ekstremalnie przestarzałe, bo nie ma tutaj interfejsu Point and click, nie ma cudownych animacji, dźwięków i muzyki.

Ja w każdym bądź razie zostanę tutaj na dłużej, pozdrawiam.
Kerthan
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So kwi 18, 2009 11:59 am

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Gerino » So kwi 18, 2009 12:44 pm

Kogo łatwiej przekonasz, żeby ci to wysłał, Reifa czy Februsa? :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lip 01, 2009 6:42 pm

Już chciałem napisać, że Lam mu nie da z jednej, zasadniczej przyczyny, ale potem doczytałem, że jest tam słowo "krain". :(
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februss » So maja 16, 2020 6:08 pm

nikt tego w tym ani nastepnym kwartale nie przeczyta, ale chuj
co to za wielkie tajemnice chroniace KRAINY (czyli w wiekszosci grafomanskie wysrywy nastolatkow natchnionych tolkienem) albo source laca? nie widze zadnego disclaimera o licencji, wiec rozumiem, ze graja tu role tylko prawa autorskie, ale o co w takim razie chodzi, Lam i reszta ekipy byla obsrana, ze ktos im podpierdoli muda i te kilkaset linijek wypocin per kraina? albo ze jakis zapryszczony nastolatek podejmie kroki prawne? albo moze jakas czesc krain to byly tlumaczenia anglojezycznych ze zdefiniowana zgoda od ich oryginalnych autorow?
Februss
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Cz maja 07, 2020 6:30 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Lam » So maja 16, 2020 11:29 pm

Andrzeju, jesteś pijany, połóż się, prześpij.

A faktycznie, już przespałeś, że źródła Laca są otwarte. Mega tajemnica chroniona przez Jaszczury z WHO... WYCIEKŁA! I to dekadę temu.

A krainy tworzą świat, który jest nadal dostępny. Minęło 12 lat, a Lac nadal działa, nadal możesz w niego grać, nadal wymaga łącza w setkach kilobitów, kiedy każdy z nas ma gigabity (1000x za dużo jak na Laca) w domu, pomijając nawet, że jestem w zasięgu dwóch sieci 5G. Ba, grałem w Laca z telefonu dwa telefony temu! (na wypadek jakbyś myślał, że zmieniam telefon co rok - to była Nokia z Symbianem, niezły skansen!)

Twoje argumenty już w 2008 były poniżej słabych, od tamtej pory przeszły przez zwykle śmieszne aż po niewiarygodne. Może to jest przyczyna Twojej nagłej złości?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Februss » N maja 17, 2020 12:10 pm

nawet lepiej - te argumenty nie mialy chyba nic wspolnego z prawda, o ile pamietam, chcialem po prostu zajrzec w zawartosc krain i dowiedziec sie mniej wiecej gdzie oplaca sie isc i jakich przedmiotow szukac, co nie byloby nawet spolecznie szkodliwe, bo juz na tamten moment nie daloby mi to przewagi nad kimkolwiek, nikt juz nie gral

Lam, potrzymasz jeszcze przez kilka lat serwer? moze przed 30stka uda mi sie wbic w koncu setke i tym samym zamknac ten niedokonczony rozdzial w zyciu :D
Februss
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Cz maja 07, 2020 6:30 pm

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Lam » N maja 17, 2020 1:45 pm

No to w zasadzie nigdy nie byłoby szkodliwe - wszyscy tak czy siak zawsze mieli swoje notatki i ulubione ubrania na konkretne poziomy dla różnych profesji. Kiedy świat był trochę bardziej żywy, zawsze było kogo zapytać (w grze czy na forum). Teraz to już wszyscy pozapominali i zostaje szukanie.

W sumie możnaby dodać mały interfejs wokół pszukaj/pgdzie (z ograniczeniami, żeby nie pokazywało vnumów, inwentarzy graczy itp.) przez stronkę - to wszystkiego nie znajduje (są przedmioty ładowane przez programy), ale sporo się da wynaleźć. Albo zrobić taką bazę z wyszukiwarką. Przyjmuję kod :)

Nie zamierzam Laca zamykać, więc ma szansę dożyć wieku 30 lat!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Lac offline

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 21, 2020 11:22 pm

Teraz to już wszyscy pozapominali i zostaje szukanie.

Zależy co i gdzie :alkoholik:
Chociaż pewnie kilka rzeczy musiałbym sobie przypomnieć.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości

cron