oddychanie pod woda

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

oddychanie pod woda

Wiadomośćprzez schiz » Wt lis 20, 2018 5:50 pm

jak moge oddychac pod woda - nie majac odpowiednich czarow - uzylem rurki nurka ale nie moge odychac pod woda
schiz
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): So lis 10, 2018 12:37 pm

Re: oddychanie pod woda

Wiadomośćprzez schiz » Cz lis 22, 2018 5:34 pm

mam tez drugie pytanie, jesli zostane otruty jak moge jako wojownik zdjac trucizne, znalazlem w mojej gildii cos takiego jak czar rozproszenie do kupienia, kupilem i nic sie nie stalo, czy zakupiony czas mam jakoz uzyc ?
schiz
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): So lis 10, 2018 12:37 pm

Re: oddychanie pod woda

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 23, 2018 11:14 am

1. Rurka nie jest butlą z tlenem i tak naprawdę niczego nie daje :) Można za to kupić różdżkę oddychania pod wodą w Midgaardzie.

2. Otrucie nie jest czarem, więc się go nie rozprasza. Kupione rozproszenie magii (defensywne - zobacz też pomoc rozproszenie magii) zostało rzucone, ale nie zdjęło tego akurat wpływu. Otrucie można za to leczyć - w świecie jest cała masa pigułek, a nawet uzdrowiciele oferujący "leczenie trucizny" za drobną opłatą. Jako mieszkaniec Tolarii odwiedzasz na pewno Tuknira? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron